В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 904
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 096
Муци, снимчици не може  Mr. Green Не за друго, а защото мъжът ми е форматирал диска и нямаме никакви инсталирани програми, в частност Фотошоп, на който оправям снимките! Най-рано утре ще стане работата...
Женя, утре не е много сигурно за разходката, защото рано сутринта сме на задължителни изследвания - кръв и урина, и не знам в какво настроение ще е малката, от нея си зависи... Ако се понесем, ще свирна преди това!
Лелеее, ама как ви отрязах, не съм такъв човек  tooth
Днес за пръв път в живота да имам някакъв келепир - в магазина ми подариха бебешки лосион за тяло на Хип, като редовен клиент  newsm44

# 31
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте Simple Smile
Тонка, честита половин годинка на малката Кати. Да ти е жива и здрава и много много да ви радва.
Подаръци и аз още не съм взимала. Май ще дочакаме последния момент да решим какво да вземем на Валето, а за нас подаръците са измислени. За занималнята дето ходи Валето също съм взела разни дребни нещица. Обаче за другите дечица на нашите близки хора и роднини вече ще ми е трудно какво да измисля за подарък.
Приятен ден и от мен. На мамите с бебоци приятна разходка  Hug Ех сега като се сетих и на мен колко добре ми беше, докато Валето беше в количката, а тогава пък нямах търпение да проходи, и после вече малката ми разказа играта  Crazy

# 32
  • Мнения: 4 393
Тонка бонбонка, няма проблеми, ако можете, ако не е в настроение детето няма да го мъчим, да не сме  Twisted Evil На нас в аптеката най-редовно ни подаряват на Мустела мострички, аз много рядко я мажа обаче, ние сме си на Бюбхен и сме си доволни.Утре и ние сме на консултация, но следобяд, мисля след разходката да мина през поликлиниката.Слава богу, тоя месец няма да я боцкат Party Гумите дойдоха, така че съм волна птичка вече  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 23 096
Щастието, че съм получила подарък в магазина, се оказа краткотрайно!
Нали съм си подозрителна по природа, реших, че Хип не ще да са толкова щедри, та цял голям лосион да ме даряват и като погледнах срока на годност се оказа, че е до 24.01.09! Ще се мажем близо 2 месеца на аванта и това е  Joy После ще се мацам само аз  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 456
Тонка, ако щеш вярвай ,но точно това си помислих да пиша като прочетох за подаръка. Да погледнеш срока на годност, щото или ще да е изтекъл или скоро ще изтече.
Обаче реших да не ти развалям радостта или поне да не съм причината за по-краткотрайната ти радост!
Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 23 096
Муци, много си деликатна!  Wink
Не ме щадете друг път, казвайте си  Mr. Green Аз от такива неща ако се ядосвам, какво ли остава за нещо сериозно! Ама пусти мои лакоми очи - жената ми предложи да избирам между лосион, влажни кърпички и още нещо. Викам си - бе да не съм луда да взимам кърпичките, давай лосиона, че по-скъп  Blush

# 36
  • София
  • Мнения: 1 456
...... Викам си - бе да не съм луда да взимам кърпичките, давай лосиона, че по-скъп  Blush

Ми така де, ако ще и да е за два месеца
пак е на аванта!
Mr. Green То сигурно в магазина
си "оставила" до сега за n- на брой лосиона и не само, ама карай! Heart Eyes
Винаги е галещо като ти дават нещо в замяна на лоялността ти!
Така, че мажете си се със здраве!
Ма я вземи го пробвай първо на теб, пък после на
бебка.  Peace

# 37
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен  Hug Минавам само на бързо да ви видя как сте
tonkabonka честито шесмесечие на сладкото Кате, да расте здрава и обичана   bouquet
Момичета май се очертава да превалява събота и неделя обаче ако все пак ни се размина съм навита за разходка.
По въпроса за мойта работа-да ви споделя, че с удоволствие бих напуснала обаче проблемът е че така бременна  preggo никой няма да ме иска, още повече, че търсенето на кадри нещо рязко намаля с тази финансова криза  Thinking ама здраве да е нещата ще се наредят няма как.
Утре да ми стискате палци, че от 11 съм на изпит, а нищо не знам направо ужас  Embarassed на всичкото отгоре сега трябва да чакам 45 дни за да мога да си взема ново направление от личната за да мина на вторичен преглед при лекарката която ще ми води бременноста и да ми начначи всичките задължителни изследвания и така съм се притеснила  cry ама стига съм ви занимавала
Желая ви много хубава вечер и много целувки всички сладки дечица  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 23 096
Благодаря за поздравите!  Hug
Пепче, стискам палци за изпита!
Муци, вече пробвах лосиона! За сега няма вреди... Понеже бабата на мъжа ми ни е на гости вече месец и тя милата има разрешение да ползва лосиона в каквото количество пожелае (както каза половинката ми "плескай се бабо с тоя лосион, че до месец трябва да сме го изхарчили")...
Айде стига толкоз, че ви запалих главите вече  Blush
Лека вечер на по-издръжливите и лека нощ на поспаланките (аз съм бивша такава)...

# 39
  • Мнения: 451
Ауууууууу срамота днес никакви ви няма  Naughty

В това хубаво време е само за разходки с бебоци  Mr. Green

tonkabonka   Честито ви 6месеца и да внимавате с бабата  Naughty Mr. Green

pepche успех на изпита  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз си мислех, че сте изписали поне 2 страници, а то тишина  Mr. Green
Женя, днес не излизахме на разходка. Всъщност разходката ни беше сутринта в 8,00, когато ходихме до поликлиниката и обратно! От притеснение, че ще взимат на малката кръв така жестоко ме заболя главата, че още ме държи!
Ние по всяка вероятност в събота се понасяме за прованса и ще се върнем след Нова Година.
А сега отивам да положа морно тяло на спалнята, че време не остана за спане...

# 41
  • Мнения: 4 393
Никой ли не излиза в тая Дружба Crossing Arms
Светлушке, ние днес излизахме, но ми спряха телефона за превишен лимит и не мога да набирам, утре сутрин ще мина да го платя и ще ти звънна, че пак ще сме навън ако е същото време като днес.
Да се похваля, порастнали сме с цели 600 г. и 2 см. и вече сме 7800 г. и 72 см.А също така се и записахме за детска кухня. newsm44Жената каза, че точно сме хванали момента, че иначе с две седмици да сме се били забавили и за нас е нямало да има ядене.Така че свършихме много важна работа днес.

# 42
  • София
  • Мнения: 23 096
Женя, аз къде съм блеяла и не съм видяла, че нашите момиченца са с мнооого малка разлика  Blush
Моля те, кажи каква е тази детска кухня за толкова малки деца, къде се намира... Някакъв капацитет ли има кухнята, че няма да записват повече? Мислех си, че кухните са за деца от 10 месеца... И какво съвпадение - и малката е със същите мерки и теглилки пораснала като твоята принцеска  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 393
Тонка бонбонка, правилно си разбрала за детската кухня-от 10 месеца е.Но се записва по-рано, за да успееш с нормите, явно има много наплив.Имаш време, още две-три седмици поне.Занасяш документ от педиатъра, че малката няма алергии и копие от акта за раждане, детската кухня се намира при социалните грижи, отстрани е постройката.Само даваш документите, за да те имат предвид и като стане малката на 10 месеца носиш 30 бурканчета с капачки, таксата е 1 лв.на ден, за самотни мами като мен Mr. Green е наполовин цена, но аз не мисля да се занимавам с това.В крайна сметка за 1 лв.на ден ще ми спестят умуването и усилията в кухнята, че там хич не се справям.С мъжа експериментирам, но с детето  Naughty много ми е скъпо newsm62 и явно повече си я обичам от него щото не смея Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 23 096
Ясно - значи и аз ще намажа намалението, заради това със самотните майки  Mr. Green Само не разбрах за самотна майка представя ли се докИмент? А аз като искам да взимам от друга детска кухня (която ми е по-близо, щото има такава)? Оф, оплетох се вече... Та тези документи в тази другата кухня ли да ги нося? Това май беше доста глупав въпрос  Blush Еййй, вече сама си се смея на тъпотията  Joy
Хаха, на мъжа ми ще се падне честта с подаването на бумагите, защото аз ще съм на видинската ривиера!

Общи условия

Активация на акаунт