Вижте колко е щастлива мама, че си има ПОРОДЕНИ двама! *25*

  • 15 496
  • 441
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 089
ами те тамошните неща са много добре пакетирани. с изненада установих, че люлеещ се стол се събира в малко кашонче. в общи линиии можете да съберете в колата всичко, което влиза на дължина. т.е. ако ще купувате легло, витряба дължина на купето и багажника от около 2-2.20 метра. в самите кашони има инструкции за сглобка, както и самите инструменти, необходини за сглобката. струва ми се, че освен с цени, това е другият фактор, който налага икеа по света - добрият пакетаж и лесните сглобки  Peace
аз успях да си изчистя поръчките. по всичко личи, че тоя уикенд ще почивам  bowuu

# 316
  • Мнения: 385
Да почерпя и аз за първата годинка на Яна на патеричка! Празника беше на 21.02 в събота! Черпя всички с много усмивки и прегръдки и се радвам, че ви има, за да споделяме заедно такива хубави моменти!!! newsm38 baloni baloni  love001

# 317
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЯНА!ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕ!ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!
  bouquetЗА МАМА

# 318
  • Мнения: 5 391
ЧРД на Яна! Heart Eyes
Да е здраво и будно дете!


ЧРД на ивка-щастливка!  bouquet
Здраве и благополучие! Hug

# 319
  • София
  • Мнения: 1 464
Честит Рожден Ден на малка Яна! Много да ви е здрава и много щастлива!  newsm59
И аз се надявам да ходим до Икеа само да се постопли малко, искам да си купим дървени щори от там, докато  се случи така след време, че да имаме възможност за едни други дървени, но ще има да почакам за тях Grinning И...за кухна се глася от там...
А ние още сме със сополи и кашлица жестока, през нощта най-много кашлят-будят се, Крис имаше снощи 39.5 температура - вече 10 дни, много продължи това!



# 320
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден на малката красива Яна!
Честит Рожден Ден и на Ивка!
Бъдете здрави, щастливи и обичливи!

# 321
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА И ИВКА    bouquet
МНОГО ЗДРАВЕ И щАСТИЕ   bouquet
Били, имам смътни спомени, че беше поръчвала помагала за дом.обучение (или бъркам  Embarassed).
Би ли споделила впечатления и ако може - едно линкче  Hug

# 322
  • София
  • Мнения: 1 124
Честит Рожден Ден на Яна, много здраве, щастие и късмет  Hug  bouquet

Ние и 3те сме болни, грипен вирус  Tired

# 323
  • Мнения: 1 461
4естит рожден ден на Яна  newsm59

# 324
  • Мнения: 451
Да са ви живи и здрави рожденичките на патерици

Ние вече сме при мама в Казанлък! Абе мамата си е мама - рахатлък голям ( доколкото може да е голям с тия диванета де hahaha) Всеки ден сме по разходки и си отпочивам определено Peace

# 325
  • Мнения: 3 089
честито на янчетоо. да е здраво, умятно и разумно дете, но все пак беладжийче. а мама и тати да слушат и изпълняват.

аз работя. децата са здрави все още. днес си купих ски-екип. беше изненадващо решение. добре, че беше евтино, че инак сега щях звучно да се вайкам. та явно ще почвам ски-училище тия дни. мама и татко ще идват на гости да погледат диванетата и може би тогава ще взема някой-друг урок. ама от кой ли ще е newsm78 филков не ще да ме учи. нямало да се развежда с мен заради едните ски - тъй ми дума. друго май няма. а, нямам ски-ръкавици, но нямам и време да ходя по магазините да си търся в тон с горните парцали. някакви плетени, тип етно, дали ще стават, че такива имам 2 чифта. и кожени имам, ама тия май категорично не стават newsm78

# 326
  • Мнения: 1 632
Момичета много ви благодаря за поздравленията! Hug
Ние бяхме болни и вече 3-та седмица кашлица отшумява Tired
Боядисах коридора, за да залича следите от децата, но Боби намерил 1 малка кутия с боя и боядисал плочките в банята Tired
Рая ми направила поправки в коридора с тебешир! Sick
Чудех се да се смея ли, да плача ли Crazy , ама това са бели кахъри!
Май ще се откажа отново да поправям белите на децата, за сега newsm78
 Да се оплача набързо от Боби, как ни изкара акъла преди 2 седмици... ooooh!
Отива баща им сам да ги вземе от градина и облякъл първо Боби.
Докато обличал Рая, Боби изчезнал. ooooh!
Започнали да го търсят по стаите с Рая, но го нямало. Sick
Имало страшно много народ, и моят мъж се уплашил , че са го откраднали Sick
Оставил Рая при учителките и на бегом до нас да го търси, та го намерил близо до нас (до магазина), говорел си с някакви хора ooooh!
Нашия тръгнал да се прибира сам!
Добре, че не се е случило при мен, че аз съм паника, и нямаше да му се размине боя този път!
На въпроса, защо си е тръгнал е казал -че нали ти си в градината вече, тате!
Моя мъж каза, че Боби му говорил все едно застъпват на пост, и баща му трябвало да го смени Crazy

Иви, какво стана с работата?
Аз започнах да търся работа, но като ми видят автобиографията с 2 деца на 3 и 4 години, хората тотално ме игнорират, все едно съм прокажена Whistling

# 327
  • Мнения: 3 595
Иве за цапаниците съм се отказала, но за изчезването от градината бих полудяла от ужас и страх  Blush
За работата почвам от 9ти  Simple Smile много съм притеснена, защото и мен все ме питат, а бебето има ли кой...той е на ясла, ама ето един месец вкъщи...първо болен, после зъби, после пак болен, сега пак зъби  ooooh! още не е свикнал и незнам...ще го мислим Tired

# 328
  • Мнения: 4 527

На въпроса, защо си е тръгнал е казал -че нали ти си в градината вече, тате!
Моя мъж каза, че Боби му говорил все едно застъпват на пост, и баща му трябвало да го смени Crazy

Joy Смея се само защото историята е завършила благополучно! Децата да си тръгват сами е сред най-големите ми страхове. Засега са пъзльовци и двамата,ама знам ли до кога.  Confused Леля ми ми е разказвала как веднъж, тръгвайки към градината да прибира братовчед ми, го видяла току пред блока, щастливо крачещ към дома. Ама това е било преди близо 30 години. Каза, че госпожите даже не разбрали, че детето го няма.  Shocked Моя комшийка пък  ми каза, че децата редовно се прибирали сами от градината срещу нашия блок.  ooooh! А аз мислех момчетата там да ги давам. Май ще си преразгледам решението.
А за цапането по стените - страшно ми се иска и у нас да хвърлим един нов латекс по стените, но изобщо не знам дали моментът е подходящ. Стефан има страшен афинитет към всякакви пишещи средства. Онзи ден му дадох маркер и лист хартия да рисува, за да мога да напише едно служебно писмо, след 10 мин. като го погледнах, си беше "лакирал" всички нокти.  Tired Преди седмици пък изрисува стената в спалнята. Така че и с това май ще изчакаме.
Отминалите Рожденички да се чувстват поздравени от мен, дано сте надарени с късмет и хубав живот!   bouquet
Маик, успех със ски-уроците! А баща ти оправи ли се? Предполагам, че да, щом има сили и желание да гледа внуците?  Wink

# 329
  • Мнения: 1 410
И нашите стени са изрисувани ooooh! - с пастели,тебешири,фулмастери и химикали.Пребоядисване - чак след 3-4 години! Crossing ArmsАма с тези пастели Миши драска и по телевизора и камината.Чисти се ,ама трудно.Включваш телевизора ,а то по екрана му сюреалстичните произведения на Магарийка. Whistling

Баткото веднъж си тръгна сам от градина.Аз бременна  с второто ,зима е ,едва си обувам ботушите и очаквам той да е навън.Излизам - няма го! Rolling EyesОбикалям градината - няма го детето.Поне половин час пада голямо търсене и естествено - тръгнал да се прибира без мен,а аз хормоните ми до тавана,бясна!МНого го бих ,милия.Сега ми се свива сърцето и ми се реве като се сетя. Cry

Общи условия

Активация на акаунт