Синдарела колажа е супер,определено ти се отдава
.Честити месечинки на Ева,Давид,Богдан,Димитър,Владимир,!
kinly,Black Eyed благодаря за почерпките!
Black Eyed много ти е сладко детенцето,да го нацелуваш целия от мен!

.

. Не за друго ами да няма сърдити накрая. Благодаря ти за съвета
.
. Нямаш ли някаква снимка на Точица с Куч? Толкова истории си разказвала, че ми е интересно да ги видя двамата заедно
.
. Ох, тука толкова изостанала работата, че не знам на къде повече. Добре, че сте вие да знам какво да правя, че ако разчитам на нашите педиатри не знам до къде ще стигнем
. То само за захранването като им кажа, че в 6-я месец ще го правя и започват да се шегуват, че съм искала да си правя детето Крало Марко. Какво повече да ви казвам, има ли смисъл
.
), а вън такова хубаво слънце пече.... 
; т.е.-може някой път бащите след работа като си поемат децата да се видим
, решавам задачи, правя преразкази, диктувам, през останалото време се правя на маймуна с малкото, което ми се кефи, само ако се държа налудничаво(което пък от друга страна все повече ми се удава и ще ми стане втора природа скоро
) 
; т.е.-може някой път бащите след работа като си поемат децата да се видим
, решавам задачи, правя преразкази, диктувам, през останалото време се правя на маймуна с малкото, което ми се кефи, само ако се държа налудничаво(което пък от друга страна все повече ми се удава и ще ми стане втора природа скоро
)
направо си луднала, горката
Така, както се движим, и днес ще гледам навън през прозореца

Поздравления за иновативното решение със снимките и за труда, който си хвърлила
Разкошна тема с много положителен заряд
Колкото до това какво да махнеш - незнам дали някой изобщо ги гледа линковете на първа страница, аз лично не
и както Ани е предложила, майките които само са се записали и от там насетне нищо ( не само , ами ние със Стели Мели ги издирвахме на ЛС да споделят поне дали са родили) си мисля, че спокойно можеш или да изтриеш, или поне да намалиш като шрифт. За рекордите - ето някои идеи "откраднати" от Майските мами
:
Сега с Вики отиваме на тържество на кака и и после не смея да мисля какво мрънкяло ще е , предвид многото хора там
Тук сме много любопитни
Качи някоя друга снимчица в албумчето