Епилепсия - тема 5

  • 38 331
  • 459
  •   1
Отговори
# 105
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Ема-диди радвам се да твоето детенце.прохождането на детето си остава едно от най вълнувашите неща както и първите думи,които то изрича. newsm44 се с теб.

# 106
  • Мнения: 1 040
Благодаря ти миличка,вас ви чуствам най-близки защото единственно тук ме разбират такива прекрасни майки като вас Hug

# 107
  • Мнения: 3 540
Eми ,мила  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes
Браво на смелото ти момченце! Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 249
 smile3501Браво  Дидко,браво на детето..Радвам се миличък за теб. Simple Smile
С Кевин те прегръщаме  Hugи целуваме  love001Продължавай да радваш мама и татко все така.
А от тук нататък в темата нека все такива хубави новини има.  Praynig
Успех на всички прохождащи дечица newsm10

# 109
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Браво на Дидко newsm44
Еми ,много се радвам за вас.  love001
Скоро Ще се *оплакваШ *,че те болят краката да го гониШ running Wink

# 110
  • Мнения: 155
Ema, поздрави на юнак Дидко и от нас  Hug smile3501!

Представям си колко си щастлива, радвам се за вас  newsm51!

# 111
  • Мнения: 1 040
Благодаря момичета че се радвате с мен искренно ви пожелавам и при вас нещата да са наред идната седмица които ще правят еег-та,и вече никога тревожни новини. ако мога някога да ви  помогна с нещо разчитайте на мен.Обичам ви всички ! love001

# 112
  • Мнения: 474
Еми , браво на вас и най вече на Дидко  виждаш ли нещтата постепенно си идват на място и в най скоро време малкия сладур  ще има да го гониш.Целувам ви и дано  все така  с хубави новини да ни радваш и всички останали мами,Весела и успешна седмица

# 113
  • Мнения: 511
Какво по хубаво от това  да прочетеш една вълнуваща новина чакана и жадувана толкова време newsm68

# 114
  • Мнения: 119
Ема newsm74,радвам се за вас newsm44!Браво на момчето smile3501!Страхотно е да прочетеш нещо толкова хубаво.Надявам се всички от сега нататък да пишат само за нещо добро което им се случва. Praynig newsm51

# 115
  • Мнения: 1 040
Благодаря на всички! newsm51 newsm51 newsm51

# 116
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Сьжалявам,че Ще раваля хубавото настроение,но......Криси пак получи пристьп тази сутрин Cry
Сега си спинка сладко,а аз място не си намирам от притеснение.......
Немога да свикна с това,че с ниЩо немога да му помогна...

# 117
  • Мнения: 1 040
Сажалявам Вили,но този вашия невролог нищо ли не предприема като му кажеш,много ме е яд! #Cussing out

# 118
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
estrella миличка,не е лесно ,но трябва да бъдем силни заради децата.Не се отчайвай ,дано с времето нещата се пооправят.Стискам палци Криси да се оправи .

# 119
  • Мнения: 474
Ммомичета в момента по скат дават за епилепсията

Общи условия

Активация на акаунт