Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 681
  • 278
  •   1
Отговори
# 135
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Муци , за готвене , нЕма да ви готва , но за гости заповядайте.  Hug
Аз супер фитнес си правя със снега - рина , мета , то маЗ трЕбва да се топи.  Joy

# 136
  • София
  • Мнения: 1 456
Муци , за готвене , нЕма да ви готва ......Аз супер фитнес си правя със снега - рина , мета , то маЗ трЕбва да се топи.  Joy
Е, гладни ли шЪ ни държиш... Joy И чак пък маЗ да топиш.....неееее, не видях аз такива тлъстини да криеш... Mr. Green

# 137
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Муци , за готвене , нЕма да ви готва ......Аз супер фитнес си правя със снега - рина , мета , то маЗ трЕбва да се топи.  Joy
Е, гладни ли шЪ ни държиш... Joy И чак пък маЗ да топиш.....неееее, не видях аз такива тлъстини да криеш... Mr. Green

Joy Joy Joy Не била видяла ..... лъжеш.  Naughty
Та аз нищо немога да облека вече , всичко ми виси.  ooooh!
Вчера реших да си пробвам дънки от преди 4г. , който ми бяха до коленете , нагоре нЕмаше дигане. Сега влизам без проблеми , само дето ми трЕбват поне педя за да ги закопчая свободно.  Peace
А за ядене , най-бързо една салатка и нЕкое бутче и тва ви е.  Hug

# 138
  • София
  • Мнения: 1 456
Не лъжа, честна дума!  Peace
Може би щото беше седнала не съм забелезала....
дедко Жабко, като си дойде дали ще те познае.... Heart Eyes

# 139
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Не лъжа, честна дума!  Peace
Може би щото беше седнала не съм забелезала....
дедко Жабко, като си дойде дали ще те познае.... Heart Eyes


Възможно и от това , че съм се била кютнала на стола да не си ме забелязала.  Hug А дедко се надявам като ме види лятос живи и здрави да ме познае.  Peace
Изненада ще е за него , защото всеки ден почти на скайпа ме вижда, но само муцуната , а и трябва да вляза в любимите дрешки от преди години, та изненадата да е съвсем пълна.  Crazy

# 140
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ей ме пак newsm47
Анни моя мъж на плажа е бил спасител да да къдет са мадамките по монокини та се е наглеееееееееедал на младини де ..... smile3521..щото сега няма как сааамо мойте му се харесват...... newsm03........а пък чак в Лимасол много сте далече бе човек ние миналата година с хиляда зора отидохме до Агиа Напа два пъти и то що.....щото мойте бяха по малки и можеха да играят дефакто само на две от игрите вътре тъй че не ти е хич на далавера да платиш толкова и да се пускаш само на пързалката ...... smile3516....а иначе кайвето е точно както ми харесва с всички екстри дори и бисквитки си сложила ммммммммммм
Муцищом по изчисления трябва да си 61 що искаш да си 58...... newsm61..започвам да се нервирам и ще дойда да те нашляпам  smile3511 newsm66
Жабчеее представям ти се с някой тоалет отпреди от младите ви години и хооооооооп кат те види Деде Жабче да се влюби по вторно......ейййййй  loveuuu  loveuuu

Момичета аз се уморих от работа и смятам да си ходя в къщи а както знаете там е лудница с децата че ако не успея да се включа ви пожелавам приятна вечер и лека нощ....  bouquet

А между другото моля някой да ми пусне БГ песничката за Юровизиона мммммоооооооля да чуя що за бисер ще е таз година....... #Crazy

# 141
  • Мнения: 903
Блонди, аз 54 кила в седми клас съм и била бе душко!? #Crazy Все пак ......Пък и според изчисленията на диетката не мога да съм по-малко от 61 кг.
А-въййййй, Муцкинко, хиляди извинения..Flowers Bouquet .., аз явно нещо съм недоразбрала пак... Blush.., ама останах с вЧипАтлениетУ че в момента си 58кг. и искаш още да сваляш.... Whistling.... Но както казах много зависи от тежестта на костите... и понеже явно моите са леки та затова на ръст 172,5см. тежа 52кг.... Rolling Eyes..., от които на цомболин давам максимум 200грама... Embarassed hahaha...

Катеринке, сакън ма моме Mr. Green...- никой не щЪ да осакатявам..., но понеже манекенската опция за тегло е ръста в сантиметри минус 120, та затова за нормално женско телосложение предполагам същата формула но до минус 110-115... newsm78

Жабче и аз поради същите причини съм се измързелявила така - с Лорка една закуска и една вечеря правим вкъщи през делничните дни... и то за специални закуски сутрин като бързаме за училище няма време... Та тъйканка-на - само през уикендите се отпускам в кулинарни по-така изяви...  chef

Жужонче
, дано овладеете нещата без да опрете до болница! Hug Безброй целувки ви пращам... lovekiss lovekiss

annny, капучиното и пастичката са фамооооозни, мерсаж!
Сега ви оставям, че дългът ме зовееееее... cow

# 142
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , с теб сме най-голЕмите мързеланки тук. Blush

Ааааа Кати , аз за дрехи преди 4 г. нямам предвид ретро.  Naughty
Става въпрос за дънки класически , другите не са ми по вкуса специално на мен.  Peace
И за тениски , фанелки и потничета , който са все едни същи през годините.  Peace

А иначе преди 25 г. не си спомням модата ква е била.  Laughing

# 143
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Минавам набързо че днес мн задачки имам:(
Кати,ами тоз телефон дето сега си го взех е LG...Доколкото забелязах на срещичката ни и ти беше с такъв Rolling Eyes ама то явно не е важно какъв ще вземеш...с всеки един си има риск...за съжаление...днес го занесох в магазина,но поне съм доволна че ми дадоха друг за времето през което моя ще е в сервиза Peace
Муцка,голяма е красавица малката-прилича на тебе Hug
Жужи, да оздравявате бързо Hug
Хайде стига толкова от мен. Приятна вечер на всички  bouquet

# 144
  • Мнения: 9
Здравейте момичета! От около седмица чета вашите темички и реших, пардон - осмелих се, да ви кажа и аз къде ме стяга чепика  Thinking. Със съпругът ми решихме, че се местим в Кипър - Паралимни. Сестра ми живее там и вече ни купи билетите.Идеята ни е съпругът ми да започне работа пръв, да си уредя адекватна грижа за детето, т.е. детска градина и след това и аз да си намеря работа.Въпросите ми към вас са актовете за раждане, свидетелството за брак и дипломите достатъчно ли е да бъдат само преведени на английски, защото уж съм учен, ама нещо не разбрах  Embarassed Освен това детето ми е на 3 години и ме интересува какво е необходимо, за да го приемат на детска градина и има ли и там такива задължителни медицински прегледи.Изобщо какъв е редът.Много ви моля, не ме бийте, ама имам още един въпрос: Как смятате е по-добре от тук ли да си извадим международни медицински карти, застраховки или как? Засега мисля да спра тук и ще ви бъда ама наистина много благодарна ако ми отговорите на въпросите   bouquet  bouquet.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 456
Светлината, добре дошла!   bouquet Ще оставя да ти отговорят мамите кипърки . Аз само ще вметна, че Паралимни е като малко селце. Не че е лошо но си е село и повечето местни дето работят по курортните местенца живеят там.
Е, поне така беше преди 5 -6 години. Heart Eyes

Щанкулче, мерси за хубавите думи! Hug

# 146
  • Мнения: 500
Уфффф,айде и аз да ви почвам сега с въпросите..... Mr. GreenТа, значи,мъжо лети в понеделник 02.03.09.(последно за тогава се договорихме).Лекарства?Как кога по колко?Лещи(контактни)-от тук нали?Трябва ли рецепта?Има ли някой,който знае село на около 20 км от Ларнака,в което има цех за мебели?(там ще работи-името беше дълго,не го запомних Mr. Green).Цигари и ракия може ли? Mr. GreenА и аз колко валериана да изпия ,да се успокоя? Crazy
Утре ще дописвам........ Mr. Green
П.п.Светлината,добре дошла!
А и вече имам достъп до кукунделата......Мноого сте хубави всички,особено зетя!Анастаси.....как хубаво звучи! Wink

# 147
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
EEEEE чакай викам да отворя да видя кво става тука и хооооооооп натъквам се на нов член
светлината добре дошла  bouquet...както вече е споменала Муцка Паралимни си е направо селце в смисъл че всички селски от околните села са там един кипърски ще научиш ммммммм по селскому ама няма нищо щом сте решили там ок.....а иначе има си фурни има си магазини големи супермаркети всичко си има живее се удобно в смисъл....на другите въпроси ще ти отговоря по най краткия начин щото вече съм го обясняяяяяяяяяяяяяявала 100 пъти.....ДОКУМЕНТИТЕ...да трябва да са преведени и легализирани - има си и хора дето само ги превеждат и пак минава нооо направи си ги по добре така както ти казвам за да не ти се налага тук да плащаш двойно.... Mr. Green...ДЕТЕТО..за детската му трябва ..АКТА за раждане...Свиделство от педиатър за направените ваксини до момента и здравословното състояние на детето т.е. дали има евентуален здравословен проблем...ако е за частна детска това е достатъчно ако е държавна вече допълнително ще ви трябва удостоверение за това че някой от двамата работи в Кипър и размера на заплащането му за да определят таксата която ще плащате....КАРТИТЕ здравни от БГ още не съм имала познат на когото се е наложило да я ползва за да те информирам но мисля че ако е както шофиорските книжки например важат до шест месеца ..............пък и после няма за какво да се притесняваш защото като започнете работа и започнат да ви плащат социалните осигуровки ще си извадите безплатна карта за болницата всичко ще ви е безплатно дори и лекарствата...................айде стига ти толкова че да не ревнуват другите Naughty Twisted Evil
блонди гледай сега тия манекенските мерки аз не ги знам обаче по френски стандарт от височината вадиш десет и толкова трябва да тежиш демек както си ти 172 трябва да тежиш62 и така ...
Жабке ти пък нямах предвид съвсем ретро..... Embarassed.....например много ми е харесвало така за по големи жени по широко панталонче и отгоре вталено сако обаче дълго до над коляното и с едно копче отпред еееееее супер седи да знаеш и по финна те прави и по висока ееееееее дядо Жабчо къде си Heart Eyes
Шанкулче телефончето ми прилича на това дето казваш но не е ........ Twisted Evil....PRADA е .... Laughing...щом ще ти го оправят тогава няма за какво да се притесняваш... Peace
муцеееееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
мирката писали сме заедно ааааааа мерси за комплимента Анастаси ли ви се хареса  Twisted Evil....а определено има вкус твойта госпожица обаче си е избрала палавия батко Twisted Evil....мила точна на втори в понеделник всички празнуват по полянките така наречения Чист понеделник никой не работи и пускаме хвърчила сигурна ли си че ще има кой да го послещне Mr. Green.......цигари-два стека по последни данни .....лекарства ако са антибиотици които искат рецепта да трябва рецепта ако са някакви грипни аспирини и такива неща не ...обаче не прекалявайте и тук има аптеки няма да ходите на луната я Mr. Green...ракия определено НЕ...тук обаче има в БГ магазина е не е на цените в БГ ама си е българска...а ти кво да ти кажа за валериани незнам ама гледай да имаш някой около себе си я майка ти я свекървата който ще те успокоява щото докът кацне любимия ............ако си шаш кат мен малееееее не те виждам милата как ще изкараш Hug Hug Hug............аааааа стига ви толкова оставям ви аааааааааа голяма краста тоз компютър .............айде лека ви нощ Laughing Laughing

# 148
  • Мнения: 500
Добро утро!
Уф,Кате,нямам свекърва,а майка ми ....не е най-добрия вариант за успокоение,щото освен всичко друго е и против това заминаване.Ще се тешим с детенце... HugА за датата-да сигурна съм,ама той тогава ще се настанява,няма от летището на работа да отиде.А вие хвърчила ще пускате?Никога не съм го правила!Сигурно е забавно!
Жужи,дано се оправите и без болница! Praynig
Слагам ви кафето и тръгвам по задачи,а ако знаете,как е затрупал снега! Nature Snowman
Желая на всички ви лек ден!  bouquet

П.п.Ама,Кате,тя-ракийката домашна,кайсиевка,нашо производство.... Mr. GreenМайтапя се де.Той мъжо каза-хич няма да ми е до ракия,ама аз да питам все пак. Crazy

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 08:31 от Mirkata

# 149
  • Мнения: 289
Ида и аз.....Ама то наистина групата се уголемява...страхотно  Hug
светлинатадобре ни дошла.За градините акта за раждане на детето го преведох аз и то на гръцко-английски  hahaha,понеже както се досещате владея и двата перфктно и исках да си личи.  hahaha
Аз сега ще ви издам една малка женска тайна  Simple Smile .Както знаете беше ме стиснала една депресия по едно време,ама якоооо.Но нали не съм такъв човек реших да взема мерки,щото не можех да се понасям.Ми уж щях да тичам,ама то голяма кал и се отказах.Обаче се оправих като на магия и само след 4 дни вече хвъркам като пиле и всички ми правят комплименти,че съм се разхубавила.. newsm03
И аз самата се чувствам като на 16.
А такааааа,има ли заинтригуваниииии...?  Rolling Eyes
 Някой каза с*кс?Не,но и той се подобри,в следствие на терапията....Айде чакам предположения....... Joy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт