Принцесите арабски посетете,на Изтока вълшебството вкусете

  • 26 475
  • 295
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 468
Здравейте.  Tired
Магда, много лошо стечение на обстоятелствата, дали наистина не е съдба?   bouquet
Дуа, дано не е нещо сериозно с момчето и да мине с някаква диета и леки медикаменти. Peace
Страхотна, и на теб успешно разработване.  bouquet
Биби, хич няма да ми липсва студа ако зачезна към топлите страни.  Hug
Исках много още да пиша, но и аз нямам насторение нещо.  ConfusedНа всички дами, и на тези, дето отдавна не са писали хиляди прегръдки. Hug

# 136
  • Мнения: 126
Привет

Биби-ти ме хвърли в размисъл с Нефертити и арийската раса....Скоро четох на Пламен Петков-българите  3 хил киметра в търсене на прародината и там....се оказва че дори Хитлер пидкрепял българите...защото били най-близко да арийците... Thinking

Магде- нелепи ,объркани случки...край на един човешки живот-добре е че може да помогнеш на момичето  Hug Бъдете силни за този ужас,който изживявате.....Съболезнования

Монсун - чудех се кое е по-верно...че са крали или просто са събрали на едно културното наследство на тези страни-защото те тъй и тъй са тръгнали д го разпродават -така поне се вижда събрано на едно място-а не по частни колекции....Обаче като прочетох че лордове в частни английски партита обичали като връх на изпълненията си да  горят мумии ,докарани от Египет.....останах без думи...

Оченце на РА -..паки си сътворило супер клипче-за дружбата между Египет и България...страхотно е   bouquet Снощи го чух и му се израдвах....

# 137
  • Мнения: 610

СНЕЖЕ   Hug  ЧЕСТИТО ТИ МОМЧЕНЦЕ , ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА ВИ РАДВА !

Дезърт  успех на изпита  fingerscrossed
Магде   action032
Марси  твоята бандитка Линда  Simple Smile добре ли е вече ?
Биби  разгледах ви снимките от патиланци, много е пораснал малкия шофьор , сладур  Heart Eyes
Дина  много сте хубави   bouquet
Латеа  , да излизахме с малките на хубавия сняг в събота и неделя, много бяха щастливи  Simple Smile даже си правихме и снежен човек , от вчера обаче са тъжни, че вече не вали, и Йоанка реши че ако пеем зимни песнички и пак ще завали сняг, та от вчера пеем- Тихо се сипе първия сняг......, Баба зима пак разстиля белия кожух ..... и Над смълчаните полета...... Simple Smile  останах без глас.... Whistling
Дала  Hug  отивам да разгледам и вашите лондонски снимки  Party

# 138
  • Мнения: 3 804
дидона-ако 4етеш-4естит рожден ден на Алекс-да ти е жив и здрав nbirthday  ura  bigdance2


магде Hug Hug Hug,много ти се насъбра напоследък

дуа дано да не е нещо сериозно  Praynig,все пак на 20 с такова кръвно,преглед при лекар е задължителен

бибии аз съм в групата на страхуващите се от зъболекари Sick Sick Sick,та сегашния ми зъбар е наясно с това та  ме търпи Laughing/не 4е съм за изтърпяване де/

марси как е Линда с градината newsm78

останалите запо4нахте с 4ата и забравихте темата Crossing Arms

сабинка как са близнаците,Теди сигурно е щастлив,4е няма градина newsm78

# 139
  • Мнения: 0
  Привет и от мен Simple Smile
  Честито синче на Снежна  bouquet Да расте живо и здраво и да ви носи много радост и усмивки  bouquet
  Amal, поздравления за дипломирането  bouquet Трудна работа е това. Браво, че си се справила безпроблемно  bouquet
 
   mmm3, съжалявам за загубата. Моите съболезнования.
 
   Дуа, това звучи наистина тревожно. Дано да не е нещо сериозно Praynig Може да е влюбено момчето и да вдига кръвно от любовни терзания Wink
 
   Аз най-накрая отивам да си сложа зимни гуми на колата,че откакто заваля снега стои милата пред блока затрупана. А и няма по-досадно нещо от такситата.
  Хубав и успешен ден на всички Hug
  Надя, къде се изгуби?

