Мама АВГУСТинка в преспите върви, а във форума слова реди

  • 16 321
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 82
благодаря ви милички  Hug

Дара от тиквата днес се представи добре 3 пъти(в памперса разбирайте  Laughing),жалко,че не я харесва.Ани с шишето продължаваме да имаме голям проблем.Онзи ден и дадох добавка след последното хранене с размразена кърма 40мл и повърна,днес и дадох 60мл АМ(с 300 зора и театрална програма) този път преди кърменето и пак всичко повърна.Пълен бойкот на шишето  Laughing
kovatcheva аз вода и предлагам ама нали се сещаш какво става като види шишето  Joy
аз бях навън с една приятелка( в ресторант де),пийнахме по една чашка вино,поговорихме си и на мен ми олекна
Бланш,споко,хирургията е напреднала.Даже една приятлка ми подари скоро много секси нощничка,която ми се оказа голяма  в бюста(особено след кърмене  Mr. Green) ама аз и казах,че ще си я пазя за силиконките
Буби и на мен не ми е много ясно още,да кажат мамите с опит

# 256
  • Мнения: 202
Бланш,споко,хирургията е напреднала.Даже една приятлка ми подари скоро много секси нощничка,която ми се оказа голяма  в бюста(особено след кърмене  Mr. Green) ама аз и казах,че ще си я пазя за силиконките
Да, така е, но мен доста ме е шубе-айде да се хващаме под ръчичка, за кураж Mr. GreenМисля, че и Асето искаше нови, ще я вземем с нас.
Дони-нищо му няма на поста ти, имаш едно изречение с "гъЗто", което е култово Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 1 488
Докато ви изчета и то пак стана утре....
Днес бяхме с Мони на курс по музика за бебета. Тук в местния бебешки/детски център. С други мами и бебешори на същата възраст. Много ни хареса. Пяхме песнички и свирихме на музикални инструменти. Другата седмица пак сме там!
Иначе нея се чудя какво да я правя вече. Буди се по няколко пъти през ноща. Немога да преценя дали не е време вече за захранване  newsm78. А така ми се искаше да изчакам до 6-тия месец. Тази вечер се пробвах да и пробутам 1 шише с АМ за по-гладни бебета, демек по-засищащо, но изпи само 50 мл. После и дадох да суче. Тя така е свикнала да заспива, сучейки, и с това шише май няма да стане номера. Така като гледам че и захранените бебета на някои от вас се будят през ноща и вече се плаша. Кога ли ще спре това будене? А като си помисля, че имаше продължителен период в който си спинкаше по цяла нощ...

МамаДона, честита нова работа!!! Не се притеснявай за Дениско. Вярвам че го оставяш в добри ръце!

Буби, и на мен ми е малко мътно това захранване. Добре, че имам 2 книжки със разяснения и рецепти. Ще прибегна до тях. Иначе, не вярвам, че плодовите пюрета имат същите витамини, като на прясно изцеден сок. Освен ако са от непреработени плодове. Например банан.
 
Днес чух една майка да казва,че се ужасява от захранването! чудя се защо? Да кажат маминките ,които вече са захранили, толкова ли е страшно. А, и това за водичката е вярно, че трябва да се дава, след като се захрани бебето. Аз мойта я мъча да пие вода или чай още от новородена. Друг е въпроса колко пие. По този повод и купихме такова шише и такава чашка .
чашката не я харесва, защото тече много вода от нея, но от шишето пие по малко. Държи си го сама.
 

# 258
  • Мнения: 26
Ехоооо силиконките бройте ме и мен, че това мойто козе виме РЕВЕЕЕЕЕ за подрязване и пълнеж  Sad Абе да вземем да проверим дали няма да ни пуснат на special price, пък после ако искат и за календар на болницата гола ще се снимам  Laughing

Ама чакайте още 2-3 месеца да отслабна  Praynig Малееее ква мацка ще стана не е истина ,  а ако мина и на един лифтинг веднага ще съм 15 години надолу  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 3
Алоооо силиконкитИ, къдИе стИе тръгнали бИез мен, бИе?
Аз даже бизнес план съм изготвила за кредита,(нали такава е модата)  така че може и да разработя оферта и за някой календар или пък списание. Мога чрез фотошоп-а да направя снимки "преди" и "след" , пък Бубка ще ни промотира в ТВ.  bowuu Не знам Асе тойто дали е козе виме, ама мойто наподобява печена, изтърбушена чушка от по големите. Ама пък като се наведа и ги напълня в сутиена, си стават още  bowuu Още малко и ще почна като бабите - слагам сутиена , опъвам чашката напред, с два пръста повдигам бюста и го пльосвам там  Sick Искам и аз готини цици, или поне "моминските" ми, които се виреха гордо по плажовете едно време  ooooh!  Whistling Айдееее пак се размечтах....
Айде сега да сервирам кафето и ставайте, че ми е скучно сама. Има всякакъв модел, че даже и "на зърна"  Wink за силиконките  hahaha А специално за Бланш има и "гъЗто"  Joy

Айде и нещо за подкрепяне, че тия цици какво ще ги държи, трябват подходящи бедра

Хайде вече нямате основание да спите!

# 260
  • Мнения: 26
Донеее благодарско дарлинг  Hug

Давай бизнес плана да го чекнем и да одим да търсим финансиране  Laughing Че ей сегинка като отслабна и шЪ остане кожляк само  Confused Па после живи здрави и по едно бразилско дупе може да си спретнем, че това арабското в момента не върви нещо  Laughing

Оф почвам да работя, че имам за целия китайски + индийски народ работа.

Айде цунки   bouquet

# 261
  • Мнения: 11
Добро утро мамчета   bouquet
много сте ранобудни  Simple Smile
аз трябва да сядам да уча , но хич не ми се учи  Sad ама нямам избор в неделя ми почват изпитите  ooooh!
и мойте гърди са станали ужасни  Cry
Лека работа на работещите мами а на другите приятен ден и много целувки  Heart Eyes  bouquet

# 262
  • Мнения: 2
добро утро хахахахаха много се смях с вас   bouquet това с календара е много яко хахахахахаха Laughing

ние днес празнуваме 5 месеца bowuu как ми нава времето..по този повод ще взема да го изведа това дете малко на въздух следобяда...казаха че ще са плюсови температури, друг е въпроса, че нямам вериги за гумите  Laughing

Бланш темата с гърдите ми е болна Confused откога си го мисля не е истина, обаче аз не съм голям фен на силикона, по-скоро някоя повдигаща манипулация newsm78 макар че щом е операция - все си е шубе

нашата нова мода е викане, крещене и всякакви побъркващи звуци Crazy от 7 сутринта се вика тука, и продължава, сигурно иска да ми каже нещо детето, например : поудях в тази къща затворен вече" Mr. Green


# 263
  • Мнения: 3
Само да кажа че направих новата тема, докато вие спяхте, така че "споко". Ще я пусна като изпишеме тая!
Бубка да ви е честита месечинката. И аз днес съм решила да изведа Дениско, приятно ми изглежда навън времето  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 3 869
Явно всички бебоци днес ще са навън  Grinning Огря ги и тях това неочаквано затопляне; дано продължи по-дълго от предвиденото.
Аз гледах да го извеждам моя и в студените дни, ама така опакован и в слинга с глада срещу мен, не му оставаше много пространство нито за мърдане, нито за гледане и заспиваше от скука  Mr. Green, т.е. нямаше много смисъл от излизането, освен малко разнообраззие и презареждане на хладилника с най-необходимото. Днес ще е по-дълга разходка с екстри - пазара, магазини, хора  Laughing

Ани, моята система за захранване предвижда това да стане между 6 и 11 месеца според когато детето е готово (а, на моя още малко му остава в "подготовката"  Grinning), като "сухи тренировки" (бебето е в скъта на мама, когато тя се храни и може да суче, ако иска) се правят още от 4-ти месец. Вече упорито се опитва да ми докопа чашата и си иска залчета  Crazy Но ще почака, поне 6 м. да чукне. Коригираната въраст тогава ще бъде 6м. и 1 седмица, така, че го включа в играта  Grinning

Меган, педитарът препоръча да го обърна в леглото, така че краката да дойдат там където досега е била главата, но не мисля че ще има някакъв ефект. Той откатко навърши 1 седмица спи по гръб и си обръща главата на въпросната предпочитана страна. Опитвала съм се да подлагам възглавничка, да му завъртам главата и пр., но ефектът е временен, след някоя друга минута пак се обръща на предпочитаната страна. "Въртя" го да спи на една страна с цялото тяло странично, но и това е временно, много скоро пак е по гръб... Сещам се че имаше едни масажи за оформяне на главичката, но не се наемам сама да правя такъв, ще потърся специалист и със сигурност ще питам и хомеопата ни какво ще ни препоръча, за да му стане главата пак хубава  Flutter Родих го с перфектно оформена глава, с прилепнали уши и едни големи очи - красавец направо; а сега - главата сплескана от едната страна, ушите стърчат, очите едва се виждат от бузи Joy

# 265
  • Мнения: 104
Мами, я кажете, от гледна точка на вашия опит вече:Морковите категорично ги счетохме за отхвърлени, а тиква с картофи след второто даване започна като че ли повече да оригва и по цял ден хълца.Да ги спираме ли и тях или да караме така???

# 266
  • Мнения: 202
Здрастии  bouquet
Асе, Дони-обнадеждихте ме с бизнес плана; то майтап, майтап, ама верно снощи бях настръхнала, като четох тая тема, а и съм го изживявала веднъж....Сега шока сигурно ще е по-голям Rolling Eyes А и аз винаги като отслабна, може само 1-2 кг да са, задължително от циците тръгвам да свалям TiredУф, айде стига по темата, че ще ни вземат за много нарцистични и суетни Party
Аз се прибрах от консултация току що, биха й на Мари третата ваксина и педи каза да почвам пюретата: "картофено, домашно, с масълце, захар и сол" ...само, дето "гъЗто" не добави Joy
Бубе-времето наистина е доста поомекнало, но е страшна киша Sick, то няма количката къде да буташ, незнам, аз сигурно няма да я изкарам, абе това моето дете забрави какво е разходка ooooh!
Мариела много се набира да се изправя-главата й все стърчи нагоре, аха да седне, голям шемет. И краката вече взе да насочва към устата, но още не ги е вкарала там-виж, Вики-йогата в това отношение е доста напред с мат'риала Mr. Green
  Аз на педито занесох една кутия бонбони "Мерси", една кутия кафе "Лаваца"-да се почерпят със сестрата, и специално за педито-парфюм. Тривиално е, но напоследък въображението ми бяга. С парфюмите знам, че е доста трудно да улучиш любим аромат, затова стрелях напосоки и й взех "Нина" на Нина Ричи(червената ябълка).

Я кажете кой е любимия ви аромат? Защото, аз, подобно на кремовете и тук не проявявам постоянство-бързо ми омръзват и все експериментирам с различни. Все пак обаче имам два любими класически, които си купувам периодично-"Жадор" на Диор и "Алюър" на Шанел.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 11:05 от бланш

# 267
  • Мнения: 1 410
Бланш,нещо тези дни наистина суетно го раздаваш - вчера бюста ,днес парфюмите. hahahaИ на мен ми се покачи настроението,че тази зима съвсем ме депресира.МНого ми е смачкано Tired
"Жадор" е страхотен!Сега съм на "Омния".Моите парфюми са все подаръци,иначе не мога да си го позволя.

# 268
  • Мнения: 1
Бланш ме присети за сутринта след секциото. Идват две санитарки да ме къпят. Едната търка здраво с ръкавицата, другата ми приготвя дрехите и пита: Мадам, къде ви е парфюма ? Аз  Shocked Добре, че свекърва ми предния ден ми беше подарила парфюм по случай случката, че щях да се изложа пред французойките. Ей, и в болницата пак са с Коко Шанел, брей  Laughing

Meg1, благодаря за отговора  Hug Аз правя следните упражнения по съвет на специалист, някои повече, други по-малко успешно:
3-4 пъти на ден, в легнало положение:
1. Слагам едната ръка на гърдите му, с другата въртя главата на ляво и на дясно (безуспешно  Laughing).
2. Пак ръката на гърдите, другата върху ухото и приплъзгвам главата ту към едното рамо, ту към другото.
3. Карам го да проследява атрактивен предмет като си върти главата ту на ляво, ту на дясно.

# 269
  • Мнения: 3
Нелка аз също обожавам Алюра, и аз периодично си го взимам. Иначе другите ми любими са Мания на Армани, Макс Мара, Амор Амор на Кашарел,а най-новата ми страст е Код на Армани и Жасмин на Булгари. А червената ябълка е много свеж и универсален аромат, така че мисля че ще й допадне  Wink
Меви продължавай смело!  Peace И Денис не искаше да ги близне, а сега лапа с отворена уста!
Меги срам не срам ама и аз се парфюмирах в болницата, че иначе ми миришеше гадно на тоя разтвор с който мият пода  Blush

Общи условия

Активация на акаунт