Писна ми

  • 4 711
  • 69
  •   1
Отговори
Здравейте,тази тема е за майки на които им е писнало от въпроси и от даване на съвети и акъл.  smile3511Как се справяте?И какви случки имате които са ви подразнили?Например за 8месечно кърмено бебе да слушам въпроси още ли кърмиш,е докога,е тои е голям вече може да си яде всичко Shocked.Или за обличането държа си бебето на 23 градуса облечено като мене-о не то ще истине стаята е студена, а на вън е облечено с една дреха повече от мен лелеее които ме види се почва мале как са те разголили мале облечи го мале ще изтине ма няма ли шапка #Crazy.Или за надвесването на познати и непознати над бебето толкова близо че настръхвам.Като че ли аз не мога да преценя за собственото си дете и се чувствам че според тях  не мога да взимам правилни решения и така не съм уверена в нещата които права smile3512.На които му е писнало от съветите на приятели,комшии,съседи,познати и непознати да пише.Майки и свекърви може да не влизат в това число но пък те са наи загрижени и понякога прекаляват.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Решила съм да пропускам всичко край ушите си и да си правя каквото си знам.Но сигурно ще дойде момент,в който ще ми прекипи /като сега на теб/.Тогава ще го отнесе яко този,който е сложил последната капка в чашата.И ще ми олекне, до следващия път  Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Е що се ядосваш? Такива акълии си ги има навсякъде.Игнор и без нерви. Hug

# 3
  • Мнения: 9 814
Ами кажи им го де!
И на мен ми писва от такива хора и техните подмятания.
Но не си мълча и ясно заявявам, че детето си е мое, а съответно начинът, по-който го гледам мое решение.
Казвала съм го на свекито, на майка ми, на сестрата и братовчедките на мъжа ми, на приятелки.
Не виждам нищо лошо в това.

# 4
  • Мнения: 6 713

Това е решението, да им се казва директно!
 Peace

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Хич недей да мълчиш, ами им го кажи. Аз отрязах всички още преди раждането на бебето. Ако някой непознат ми дава акъли го подминавам с мълчание. на близки хора просто се усмихвам и не се обеснявам. Сега се кефя като казвам, че още кърмя и гледам недоумението в очите на хората Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 546
За щастие около мен няма много хора, които да дават акъл. Майка ми и свекърва ми се пробват понякога, но с тях имам страхотни взаимоотношения и вместо да им се дразня, предпочитам да обсъдим дадения съвет и да има обясня защо съм против, примерно. Или пък се замислям и приемам съвета. Wink Случвало се е навън разни случайни лелки да дават акъли, но имам много силен имунитет срещу такива и само се усмихвам и ... игнор. Crazy Аз също много се дразня, когато непознати се надвесват над детето ми и направо дърпам количката или детето и хич не ми пука какво си мислят. Naughty

Абе, с две думи - свиркай си и хич не си ги слагай такива. Whistling

# 7
  • Мнения: 1 512
Пари за данък обществено мнение нямам.Правя това което смятам,че е добре за детето ми и разни подмятания просто ги пропускам от едното ухо през другото и навън.

# 8
  • Мнения: 9 973
живея със свеки,същата работа  Tired

# 9
  • Мнения: 27 524
Проблемът идва от теб/вас, не то околните  Wink Околни, дразнещи ни с много неща, винаги ще има.Който няма акъл да им се връзва, да пише подобни неграмотни постове и да скубе коси - ами няма кой да ги успокои  Grinning

# 10
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не се ядосвай. Приемаш ги нещата по-леко, или просто вдигаш скандали  Mr. Green

# 11
Проблемът идва от теб/вас, не то околните  Wink Околни, дразнещи ни с много неща, винаги ще има.Който няма акъл да им се връзва, да пише подобни неграмотни постове и да скубе коси - ами няма кой да ги успокои  Grinning
бЛОНДИ АКО НА ВСИЧКИ ОТГОВАРЯШ ПО ТОЗИ НАЧИН ПО ДОБРЕ НЕ ПОСЕЩАВАИ ТОЗИ ФОРУМ.АКО ВЪВЕДА НОВА ТЕМА ПО ДОБРЕ НЕ МИ ОТГОВАРЯЙДоста неща научавам от този форум но не и от отгговори като твоите. newsm10

# 12
  • Мнения: 4 053
Е що се ядосваш? Такива акълии си ги има навсякъде.Игнор и без нерви. Hug

 thumbsup

# 13
  • Мнения: 544
Ами кажи им го де!
И на мен ми писва от такива хора и техните подмятания.
Но не си мълча и ясно заявявам, че детето си е мое, а съответно начинът, по-който го гледам мое решение.
Казвала съм го на свекито, на майка ми, на сестрата и братовчедките на мъжа ми, на приятелки.
Не виждам нищо лошо в това.

И аз така. Казвам им директно на всички, пък който ще да се сърди. Децата са си мои, те техните са ги отгледали както са желали.

# 14
  • Мнения: 4 434
има такива хора да и то много,но аз си мълча и винаги и казвам  добре добре....
правя това,което смятам аз за най-добро Wink

# 15
  • Мнения: 4 784
Не си слагам подобни коментари на сърцето! Освен това, ясно показвам, че не желая повече да слушам "съвети".

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 101
Такива хора ще си има винаги. Обличам и храня бебето си както преценя аз, поддържам в къщи температура, при която да се чувстваме комфортно и не позволявам на непознати да се надвесват над количката, особено пък в задаващия се сезон на разни грипове и настинки.

# 17
  • София
  • Мнения: 23 097
Хората, които вече са се опитвали да ми дават акъл или да правят неадекватни коментари, със сигуност няма да опитат втори път  Mr. Green На никой не цепя басма, особено на бабичките пред входа, които ми развиват такива теории за отглеждане на деца, че не знам да плача ли, да се смея ли  Shocked Прави каквото си знаеш и да не ти пука какво говорят околните - все пак детето си е твое и ти най-добре знаеш какво е добро за него  Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
бЛОНДИ АКО НА ВСИЧКИ ОТГОВАРЯШ ПО ТОЗИ НАЧИН ПО ДОБРЕ НЕ ПОСЕЩАВАИ ТОЗИ ФОРУМ.АКО ВЪВЕДА НОВА ТЕМА ПО ДОБРЕ НЕ МИ ОТГОВАРЯЙДоста неща научавам от този форум но не и от отгговори като твоите.

Определено не отговарям на всички по този начин  Simple Smile И ако някой се дразни от истината, това е отделен въпрос  Wink

# 19
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Хората, които вече са се опитвали да ми дават акъл или да правят неадекватни коментари, със сигуност няма да опитат втори път  Mr. Green На никой не цепя басма, особено на бабичките пред входа, които ми развиват такива теории за отглеждане на деца, че не знам да плача ли, да се смея ли  Shocked Прави каквото си знаеш и да не ти пука какво говорят околните - все пак детето си е твое и ти най-добре знаеш какво е добро за него  Peace

# 20
  • Мнения: 5 940
Някои си мислят, че го правят добронамерено. Изслушвам, после си правя това, което усещам, че е най-добро за моето дете. Общовалидни истини за гледане на деца няма.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Гледам да не обръщам  внимание на тези съвети

# 22
  • Мнения: 4 335
Просто гледам да не обрьщам внимание на такива хора Wink

# 23
  • Мнения: 2 521
Някои си мислят, че го правят добронамерено. Изслушвам, после си правя това, което усещам, че е най-добро за моето дете. Общовалидни истини за гледане на деца няма.
Точно така правя и аз Peace

# 24
Аз пък съм по-чувствителна и се дразня - колкото и да си казвам да не реагирам, не мога и при упоритите направо им казвам - "Разбирам че го правиш за добро, но аз не смятам така", дори понякога - "Теб това какво те бърка"

# 25
  • Мнения: 512
Ох и аз съм от хората които хич не обичат някой да им дава акъл.
Затова и аз избягвам да давам съвети без да са ми искали мнението.
  Peace

# 26
  • Мнения: 2 950
И аз не обичам да ме съветват за елементарни и очевадни неща, но повечето хора дават съвети, без да им ги искаш. Какво да се прави. Не мога да променя целия свят.  newsm53 Вече го пускам покрай ушите си. Ако съветите продължат дълго време, лепвам една учтива усмивка на лицето и си мисля за някакви хубави неща.  newsm62 Така се чувствам по-спокойна, отколкото да си хабя нервите заради някой друг. newsm78

Иначе по темата за случките:
 - Най-редовно лятото Йордан си махаше шапката, ама го правеше в момента, в който му я сложа. И обикновено Христо беше с шапка, а Йордан си играе с нея или я лигави. И който където ме видеше възклицаваше:"Ама защо си сложила шапка само на единия?"  Shocked
 - Сложила съм някаква поредица от снимки на Йордан в албумчето, защото в този момент е правил някакви готини неща и съм снимала само него. "Ама защо имаш толкова много снимки на Йордан? Трябва да са по равно и на двамата!"  #Crazy
 - А от почти 4 години всекидневно слушам за необлечени деца (а на моите просто все им е горещо, няма да ги потя я), недохранени и т.н.

И аз вече като Тонето избягвам да давам непоискани съвети.  Peace

# 27
  • Мнения: 4 292
Не се дразня. Когато съветът е добър, е добре дошъл, нищо, че не съм го искала. Освен това и аз давам акъли.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 206
и аз мразя да ми дават акъли и в повечето случаи кимвам с глава казвам дааааааааааааа и си правя мойта си. Върши си всичко както ти си прецениш и въобще да не ти пука.

# 29
  • Мнения: 2 334
И аз много мразя някой да ми дава акъл как да си гледам детето Naughty Направо побеснявам като ми се каже ми сега не и ли е студено така,сложи я сега да спи,трябва да яде еди какво си и т.н  #2gunfireСпоред мен майката най добре може да прецени как да гледа детето си  Peace

# 30
  • Мнения: 1 919
просто не обръщам внимание.

# 31
  • Мнения: 264
Като ги отрежеш един-два пъти и няма да се намира кой да ти дава съвети. Не ми пука от никой, правя за детето си, коета аз сметна за добре.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Е що се ядосваш? Такива акълии си ги има навсякъде.Игнор и без нерви. Hug
Абсолютно!

# 33
  • Мнения: 342
Някои съветват да им се каже директно в очите. Това е мярка за хората от обкръжението - свекърва, майка, сестра.... до тук спирам, защото аз лично се уморих да го казвам на всеки по отделно и то всеки път при всяка забележка, защото обикновено дори и след такава се мълчи известно време до .... следващата забележка. Получава се един безкраен кръг и за това за мен си реших това - мълча, кимам и казвам "да" и си правя каквото си знам, а ако ми прикипи отколнявам РЯЗКО темата.

# 34
  • Мнения: 4 668
Ами ... аз никак на разрешавах да ми се дават съвети  Confused
Примерно , когато изкарахме детето на 5 дена , на разходка , моята баба + още поне 100 познати и непознати , които ни срещнаха щяха да припаднат  Simple Smile Дреме ми какво си мислят ...
Родителите ни за щастие не са ни са бъркали , а чуждите идеи  обикновено ги отрязвах още в зародиш .
Опитай се да не се дразниш толкова и си дръж на своето .

# 35
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честно казано и на мен ми беше писнало от съвети, така се дразнех  ooooh!
Но като им казах на съветниците в прав текс 3 пъти, че са гледали дете преди 30 години и оттогава нещата са се променили много  Joy и спряха ....

Иначе още след 1-я навършен месец на бебето ми трябваше да го захранвам с кис. мляко и плодов сок  Sick Crossing Arms Whistling newsm78

# 36
  • Мнения: 149
Все още се опитвам да се разбера с бабите по този въпрос, проблема е че или забравят какво съм казала предния ден или наистина не разбират български. Получава се така, че всеки път си говорим едно и също, и скоро тона няма да е много приятен за тях.
   Макар, че бебето ми е малко започва вече да се глези като истинска мадама. Бабата постоянно проверява какво правим (това също ме дразни) и като дойде веднага я взема на ръце. Последния път й казах да не я взема на ръце през 10 минути, за да не свиква много, че като стане 10 кила нея ще карам да я носи по цял ден. И както с другите неща около бебето това пак не е чуто. Точно преди 5 минути пак й напомних, дано този път нещо да й остане в главата. Simple Smile
   Последния бисер на бабата направо ме изненада. Вчера ходихме по институции с малката, защото нямаше кой да я гледа и се върнахме към 17.30 и съответно беше тъмно вече. Въпроса, който чух от нея след като ме изкара едва ли не най-лошата майка беше: "Не те ли е срам да извеждаш детето до по среднощ?".Аз си погледнах часовника и казах, че не е станало 12 часа още и си продължих разтоварването на количката.



Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 14:13 от ggg_22

# 37
  • Мнения: 10 012
Бъди по-асертивна и им покажи, че не те интересува чуждото мнение. Ще му намериш цаката, не бой се. От тук нататък спиране няма. Сега е храната и облеклото. По-късно ще коментират защо ходи на тенис вместо на карате, защо испански, а не френски, защо тази гимназия, а не друга... Строй ги в две редици (познатите), а непознатите отминавай с високо вдигната брадичка.
Успех Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 521
Е що се ядосваш? Такива акълии си ги има навсякъде.Игнор и без нерви. Hug
Точно така мисля и аз Peace

# 39
  • Мнения: 1 219
в началото ме дразнеше много,но вече не обръщам внимание на никой и нищо.Всичко монава покрай мен и си заминава..... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 961
Като ги отрежеш един-два пъти и няма да се намира кой да ти дава съвети. Не ми пука от никой, правя за детето си, коета аз сметна за добре.
Peace Много точно казано.

# 41
  • Мнения: 31 207
С колко хора се изпокарах за тъпанарски съвети, но не ми пука хич. Винаги правя с мен и детето каквото аз реша. На когото му изнася добре.

# 42
  • Мнения: 114
По принцип отминавам всичко  с усмивка,но последните няколко коментара ме разбиха (от майката на приятеля ми) попита  кога ще спра да кърмя ( малката тогава беше на 3 месеца),щяла да свикне и затова не е хубаво за нея,а другото беше от днес ,че като е само на кърма я държим гладна.Така че не им се връзвай , а  им напомняй ,че ти си майката и ти  решаваш.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 006
Винаги казвам, когато не желая нечии съвети. При някои хора обаче е без резултат, затова още през бременността се научих да пропускам коментари и съвети покрай ушите си. Даже ми се е случвало разговора да е на друга вълна, но аз още да не слушам.  Blush

# 44
  • Мнения: 45
И аз много мразя някой да ми дава акъл как да си гледам детето Naughty Направо побеснявам като ми се каже ми сега не и ли е студено така,сложи я сега да спи,трябва да яде еди какво си и т.н  #2gunfireСпоред мен майката най добре може да прецени как да гледа детето си  Peace
Peace :

# 45
  • Мнения: 1 062
Аз не разбирам, защо пък някой чааак толкова се дразни и нервира. Съветите са непоискани - добре, но не са злонамерени. Чак да се истерясва, да се стреля по форумите, да се караш с хората Rolling Eyes. Не го разбирам това. Когато ми дадат съвет или ми направят "забележка", ако преценя че си струва да си обяснявам доводите - правя го. Ако преценя, че човека така или иначе няма да се опита и да ме разбере, казвам  "добре" и толкоз.

# 46
  • Мнения: 1 674
отдавна съм ги надживяла тези неща,че пък чак и да им обръщам внимание.

# 47
  • Мнения: 1 763
Дразня се, особено когато съветите не са от добро чувство, а с цел съветващият да се направи на важен и да наблегне на факта, че майката не умее да се грижи добре за детето си. Какъв друг смисъл може да има примерно постоянното натякване от една комшийка да си разхождам детето само в квартала, защото въздухът бил по-чист или убеждението на една баба в парка, че трябва да поискам малко "Зрънчо" от едни по-големи деца, защото детето ми, тогава на 4 месеца, ги гледало и му се ядяло. Аз изглеждам по-млада, отколкото съм и най-редовно разни бабички и съседки ме тормозят. Обикновено не им обръщам внимание, когато съм в заядливо настроение отговарям нещо от рода- " Вие наистина ли сте правила такова нещо с децата си? Ужас, как са оживяли" или " Доколкото знам, едно време майчинството е било много малко, после за децата са се грижили бабите. Явно затова давате толкова неадекватни съвети- просто само сте родила деца, без да ги гледате". Обикновено съветващият в такъв случай е толкова изненадан, че нищо не отговаря.

# 48
  • Мнения: 790
Слушам всички съвети които ми се дават, но правя само това което с таткото преценим за добре. Бебето е наше, решението е наше!!!

# 49
  • Мнения: 506
 Лично аз ИГНОРИРАМ съветите! Честно казано ми е писнало от съветите на хора,  било то близки, които не гледат детето ми!И аз мога да давам съвети, но като не познавам детето и държанието му добре си трая! Peace

# 50
  • Мнения: 2 448
Научавала съм и полезни съвети. В крайна сметка майката сама си преценя как да постъпи.
Да не мислиш, че от тема във форума получаваш само най доброто?  Wink

# 51
  • по света
  • Мнения: 1 587
До сега никой не си е позволил да ми дава съвети,сигурно съм много страшна  Joy

# 52
  • Мнения: 1 195
Някои си мислят, че го правят добронамерено. Изслушвам, после си правя това, което усещам, че е най-добро за моето дете. Общовалидни истини за гледане на деца няма.

 Peace

# 53
  • Мнения: 422
на мен ли4но ми се прави забележка само от свеки за захранването,4е все още не съм заместила кърмене,ако съм я 4акала да си отвори устата сама нямало да стана и тем подобни(позволих и да я нахрани 2 пъти и 1 тъпкане в малката и усти4ка падна :shock:4е малката имаше 4ак в носа)-оба4е аз се ядосвам и не мога да я игнорирам не знам защо :bad-words и все се старая ама да видим до кога(допълнение-тя е много добър 4овек,оба4е явно толкова много иска да гледа малката 4е няма търпение за вси4ко)

# 54
  • Мнения: 1 629
Много се дразня, когато някоя непозната жена започне да ми говори, я по трамвая, я в магазина! Айде , ако е роднина какво можеш да му кажеш - нищо! Ама да ми говори непозната жена в трамвая как до 3 годишна възраст трябва да ставам през нощта и да му прибирам ушичките.. и да внимавам много, защото са започнали да се изкривяват... или пък да му купя по-широка шапка, защото тази се отбелязвала на главичката и всякакви такива! Това ме дразни!

# 55
  • Мнения: 400
Проблемът идва от теб/вас, не то околните  Wink Околни, дразнещи ни с много неща, винаги ще има.Който няма акъл да им се връзва, да пише подобни неграмотни постове и да скубе коси - ами няма кой да ги успокои  Grinning
бЛОНДИ АКО НА ВСИЧКИ ОТГОВАРЯШ ПО ТОЗИ НАЧИН ПО ДОБРЕ НЕ ПОСЕЩАВАИ ТОЗИ ФОРУМ.АКО ВЪВЕДА НОВА ТЕМА ПО ДОБРЕ НЕ МИ ОТГОВАРЯЙДоста неща научавам от този форум но не и от отгговори като твоите. newsm10

Браво Bebe_hristian Hug
Според мен се справяш чудесно с казването направо!:)
Аз лично си казвам направо, на съвсем непознати не реагирам абсолютно по никакъв начин-пренебрегвам ги тотално без да се ядосвам.
А да ти кажа нашия тати е цар по гоненето на навиращи се в детето хора-така си има го тръсва "не го пипайте по лицетп/ръцете", хич не му пука, за което евала, аз съм малко повъздържана,а не трябва!
Чудя се ако на същите възрастни някой им се навира така или ги пипа по лицето без даже да ги познава как ще им е...абе недосетливи хора /виж колко съм тактична само Laughing/

# 56
  • Мнения: 400
Пак забравих нещо:) За кърменето свеки подмяташе псотоянно как "трябва вече да спирам, че така не можете да го оставяте на мен", един път-два пъти и на третия пространно й обясних, че детето ще бъде кърмено до когато аз реша и нейното удобство е последната ми грижа-най-важно е да имам здраво бебе, ан което съм дала най-доброто което имам:)
Та така, който смята, че може да дава нежелани съвети за нашето дете, може само да ходи да се  #2gunfire

# 57
  • София
  • Мнения: 537
оооох аз се правя, че слушам и кимам с глава ама хич и не чувам кво ми говорят. Свеки се опитва ама като видя че аз си правя квото съм сметнала за добре и не съм въвела нито един от нейните"съвети" и спря да се меша.
Дразни ме, че ако имам някакво притеснение за бебка тя се прави на по заинтересована от мен като че ли аз седя и не търся решение на проблема.
Не се ядосвайте.
РАЗНИ ХОРА-РАЗНИ ИДЕАЛИ.  bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 2 960
Майката има пълнато право да си взима всяко решение за бебето -както сърцето и подсказва.Иначе съвети от хора винаги ще се намерят.Важното е да се претеглят ,прецизират и да се използва само това ,което всяка майка мисли и чувства ,че е най правилно за нейната рожбичка!!!

# 59
  • Мнения: 1 103
Не им обръщай внимание и хич да не ти пука  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 247
Ти си майката, ти решаваш. Да не ти пука.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Винаги съм била самостоятелна във всичко и смятам и за напред да е така.И сега режа крилата на близки и майка ми при даване на съвети , а като се роди принцесата ми не знам какво ще е  Thinking.Но аз съм много рязка и пряма и това ми пречи понякога , но не ми пука много да ти кажа.Детето е твое и ти решаваш , как да го отгледаш и възпиташ  Peace

# 62
  • Мнения: 3 092
Знаеш ли колко пъти ми се е случвало ... понякога съм се ядосвала , друг път съм ги подминавала с безразличие , а на трети съм отговаряла подобаващо .
Наистина гледай да не си тровиш нервите и да не ти е зор ..Ще има много по -важни неща , заради който ще си струва да се впрягаш. Wink

# 63
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Хич не ми пука, усмихвам се разсеяно, подминавам и си правя каквото знам. Wink

# 64
  • Мнения: 40
 Разбирам напълно как се чувстваш.Аз също много се дразня от уж "добронамерените" съвети особено на свекито. В началото когато моят бебо се роди тя идваше вкъщи всяка седмица по два пъти и като ръси мозък тая жена ама не се трае. Тогава си премълчавах. Но сега вече ми се е насъбрало толкова много, че почнах да си казвам че не ми е приятно да ми се меси, защото смятам, че никой друг по-добре от майката не усеща от какво се нуждае детенцето и!!!!

# 65
  • Мнения: 2 015
Майката има пълнато право да си взима всяко решение за бебето -както сърцето и подсказва.Иначе съвети от хора винаги ще се намерят.Важното е да се претеглят ,прецизират и да се използва само това ,което всяка майка мисли и чувства ,че е най правилно за нейната рожбичка!!!
Много точно казано Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 5 758
Знаеш ли колко пъти ми се е случвало ... понякога съм се ядосвала , друг път съм ги подминавала с безразличие , а на трети съм отговаряла подобаващо .
Наистина гледай да не си тровиш нервите и да не ти е зор ..Ще има много по -важни неща , заради който ще си струва да се впрягаш. Wink
  Peace

# 67
  • Мнения: 2 587
Проблемът наистина не е в другите хора.Никой не го прави с цел да те подразни,всеки си мисли че го прави за добро или просто си намира тема за разговор.Ти пък като ти каже някоя друга мама че детето ти е голо,отвърни й че не е твоето голо,а нейното е навлечено.Без да се впрягаш и ядосваш.Така вредиш само на себе си.

# 68
  • Мнения: 179
Дразня се на себе си заради това, че въобще им обръщам внимание и защото запомням репликите, колкото и безумни да са.
Със свекърва ми нещата са по-различни. От една страна - обича да се налага. От друга - наистина много обича детето и много помага. А и живее на другия край на България. Премълчавала съм доста в името на запазването на баланса, понякога съм й правила забележка - в случаи, когато казва нещо, аз се разсейвам, повтаря го, аз пак се разсейвам и на третия път вече няма как.  Laughing

# 69
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Милата , как няма да ти писне...
Съвет от мен - разлудей се няколко пъти , застани на (Ф)  Joy , гледай свирепо и признай , че
вече мноооого ти е писнало от даващи акъл и търпението ти е на път да се изчерпи  #Cussing out.
На мен никой не се опитва да ми дава акъл ,дори непознати ,защото вдигам едната вежда и гледам много сърдито . Усещат се . Съвети приемам само от който на мен ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт