Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 679
  • 278
  •   1
Отговори
# 210
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Винаги , честито.   bouquet
Със здраве да си караш и безаварийно шофиране.  Hug

Блонди , кафе , чай , кой к'во му се е допило.  Laughing
Все пак е неква си там картинка.  Wink

# 211
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утрооо,

леле, че сте изписали за има няма половин ден... Mr. Green

Винаги, бързам да те поздравя с новата придобивка. Само хубави емоции и попътен вятър с прекрасното возило. И аз предпочитам джипка, пред лека кола. Кара се по-лесно и е доста по-комфортно и безопасно. А, пък и гледаш от високооо.... bowuu Joy И гледай това индийче заблудено да не те срещне отново по пътя....Добре си направила, като си му помогнала финансово. Само не разбрах той поне едно благодаря каза ли?! newsm78 Пък ако ще и на индийски! Heart Eyes

Блонди, гласувахме за евровизията и още как. Дори сега оспорват отчитането на гласовете. Тоз Краси Аврамов бил събрал 55 процента, ама хич не го харесват хората. И на мен не ми допада с това мяучене, а пък какво остава да представя страната ни.  Crazy Shocked Подканят го доброволно да се оттегли от надпреварата, щото срам и позор следва, ама на него хич не му пука.

Жабке, какво чета аз в диетската темичка. Минаваш на другата, а? Дано се чувстваш по-добре с нея! Peace

Мастерче
, какви вкуснотии само.....Я, кажи това крем-карамелче в какви пропорции го правиш?

Кати, айде ставай душо златна....Къде се губиш? Crossing Arms

Аз от няколко дни се регистрирам по разни авто форуми, че ми трябва една част за колата. То голяма забава било! Flutter
Ще взема да се преориентирам професионално и ще си направя авто сервиз.... Laughing

Приятен ден от мен за сега и до после!
  bouquet Hug Hug

# 212
  • Мнения: 119
Благодаря за пожеланията!
Колкото до малката по време на и след инцидента, не се стресна много. Държа се геройски . На баща си само каза " Аз май щях да заплача...но не го направих" . Не е имала кошмари насън . Много се радва на новата кола, защото има двд плейер за нея и е 7местна (прави планове да се возим целия род , някой ден като се съберем). Ето ви и нагледен материал :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169366&pid=10771686
Сега остава да потренирам през почивния ден на мъжа ми да я покарам, да посвикна с размерите и възможностите и.
За евровизия - нямам думи, направо ще извадя оръжието  #2gunfire. Този "човекът глас" пее ужасно, песента няма ритъм, който да те завладее, така че съм гласувала в петиция да не се явява на конкурса.  В youtube можете да видите и други песни от бг финала. Тази година е имало много хубави песни и впечатляващи изпълнители. На мен лично Поли (забравих фамилията) много, ама ужасно много ми хареса. Прилича на Аврил Лавин. Има и една на Лейди Б  + ,много ефектна.
Лек ден , тръгвам за градината. Дано няма много заблудени шофьори по пътищата  Wink

# 213
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Mуци , минавам в друга.  Peace
Но , току що ми казаха , че не веднага , а след около десетина дена , след като направя наново изследванията.  Та сега ще карам на плодове и кисело мляко и по-малко нещо сладко , като примерно 2-3 лъж. мед.  Peace

# 214
  • Мнения: 140
Добро утро и от мен!
Винаги,неприятна случка,но явно навсякъде има некадърни шофьори...Мен предната вечер пък един ми закачи огледалото докато се разминавахме,а идваше срещу мен,аз буквално спрях,защото той си караше на средата на пътя Shocked Да ти честитя и аз новото возило-безаварийно каране  bouquet
Да си кажа и аз за евровизията-тая песен дето спечели не ми допада особено,другата,която е на второ място(http://www.youtube.com/watch?v=PXOqw-Y03uY&feature=related) по-става,макар че и в нея няма нещо типично българско Peace
Имам молба-който слуша прогнозата за времето тук в Кипър да ми каже кога най-после ще свърши това гадно време #Cussing out Миналата година по това време не се прибирахме вкъщи,а сега неможем да излезем...изкукуригвам вече в тая къща Close
Блонди,остави ли и за мене малко от гофретките,че и аз много ги обичкам Heart Eyes
Хубав ден на всички ви пожелавам Hug

# 215
  • Мнения: 5 001
Мастерче[/b], какви вкуснотии само.....Я, кажи това крем-карамелче в какви пропорции го правиш?

Литър прясно мляко,5 яйца,3-4 ванилийки,подсладител на вкус(нали захар е забранени при нас Mr. Green).Разбиваш яйцата,наливаш млякото,ванилията и подсладителя,сипваш по чашките и на водна баня във фурната на 150 градуса.


Винаги,МНОООГО точно се изказа за Евровизията...Аз нарочно не се обаждам по тая тема,за да не налагам моето професионално мнение....И аз съм за Поли  Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 14:17 от TheNMaster

# 216
  • София
  • Мнения: 1 456
Мерси много Мастерче!
Ще го сготвя довечера! Crazy

# 217
  • Мнения: 903
Пфуууу, сЮФсем съм я опУщила тая Евровизия...
Момичета, мерси че ме вкарахте в час, щото аз Канал1 изобщо не гледам и `Ич не съм и разбрала кога са го излъчили конкурса...

На мен пък ми допада звученето на тая песен на  К.Аврамов, но верно че е по-особена и то си е въпрос на вкус... Rolling Eyes...Но както казах, също не я намирам подходяща да ни представи на Евровизията...

Пък песента на тая Поли Генова /която сега също за сефте чух - Шанкулче, мерси за линка/ и на мен ми харесва.... Обаче да ви кажа мелодията много ми напомня на една друга българска песен.., мъж я изпълняваше само че в леко по-забързан ритъм.., ама ще се пукна от яд че не мога да си спомня нито заглавието на парчето, нито кой точно беше изпълнителя, та да я потърся и да сверя... Ей на, тогава и Мастерчето можеше да изкаже компетентно мнение дали има нещо плагиатствано...

Муце и аз се зарибих с тоя крем-карамел, ама нямам кофички подходящи да му се невиди... Освен в тава обща да го направя... newsm78

Винаги
, супер изглежда количката! coolcool

# 218
  • Мнения: 39
Здравейте всички,
Винаги, честито возило! Сигурна съм, че много му се радваш... Аз също се включвам в пожеланията за безаварийно пътуване и интересни дестинации...  travel
Аз самата съм от опсните за шофьори (опасни е за благозвучие, иначе съм си направо от некадърните  Grinning ) и от както съпругът ми е в Кипър и нашето BMW стои на паркинга. Хората вече започнаха да ме питат дали не го продаваме... Но аз не смея да шофирам сама. Преди разбира се бях много смела, докато не преживях един инцидент, заради който като се кача в автомобил (дори и да не шофирам аз) и започвам да се оглеждам като заек... Вече искам автомобил с автоматични скорости...  Grinning
Мастерче,
Цитат
"Прави каквото трябва,пък да става каквото ще!"
това ми е много любима мисъл и дори бих казала, девиз в живота...
Хубав ден на всички!

# 219
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
АААА днес май закъснявам...... clock....как не мЪ е срам.... hahaha
Винаги неприятния инцидент напраааво го забравяме НАЛИ newsm47.....и сега да обсъдим новото возило ..........охооооо какво виждам ЦВят шампанско ....любимия ми  newsm53......всички екстри .....охоооооо и ДВД...охоооооооооо и ляти джанти.....охооооо и Гумите са супер Дънлоуп ..........охоооооо айде стига де ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ Я КАРШ С КЕФ и да не се излъжеш да гледаш и ти от филмите на щерката докато шофираш newsm08
Евровизияама вие сериозно ли тази е песента на БГ .... newsm12....ами аз като страничен наблюдател ми трябваше четири прослушвания за да разбера какво пее човека и все пак хванах няколко израза във припева .....обаче в куплета какво точно искаше да каже  newsm78малко ми попречиха между мученето и вълчето виена да разбера за какво иде реч Joy Joy..........а и другия момент той клипа хубав обаче на сцената как ще го представят не ми казвайте че са замислили да излизат рицари с коне ......малиииии Sick
Мастерче ти сега кво щото нямаш фотоапарати немож се снима си решила да ни подкупваш с тези гофретки онеееееее smile3516..аз не се давам ...... smile3516 обаче виж омлетчето бих си хапнала мъничко newsm62
Муцеееее кво викаш ти трябва за колата дай да го поръчаме от Ливанско там е много ефтинко Peace
Шанкулче и кво стана като ти закачи огледалото тоя некадърник  smile3512...извика ли полиция съставиха ли акт или отпраши с пълна скорост..... Twisted Evil....а времето за съжаление казаха че ще се разваля ама колко ще се разваля това е въпроса newsm78
Павлинката не се давай толкоз лесно бе човек един инцидент така да те сплаши че да изпускаш този кеф да си караш колата .............аз също имам три инцидента и то не по моя вина обаче карам кво да правя .............повтарям си .........ОТ МЕН ЗАВИСИ.....БЪДИ СИЛНА....ТРЯБВА ДА ЗАКАРАШ ДЕЦАТА НА УЧИЛИЩЕ.....НЯМА КОЙ ДА ТИ НАПАЗАРУВА ОТ СУПЕРА ТРЪГВАЙ...... и така ща не ща хоп в колата и най вече си повтарям ВНИМАВАЙ ДРУГИТЕ ШОФИОРИ МОЖЕ ТОКУ ЩО ДА СА СИ ВЗЕЛИ КНИЖКИТЕ ИЛИ ДА СА СЪС ЗАБАВЕНИ РЕФЛЕКСИ smile3521

довиждане за сега отивам на клюкинки в БГ магазинчето.... lalalala

# 220
  • Мнения: 5 001
Ехооо,Добро утро!!!
Днес моят татко има рожден ден и искам да ви почерпя за негово здраве!!!

# 221
  • Мнения: 903
                      Мастерче , божествена почерпка, душко!
Да ти е жив и здрав татито рожденник и да споделяте още дълги години много щастливи мигове!
     
                  и букетчето, и бонбонките и винцето са за него
          - да си окраси, подслади и полее празника! Наздраве!


На всички останали безоблачен /и в пряк и в преносен смисъл/ smile3558 пожелавам!!!

# 222
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро ... Heart Eyes

Аууу, Мастерче..... Crazy какво е тома душо златна! Прекрасна торта, сладки....но най-важното..
Честит рожден ден на татето!   Gift newsm59 Tada Да ти е жив и здрав, много щастлив и ......да го зарадваш скоро със свестен зет и в перспектива с много внучета.... Mr. Green Laughing  bouquet



Кати, търся топка за скоростен лост, но чак пък от Ливан да я търсим.... newsm78

Снощи не можах са направя крем карамелчето, но дано днес успея!
А,пък Алекс има днес пълна програма в градината - сутринта куклен театър, после Баба Марта ще идва в групата и накрая дискотека със шоколадови яйца и мартенички за всички. По случая напазарувахме специален тоалет и днес така сладко се кипреше сутринта....че направо ми идеше да я изпапам!  bouquet Представям си като порастне още малко какво суетене ще настане с тез роклета и аксесоари.... Crazy

Жуже
, къде си ти слънчице????? Хайде появи се за малко, плиииииз.. Praynig Hug

На всички ви изпращам много целувки и ви пожелавам прекрасен ден!!!! Hug Hug Hug

# 223
  • Мнения: 30
Здравеите и от мен. Crazy Heart EyesПърво да честитя рожденните дни на рожденниците,да са живи и здрави,новите придобивки,винаги да си я караш със здраве и безаварийно.Иаз днес съм с пълна програма.Малката отиде на детска градина облечена диво котенце(леопардка),защото ще правят днес карнавал.За тези,които не знаят по това време тук са карнавали и всички се размотават дигизирани.Аз най вече.След малко пак ще се маскирвам,гримирвам и ще ходя да се забавляваме с децата от градинката.А също така започнах да организирвам парти за рожденния ден на принцесата.Ако има желаещи да заповядат на 14 март събота от 15:30 часа у дома.Ето я и поканата:


А има и още нещо на 3 октомври ще се женя в църква,та въпроса ми е знаете ли колко струва една булченска рокля в БГ,ще съм благодарна за повечко информация,сайтове и т.н
Благодаря предварително и желая лек ден на всички. Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 224
  • София
  • Мнения: 1 456
Буболинке, чудна покана!
Ти я направи нали?
А, за цените на булчинските рокли....много са различни....
Зависи от коя фирма и какъв модел. Царството на булчинските рокли е в град Асеновград разбира се.

А, иначе ето малко сайтчета.
Svatba.bg
Maнийка Асеновград

Тези са ми любимите Mr. Green
модна къща Романтика
и още няколко
http://wedding.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&GDirId=2a389c7d4d6c … 9fa88169f1f9cc41b
http://www.astellaatelier.com/bg/

и още много инфо от този сайт
http://svatba.start.bg/

Ееееех, чудни емоции са това....Дай Боже всеки му! Hug  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт