В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 905
  • 215
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 393
Ми не знам ти за коя детска кухня говориш, аз говоря за държавната, там се подават документите а иначе имат и други пунктове в Дружба.Светлушка каза че е записала Лъчи в Хербебе и й носят храната на адрес.За документите за самотна майка-ми сигурно удостоверение за семейно положение, предполагам само...но аз няма да се възползвам от намалението, просто не ми се занимава ако беше някаква голяма сума щях да си направя труда, но за 50 ст.на ден просто...абе мързелива съм явно, но и тия в общината ме дразнят страшно.Като се сетя за един акт за раждане какви простотии бяха и колко пъти ме разходиха #Cussing out

# 46
  • София
  • Мнения: 23 096
Ооо, отказвам се от намалението, хич не ми се разправя, естествено, че ще искат удостоверение за семейно положение, което трябва да вадя от Видин  Mr. Green
За държавна кухня става въпрос, да... Но понеже не ми е ясен механизмът и затова задавам така глупаво въпросите. Да разбирам ли, че в който и пункт да става взимането на храната, само на едно място се подават дакументите??? Щото аз си мислех, че в пункта направо, хаха (е голям съм оптимист). Първоначално исках от частна кухня, но ще пробвам с държавната и ако не ме мързи всеки ден да ходя, то няма проблем. И последно досаждане - къде са тези социални грижи  Blush Защото май само аз не ги знам...

# 47
 Здравейте момичета, знаете ли дали в района има нотариус. Може Младост, Плиска или просто да не е чак в центъра.
 Благодаря предварително.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 163
Гледам обсъждате детската кухня, ако единия родител е  студент или докторант е с 50 % намаление също. На самата кухня я има наредбата.
wypros4e има , спирката преди Плиска в сградата, където е телевизия Европа

# 49
  • Мнения: 189
Добро утро мами  kaffeetrmker_2

Женя,Тонкабонка- ще ходим ли днес на разходка???Уж ще е топло... newsm78

За кухнята съм пас,послушах Муцка Simple Smile за Хербебе и съм мн мн доволна  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 23 096
Светлушка, утре потегляме с дисагите към прованса и днес имам куп задачи за вършене  Sad Така че разходката ни ще е обикаляне по работа! Силно се надявам догодина да се запознаем най-накрая, че да джиткаме с малчовците!
Лелее, кажете моля ви, къде са тези социални грижи, че след час ще излезем! Да видя какво искат за тази кухня. Аз реших да пробвам там първо, пък ако не ни хареса ще почнем с частна, там поне е лесно и не искат нищо  Wink

# 51
  • Мнения: 189
Тонка- соц. са в блок 40.Това е зад полицията

# 52
  • София
  • Мнения: 23 096
Светлушке, много мерсаж!  Hug
Опитах в Гугъл, но там само ми предлагат да си изчислявам какви помощи да получавам  Joy Зорлем ме карат!

# 53
  • Мнения: 4 393
Светлушка, Ния сега спи, аз отивам до Кауфланд и предполагам че ъ.към 12:30 - 13 часа ще сме навън.Вие нали ще излизате?
Социалните се падат сградата зад онова кафе дето се води детски център точно на улицата, до него има магазин за хранителни стоки и оня магазин с хит-цените.Отзад е малко по диагонал се пада Peace

# 54
  • Мнения: 189
Женка в 12:30 сме навън.Ако искаш ще те чакам като предния път

# 55
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро и приятна разходка!
Изглежда да е хубаво времето днес.
Аз пък ще си работя и ще се разхождам с
вас мислено.... Joy

Тонка, нищо не искат за частните, но и там имат капацитет.
Та е добре от по-раничко да попиташ. Иначе за социалните са ти казали вече момичетата. Лесно е , ще ги намериш.
А, вие нещо много от рано запразнявате, а? :mrgreen
:

# 56
  • Мнения: 4 393
Ей сега се прибрах, напазарувах, взех и памперси-вече сме в по-голямата категория хахах расте ни дупето.Светлушке, детето още спи, но в момента в който стане тръгваме, няма да яде или нещо такова направо в количката и навън.Ако искаш ни чакайте там дето и миналия път, ако пък искаш някъде където ще ти е удобно, че не ми се иска да стоите там на праха на улицата.Измисли къде ще е по-добре и ми пиши, аз ще хвърлям по някой поглед. Peace

# 57
  • Мнения: 189
Ами Женка ще сме покрай езерото,ако искаш в градинката там Аз сега тръгвам
Или звънни да ти кажа къде сме

# 58
  • Мнения: 4 393
И аз сега тръгвам, там сме след 15 мин.

# 59
  • София
  • Мнения: 23 096
Признавам си, никога до сега не се бях лутала като ненормална да издирвам тая детска кухня  #Cussing out Как нямаше сложена поне една табела!!! И докато теглех сочни псувни, един мъж излезе от една кола - чул ме, че пустиносвам кухнята и решил да ме упъти  Blush Хубаво, но се оказа, че съм закъсняла и не работеха... След този инцидент, смятам да се ориентирам към Хербебе и аз, въобще не ми се разправя повече!
Сега започвам да оправям багажа за утрешния воаяж и това ще продължи до довечера, като имам предвид скоростта, с която действам  Mr. Green
Наслаждавайте се на остатъка от хубавия ден...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт