Коледни еленчета летете, на АВГУСТинчето

  • 15 467
  • 306
  •   1
Отговори
# 75

Синдарела колажа е супер,определено ти се отдава  bouquet Hug.

Честити месечинки на Ева,Давид,Богдан,Димитър,Владимир,!
kinly,Black Eyed  благодаря за почерпките!
Black Eyed много ти е сладко детенцето,да го нацелуваш целия от мен!

и пак сме си загубили единия чорап  Tired
и ние сме така,каквито и чорапи да сложа все успява да ги изрита. ooooh!

 

# 76
  • Мнения: 955
Здравейте момичета!
Честити месечинки на всички празнуващи днес. Да са живи и здрави малките сладури и да радват всички в къщи!
ani_d, аз махнах обясненията на всички, които имат снимчици и остана само това, което пише на снимките. За тези, които нямат снимки оставих писаното, но си права, че трябва да намаля шрифта. Не смея да трия майки, защото не съм сигурна кой пише и кой не newsm78. Не за друго ами да няма сърдити накрая. Благодаря ти за съвета Peace.
Black Eyed, ако аз си извадя цицата да кърмя, това ще е събитие номер 1 в Елхово поне 3 дена  Shocked. Ама на тебе във Варна какво ти пука, тази баба да си гледа работата, нищо срамно не правиш, храни си детето. Брит, ще ме умориш Joy. Нямаш ли някаква снимка на Точица с Куч? Толкова истории си разказвала, че ми е интересно да ги видя двамата заедно Peace.
Аз да ви се оплача от нашето педи. Вчера и звъннах да ми даде направление за ортопед, а тя: "Стига сте чели в интернет, на ортопед се ходи чак в 10-я месец. Нямам направление, ако искаш ще чакаш до Януари!" И аз  Shocked. Сестра ми днес говори с ортопед във Стара Загора (в Елхово няма, а в Ямбол не стават) и той казал човека, че малко сме закъснели. Та другата седмица трябва да идем до Ст. Загора  Tired. Ох, тука толкова изостанала работата, че не знам на къде повече. Добре, че сте вие да знам какво да правя, че ако разчитам на нашите педиатри не знам до къде ще стигнем #Cussing out. То само за захранването като им кажа, че в 6-я месец ще го правя и започват да се шегуват, че съм искала да си правя детето Крало Марко. Какво повече да ви казвам, има ли смисъл  Tired.
Хайде чао за сега, отивам да работя, че имам да пиша над 100 писма ( #Crazy), а вън такова хубаво слънце пече....

# 77
# 78
  • Мнения: 0
ай де и ние да се стягаме и отиваме на разходка sohappy че и ние от три седмици не сме излизали бяхме болни Weary и още сме ама докторката каза да излизаме да не се изнежи   costumed050

# 79
  • Мнения: 1
Добър ден и от мен!
Честити месечинки на малките бебчовци - бъдете здрави и усмихнати за радост на мама и тате!
Аз също вече не гладя дрешките на Дара - само ако изрично ми дойде мерак и имам време,разбира се.А шишетата ги стерилизирам всеки ден,но и аз незнам защо...Сигурно защото имам ел.стерилизатор и 10 шишета и като го направя веднъж вечер и ми стигат до другата вечер,т.е. не ми пречи,та затова.Иначе и аз мисля,че не трябва да ги отглеждаме в стерилна среда,та сигурно ще взема вече да спра да ги стерилизирам.
Момичета някой сблъсквал ли се е с Атопичен дерматит? Дара има някакви мънички пъпчици в комбинация с много суха кожа - педито,като и звъннах по телефона реши,че е алергия без изобщо да я види (аман от сериозни лекари дето лекуват по телефона),обаче аз като чета ми се струва, че има всички признаци за Атопичен дерматит.Алергия - от какво?Нищо не яде освен АМ,къпе се с едно и също,мажа я с едно и също,ползвам един и същи прах за пране...Мисля да я заведа на дерматолог да видим какво ще каже.
Да се похваля - вече се обръща от корем по гръб, обратното опитва, но все още не успява.Много  си разглежда ръцете и краката, хваща всичко, което добара и го поднася към устата си.
И така...айде стига,че много стана. 
Къде се изгубиха Melfin,Si Key?   

# 80
  • Мнения: 202
Бубка, Бланш ако излизате някъде на кафе или в МОЛ, свиркайте и аз ще се включа, но за навън ми е много студено  cold
Дони-навита съм и за кафе, и за МОЛ, ама ако може без децата съм най-навита, защото, както Ани беше писала: 24 ч с децата и на мен ми идва в повече smile3511; т.е.-може някой път бащите  след работа като си поемат децата да се видим Laughing; аз съм с двете в къщи и ще лудна: каката кашля, носа й тече, опитвам се да я поставя под карантина, ама неуспешно hahaha, решавам задачи, правя преразкази, диктувам, през останалото време се правя на маймуна с малкото, което ми се кефи, само ако се държа налудничаво(което пък от друга страна все повече ми се удава и ще ми стане втора природа скоро #Crazy)

# 81
  • Мнения: 2
Бубка, Бланш ако излизате някъде на кафе или в МОЛ, свиркайте и аз ще се включа, но за навън ми е много студено  cold
Дони-навита съм и за кафе, и за МОЛ, ама ако може без децата съм най-навита, защото, както Ани беше писала: 24 ч с децата и на мен ми идва в повече smile3511; т.е.-може някой път бащите  след работа като си поемат децата да се видим Laughing; аз съм с двете в къщи и ще лудна: каката кашля, носа й тече, опитвам се да я поставя под карантина, ама неуспешно hahaha, решавам задачи, правя преразкази, диктувам, през останалото време се правя на маймуна с малкото, което ми се кефи, само ако се държа налудничаво(което пък от друга страна все повече ми се удава и ще ми стане втора природа скоро #Crazy)

лелеле  #Crazy направо си луднала, горката
малкия още спи-веднъж да се опрвя по-рано и той кърти Laughing
и слънцето се скри егати Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 202
И Мариела спи....само, че аз се радвам, че спи, защото в момента се опитвам да обясня на Александра какво е редица и какво-колона и стигам до извода, че или тя има проблем с възприемането, или аз съм най-некадърно обясняващия човек на света ooooh!Така, както се движим, и днес ще гледам навън през прозореца Tired

# 83
  • Мнения: 1
Привет майчета!
Приемате ли нови майчета с августинчета?
Чета Ви от дълго време и реших да се присъединя.

# 84
  • Мнения: 0
здравейте:)
 Ел темата е страхотна наистина:) а може ли и снимка на нашето бебешорче да сложиш..има снимки в албумчето ни- Ясмина е тя.

иначе от днес се превърта от по коремче на гръбче:)))))))))))) татко й я научи Heart Eyes
 вчера по случай моя рожден ден:) каза МАМА:))) гледаше ме и го каза:))

btw  честито на моята срожденничка с малко закъснение..вчера нямах време да вляза въобще:))

# 85
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета!

Миссто, защо се криеш? Я, колко много сме на 10.12.  !!! Аз като казвам ,че това е най-светлата дата в най-новта ни история - никой не ми вярва! Laughing

Стели_Мели, дано да улучите хижа с добро отопление! Иначе наистина миналата година имаше доста закъсали хора! Дано не ви се случва! Hug

Аз винаги съм се възхищавала на майки, които не се притесняват да кърмят децата си навън. (но в това число не влизат демонстрациите на циганките..... Rolling Eyes) Скоро(завчера мисля) в Часът на мама гостуваха майки, учредили... нещо си ..., ама признавам си не можах много да ги разбера какво аджеба са учредили. Явно нещата бяха още в зародиш при тях. Та едната майка беше с детенце то си( по мое мнение детето беше поне 2 годишно). Както си играеха с бавачката, малкото дотърча при майка си , вдигна и блузата и засука... Майката продължи да си говори ... Това обаче, признавам си, направо  Shocked  Не ми се струва нормално. Може би са предразсъдъци от моя страна, може и друго, но това не мога да го приема за нормално....

После пак ще се включа... Mr. Green

# 86
  • Мнения: 26
Добър ден девойки!

Липсвах ли ви  Mr. Green
Е все пак успях да се класирам на 6-та страница.
Ел темичката е трепач  Hug Поздравления за иновативното решение със снимките и за труда, който си хвърлила  Peace Разкошна тема с много положителен заряд   bouquet Колкото до това какво да махнеш - незнам дали някой изобщо ги гледа линковете на първа страница, аз лично не  newsm78 и както Ани е предложила, майките които само са се записали и от там насетне нищо ( не само , ами ние със Стели Мели ги издирвахме на ЛС да споделят поне дали са родили) си мисля, че спокойно можеш или да изтриеш, или поне да намалиш като шрифт. За рекордите - ето някои идеи "откраднати" от Майските мами  Hug :
Най-рано пораснало зъбче:
Най-късно пораснало зъбче:
Най-рано захранено бебче:
Най-късно захранено бебче:
Най-много зъбчета на 6 м.:
Най-много см за 1 месец:

Стелче как бе мила ще ти вържем тенекия. Там сме (поне аз със сигурност) със или без лилав тоалет  Laughing
За гладенето - гладя не за друго, а защото изгладени , дрехите ми заемат по-малко място в гардероба.
Стерилизирам все още в микровълновата ( не че е голяма философия да бутнеш стерилизатора за 5 мин в МВ )
Биберони и залъгалки смених няколко пъти. Тези на шишетата зависи с какво мляко се храни бебка,например АР-а е доста гъст и с 1 дупка не става.

Нели мила и аз понякога си мисля, че грам не мога да обяснявам. Ако им видиш уроците в 4ти клас как са написани и с колко чуждици, ще паднеш.

Аз снощи до 00:30 правих конструкция на суровачка. Ейййй докато омотая тия пръчки с прежда пръстите ме заболяха  ooooh! Сега с Вики отиваме на тържество на кака и и после не смея да мисля какво мрънкяло ще е , предвид многото хора там  ooooh!

После ще разказвам. Хайде целувки от нас  Hug

# 87
  • Мнения: 990
Привет майчета!
Приемате ли нови майчета с августинчета?
Чета Ви от дълго време и реших да се присъединя.

Добре дошла, казвай се как се казвате от къде сте, кога се роди августинчето колко тежеше и т.н.  Hug Тук сме много любопитни  Flutter

# 88
  • Мнения: 1
Steli_Meli, благодаря!
Накратко аз се казвам Ади, от Пазарджик съм.Имам двама сина-единият е Гоерги и скоро ще стане на 5 год.(21.01.2004 г.) и Христо(21.08.2008г.).Ицко беше с термин 25.08., и се роди по-рано- 52 см, 3,200 кг.Нормално родих и двамата си сина.В момента сме под карантина-варицела.Баткото я изкара, сега бебчо се изрина.Но вече се оправя и то милото.
Ще пиша и разказвам отново.
Желая на всички приятна и спокойна вечер! Simple Smile

# 89
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Ади Манчева, добре дошла и от мен!!! И аз съм от Пазарджик, но от 10г. живея в Бургас, може и да се познаваме Wink Качи някоя друга снимчица в албумчето Wink

Бланш, понякога и аз имам чувството че нещо не мога да обяснявам, особено след като съм се плюнчила 15 мин и Дария после ми каже че нищо не е разбрала Mr. Green

Днес в Бургас времето беше супер. Майка ми е на гости и успях и по магазините да отида и на кафе да седна /без количката/ което не ми се случва често!!!!

Общи условия

Активация на акаунт