# 140
  • Мнения: 3
Здравейте арабелки
Биби,знам го това,че като децата с нас изпушваме,като ги няма пък ни е мъчно,ама поне малко спокойствие или поне едно рамо.За зъбара не му се плаши по-добре сега отколкото като стане по-зле.Стискаш очите,вкопчваш се в стола и отваряш широко.
Марси,сложи ли туршиите?

# 141
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Снежнааааа, честита ти радост! Да ти е живо и здраво момченцето!
Амалче, браво на теб!  Много се зарадвах на новината.
Дуа, целувки на Рабубка! Дано момчето се оправи, много му е рано още за високо кръвно.

честит първи сняг на софиянки! Тук е около 25 градуса в момента, засега снега не ми липсва.
Каруми има вече зъбче от 2 дни. Днес ще адем варено жито с ядки, такъв е обичая по случая.
Ние правим ремонт в момента и сменяме мебелите, та имам доста работа.
По натам ще пиша повече.
Целувки на всички! Hug   

# 142
  • Мнения: 3
Dua,дано не е нищо сериозно PraynigНо добре си направила,че си взела мерки.Иначе дали пък не е,заради смяната на обстановката или момчето си има някакви негови си проблеми.Не е лошо и да поговориш с него,защото високо кръно на 20 е малко вероятно да е от някакво заболяване,по-скоро от нервност.Надявам се скоро всичко да с еоправи Praynig Hug Peace

# 143
  • Мнения: 468
Ясминке, честито ви първо зъбче!!!! newsm32 newsm32

Марси, за туршиите, на мен сирийската с лилава ряпа ми е любима и я ядем целогодишно, в см. когато сме там лятото пак я папаме.   chef А майка тия дни направи една т.нар. гръцка, с моркови, чесън, малки лукчета, червени чушкикарфиол и маслини + марина от олио и оцет, сол. Не стана лоша, ама киселата в бидона си е друго нещо.

Муунсън
, чак сега видях, че си питала за антивирусна. Много навреме, ама да си кажа - има нов вид шпиони на РС, казват се рууткитс, свалихме си на AVG антирууткитс програма и тяхната антивирусна + на касперски и така ни се оправи проблема. Засега. Peace

Дала, радвам се, че ти е харесало по ингилизко. Това с изгарянето на мумиите ме изуми, то бива да се чувства човек богат и всемогъщ, ама...За арийския произход на българите незнам доколкое популярно, но аз още преди 12 години тачех един историк Петър Добрев, който твърдеше още тогава, че прародината на Булгарите е планината Хиндукуш и Памир, тоест не сме били с монголски произход, а най-вероятно ирански. Обаче отдавна изоставих тази тема.

Лина, свиквай бе жена, децата си искат своето, ето Сабинка се подготвя за певица.  Joy Mr. Green На мен сега времето с детето, а после и с двете (надявам се) ми е любимо. Никак не се натоварвам, освен ако не ме слуша, а той това го умее.  JoyИначе за игра съм винаги насреща.

Биби, аз на зъбар ходя само с упойка, затова сега не съм ходила, че нали не може. Confused

Деси
, честити ви котета! Simple Smile

Дея, ходи припалвай колата от време на време, че моята от стояне когато ми беше лошо й падна акумулатора, пък и се амортизира ако не работи дълго. Той затова един приятел на мъжа ми ни бъзика, че нямало друга като мен да си откара само със зимни гуми. Joy Щото ми беше лошо точно от началото на лятото и не съм ги сменяла зимните, та си спестих 30+30 лв.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 18:02 от amal

# 144
momi4eta za parvi put mi  e da vlezna v tozi forum.4etoh ..4etoh...stari i novi posts ot vas...interesni i ne tolkova.i az jiveia v arabskia sviat.ot 2002 godina..emi..za 7 godini ne vidiah ni6to misti4no ili interesno.horata sa licemeri.v vsiako edno otno6enie.glavnite ulici sa 4isti..no samo glavnite..az jiveia na kraibrejnata no sum hodila i po krainite kvartali.nikakva tolerantnost kum rabotnicite ot sri lanka,india,indonesia,filipinte.non stop sa diskriminirani i unijavani.iznasilvani i 90% ne polu4avat zaplatite si.4ast ot mestnite su6to ne jiveiat dobre.opredeleni semeistva se vazpolzvat ot oblagi samo.jenite sa s nisuk moral.tova 4e sa s abai i hijabi ,pokriti i pretendira6ti za dobrodetelnost ne zna4i 4e sa takiva.poviarvaite mi....mujete sa6to.ne kazvam 4e v BG sa po dobri..NO PONE NE SME LICEMERI.da pravime vs gre6ni ne6ta no ne se kriem i ne pretendirame 4e sme nabojni.a tuk e to4no taka.hodiat s 4ujdi muje i jeni no v su6toto vreme pred horata se pokrivat i sa mn mn nabojni i se moliat i sakan da ne gi zasegne6 na tema religia.
za tezi ot vas momi4eta ili jeni koito ste si smenili religiata i ste prieli isliama.emi dobre ne sikam da si mislite 4e vi obijdam no za Boga....500 godini tursko robstvo!!!ami haide niakoia da mi otgovori na tozi vapros: imate du6teria na 9 godini i edin se pribirate i zavarvate edin 58 godi6en muj v polov akt s 9 godi6noto vi dete.kakvo 6te napravite???priatno li 6te vi bade deteto vi da e podlojeno na vsiakakvi seksualni fantazii ot 60 godi6en muj koito moje da mu e diado??a deteto vi dali 6te izpitva udovolstvie ot tova???ili 6te e upla6eno i samotno??
no......moje bi ne triabva6e da pitam ..ta nali proroka vi vi dava primer i tova e normalno....no...koia maika iska tova za deteto si???
a moje i da ne e normalno tova za vas ...viarvam 4e moje...to togava za6to ste posledovateli na tozi 4ovek i za6to kazvate 4e tova e istinskia pat??nima tova e istinskia put i tova vi nosi vatre6en pokoi??!!!!!!!!!!!!!!nosi li????
su4uvstavm vi....no ne mi e jal.aa... i o6te ne6to...ako mujete vi gi 4akat po 72 devstvenitsi v raia.kade ste vie...ili koi vi 4aka vas??ili samo za tiah ima sex,vino i razvrat.?tova raia li e ili publi4en dom???
moje bi za vas....no ne i za men i mn drugi hora.uspeh na vs i .....God bless

# 145
  • Мнения: 206
Скоро не е имало интересен постинг, coolnass БЛАГОДАРЯ ТИ
Беше станало скучно тука без тебе Simple Smile
А на мене ми е едно подтиснато и без религиозните проблеми в арабския свят. Гледам как се завръщат емигрантите ни защото няма работа в Испания, Италия и Англия...
Гледам как Е съюз ни отряза с 220 милиона от програма ФАР и ми става още по-подтиснато...
Тежка зима се задава и религиите ще са ни най-малкия проблем...
Магде бях чула за този случай...наистина трагедия...дошъл е неговия си ангел да си го прибере и това е, друг се е мъчил да го спаси, но което си е съдба съдба си е... Вярвам, че е на по-добро място и поне е у дома си вече, макар и завинаги...
Деска не сме забравили форума, но не винаги човек има какво да пише. Но аз влизам и чета.
Дея тук съм каткути Simple Smile как е любовта? Надявам се край тебе да грее слънце Simple Smile
Раф, Дина, Латеа, Либра, Катета, Нелита никого не съм забравила Simple Smile
Марси надявам се да поддържаш връзка с Цецито и да ни информираш. Белбейка, а ти? Наблизко ли сте с Цеци?
Целувки на всички и Бог да е с нас Simple Smile

# 146
  • Мнения: 1
coolnass
nа всичките ти въпроси има логични отговори и предполагам, че много от момичетата биха ти отговорили с удоволствие, ако бяха зададени по друг начин, и с друго отношение.

Доста от вас заявиха, че предпочитат да живеят в гореща държава...аз също така съм си мислела винаги за себе си. След като обаче прекарах едно лято в гореща държава, предпочитанието ми си остава същото, но с едно голямо условие, а именно горещата държава да е със сух климат. Ако плюс жегата е и влажно, просто ти се разказва играта...не можеш да излезеш дори късно през нощта защото пак не се диша...трябва да стоиш постоянно в затворени пространства с климатик, да се возиш на превозни средства с климатик и пр. ...с месеци няма излизане навън, няма дишане....За мое щастие в Пакистан само Август е влажно, но ми беше постоянно лошо, а мъжът ми е бил в Малайзия, където постоянно е влажно и казва че въпреки голямата красота ти се иска да си някъде другаде....

Гледам, че доста пъти е ставало въпрос тук за ваксинации на децата, но искам да задам един по-различен въпрос, който мисля не се е обсъждал. Има ли между вас такива, които са избрали да не ваксинират децата си? Около ваксините отвреме навреме стават скандали, а и познавам доста хора в областта на медицината, които се отказват от тях.

Лека вечер


# 147
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
амал, стана страхотна туршията! моите търпение нямаха още снощи да я напитват, викам осбор, днес е денят х! та занесоха пак на роднините да се  пробва  и обсъди и да й се намерят  + и -! абе разбор са й направили!  а ти си готова за зимни условия с колата!  Crazy
4естит зъбок на каруми и линда тогава го извади сефтето! Hug
лина, какво стана днес загуби се нещо? здрави ли сте? Thinking
далке, да ти завиди 4овек за наситената програма ,многото емоции и духовното обогатяване с видяното! и аз знам ,4е сме братов4еди с иранците!божилов  ли беше, доста добре си защити идеята по тв българия, преди години!  newsm78
биби, страхотно си изкарвате вие , 4е и дълга ваканция с по4ти вси4ки сезони! малкият как се адаптира, говори ли бг или не? а мъж ти как се  оправя ,какво хареса от нашите специалитети и напитки? Peace
магде, май лоши дни са били последните, толкова съжалявам, но толкова мъка за него е било, а вси4ко можело...! пусто лошо време все си взема  някой добър  4овек!  Cry
дъждец, аз не знам защо ,но все си мисля, 4е линда не е достатъ4но ваксинирана, да кажем според бг  календар! но тука са задължителни, определени и осбено хепатитните, даже на мене  около операцията ми биха на определно време против тетанус за да се избегнат изненади!
аз също оби4ам сух климат, топъл климат, по-добре ми е от бг! спря ми мигрената тука, спря ми сенната хрема! това магнитни бури ,тука май не ги познават!

# 148
  • Мнения: 3 804
ди моите са си минали вси4ки имунизации,даже големите тук навремето ги имунизираха и за хепатит ,което в БГ не се правеше,а за горещо със сух климат ела при нас,разликата е с около 10 градуса от БГ ,но като сме в БГ през лятото имам 4увството 4е съм в сауна,докато тук ако не си директно под слънцето се изтърпява по лесно

и като сме по4нали тази тема-тази година в у4илището ги реимунизираха,но голямата отказала та се обадиха на баща й,и да отиде ,и така ина4е не става

ясмин 4естито Heart Eyes
 
марси тук продават страхотна туршия и то няколко вида,та няма да си играя да правя/пък и ми е забранено да ям Crossing Arms/

амал4е да си мяркала етърва ми newsm78

# 149
  • Мнения: 216
...за бога хора ,не купувайте...ей като това изказване ми прозвуча поста от горе
...пак някой ни мисли доброто и се е загрижил за нашето бъдеще-колко мило...
...съжелявам,но в даване на обяснения и отговори на подобни разсъждения,
съм загубила ценно време,което можех да вложа в нещо по-смислено...
Кол нас
(всички хора)-оставете хората да преценяват,разсъждават,преосмислят и мъдруват по състоянието на живота си индивидуално...кой как ще възпитава децата си
е семеен въпрос,който засяга бащата,майката и техният морал и светоглед...

Да ви кажа само,че заведох племеника с високото кръвно на лекар-а лекарят веднага предписа един куп изследвания-до утре Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт