Мами в Белгия -11

  • 18 505
  • 298
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 198
Аз да ви се оплача, не знам какво ми стана от снощи, но не мога да дишам, задъхвам се даже като говоря, пулса ми препуска бясно, май ще се ходи по болници  Sad  На някой случвало ли му се е такова чудо?

Аз съм имала същите оплаквания и имам заболяване на щитовидната жлеза, ако искаш си пусни едни изледвания за функцията на щ. жлеза, просто за твоя сигурност  Hug

# 196
  • Мнения: 1 572
Блонди, Жеже, вие какво правите като ви хване кризата. Ще съм ви благодарна ако споделите опит. На лични ако искате  Hug
Точно така , пролетта е сезонът на депресиите и на заболяванията на нервната система , аз съм половин доктор вече покрай майка ми  Laughing
Мен лично мисълта за анти-депресанти и успокоителни на 29 години ме плаши повече отколкото самите кризи , затова като ми стане така сядам накъде , дишам дълбоко и спирам да мисля за каквото и да е , и ми минава , но не казвам че това е лекът , просто явно при мен нещата не са толкова сериозни , след като само с дишане ми минава  Laughing Laughing Laughing
Аз съм подръжник на теорията че всички болести са на нервна почва и трябва самоконтрол , но това е друга тема която няма да започвам че да не ме стреляте  #2gunfire
Бонни , не знам какво да ти кажа друго , лекарят предписа ли ти лекарства

# 197
  • Мнения: 305
Бонни , не знам какво да ти кажа друго , лекарят предписа ли ти лекарства
Предписа ми, ама и мене ме побиват тръпки от анти-депресанти. Ще пробвам да се контролирам, а и то не се знае дали ще се повтаря често. Във всеки случай е много неприятно.

Аз съм имала същите оплаквания и имам заболяване на щитовидната жлеза, ако искаш си пусни едни изледвания за функцията на щ. жлеза, просто за твоя сигурност  Hug
Правих си пълна кръвна картина миналия месец и всичко е уж ОК.

# 198
  • Мнения: 1 572
След като изследванията ти са добри , всичко е от дъжда навън  Laughing
Повече положителни емоции  Hug

# 199
  • Мнения: 305
всичко е от дъжда навън  Laughing  Повече положителни емоции  Hug
Joy Със сигурност дъжда е виновен. Хич, ама хич не го обичам   Hug

# 200
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ехей, привет и от мен Sunglasses Не успях да изчета всичко, но по малко от тук и  от там:) Пьтувах през последните 3 седмици, няколко командировки се сьбраха, сега се вьрнах от Ирландия:) Доста изморително, но пьк малко разнообразие в гадното време и висенето в офиса Laughing
Сега е карнавалната ваканция и свекитата са на гости да гледат Софиа една седмица, ако сьм оцеляла до неделя пак ще пиша Mr. Green

# 201
радвам се ,че все пак бях разбрана    Laughing   незнам защо ШАКИРА ме напада така    #2gunfire    ,нямам намерения да и открадна бизнеса нито пък имам на мерения да работя на черно, само попитах дали е задължително да наемеш друго място.А още по малко си мисля, че някои ще ми постеле червен килим.И друго казах не работя с клиенти директно,а на ишлеме.И това че живея в БГ все още не ме прави по тъпа.
Извинете,че така разбуних духовете. Embarassed
По повод на кризите които получавате аз също ги имам от доста време,имам ХАШИМОТО това е понижена функция на щитовидната жлеза.Не е толкова страшно но трябва редовно да се правят изследваниянаТТХ това е хормон  за които се предписва елтироксин-в БГ-привас как е незнам.Но за хора с такива проблеми се препоръчва спокоиствие ,по чести разходки на чист въздух и мноооооооого любов  newsm51

# 202
  • Мнения: 1 121
mimona, Шакира се опита да ти помогне, не изписа всичко това с цел да те нападне Rolling Eyes все пак ти даде и доста полезна информация, не се хващай за няколко реплики Hug

Жеже, кога тръгвате за България?

Аз нямам търпение да си тръгна оттук макар, че не знам кога ще е, но много се надам да е до края на 2009 Laughing Белгия ми харесва, но не ми харесва мястото, където живея. Ако бяхме в някой голям град-ок, ама в това забутано селце ми е много скучно, нищо няма тук. Даже в Монс няма нищо особено.

Като заговорихте за арести да се похваля и мен за малко да арестуват преди 3 години пред Пентагона и то заради една глупава снимка ooooh! добре, че си носех военната карта и като видяха, че мъжът ми всъщност работи в сградата ме пуснаха, иначе бяха тръгнали да ми слагат белезници Rolling Eyes и всички хора ме зяпаха, направо умрях от срам Embarassed

Хайде ще бягам, че бебка пак плаче...

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 23:04 от `Reni`

# 203
  • Мнения: 27 524
Новаа, радвам се да те видя, липсваше ни  Hug

# 204
  • В облаците
  • Мнения: 63
Ами давайте идеи  аз търся най-ве4е малка кола и да е сигурна ,новото туинго ми харесва много ,но пак отиват към 9 000 ? ,а не мисля на тоя етап да давам толкова ,4е имаме ремонт да правим и дрги глупости .А да аз търся и автоматик ,та мойта е сложна  Laughing,инъ4е за мен хубава женска кола е БМВ 1 цата ,каквото кара Джъст ,много ги харесвам ,но по нататък ,ако ударя лотото  Laughing,ни6то 4е не играя  Laughing
И на мен много ми харесват Смартовете (междудругото те май са на Мерцедес. Виж това http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1276192  , вчера го четох, направи ми впечатление Тойота ай кю, не се бях замисляла за тези показатели за сигурност и устойчивостта на колата при удар (да не дава Господ Praynig, ама все пак като ще се вози дете, това става много важно)

# 205
  • Мнения: 90
Ами давайте идеи  аз търся най-ве4е малка кола и да е сигурна ,новото туинго ми харесва много ,но пак отиват към 9 000 ? ,а не мисля на тоя етап да давам толкова ,4е имаме ремонт да правим и дрги глупости .А да аз търся и автоматик ,та мойта е сложна  Laughing,инъ4е за мен хубава женска кола е БМВ 1 цата ,каквото кара Джъст ,много ги харесвам ,но по нататък ,ако ударя лотото  Laughing,ни6то 4е не играя  Laughing
И на мен много ми харесват Смартовете (междудругото те май са на Мерцедес. Виж това http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1276192  , вчера го четох, направи ми впечатление Тойота ай кю, не се бях замисляла за тези показатели за сигурност и устойчивостта на колата при удар (да не дава Господ Praynig, ама все пак като ще се вози дете, това става много важно)
ииихаааа Калинкеее  много ми харесва тая тойотиЧка ,ама няма втора ръка за сега,нали е нов модел  ,колко  ли пари  пари струва ?Ама нова баш не мога да си позволя инъЧе ей такава колиЧка ме устройва напълно .Между другото моят мъж видял по интернет розов смарт и нали и аз и малката носим такъв цвят хехехехе повеЧето слуЧаи детето разбира се  и ми го праЩа и вика ето тази е за тебе тъкмо да ви по тоалета  Joy hahaha Joy.Представяш ли се ме с розов Смарт да препускам хахахахах  Joy Laughing

# 206
РЕНИ,ние стеб сме двете краиности,аз нямам търпение да се махна от БГ   Crazy   ,щом вече си се устроила няма ли начин да се преместито на по добро място.
Аз не съм сигурна,че ще успея скоро да се махна.Шефа на мъжа ми е арабин      Twisted Evil      ,а аз на тях им нямам вяра.Ако не успее да се уреди с договор-au revoir Белгия. От Португалия съм остснала с не добри впечатления от тях.
Вие какво мислите?????????      newsm78

# 207
  • Мнения: 1 572
арабите тук са болна тема , по-добре да не я започваме  Peace

# 208
  • В облаците
  • Мнения: 63
Ами давайте идеи  аз търся най-ве4е малка кола и да е сигурна ,новото туинго ми харесва много ,но пак отиват към 9 000 ? ,а не мисля на тоя етап да давам толкова ,4е имаме ремонт да правим и дрги глупости .А да аз търся и автоматик ,та мойта е сложна  Laughing,инъ4е за мен хубава женска кола е БМВ 1 цата ,каквото кара Джъст ,много ги харесвам ,но по нататък ,ако ударя лотото  Laughing,ни6то 4е не играя  Laughing
И на мен много ми харесват Смартовете (междудругото те май са на Мерцедес. Виж това http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1276192  , вчера го четох, направи ми впечатление Тойота ай кю, не се бях замисляла за тези показатели за сигурност и устойчивостта на колата при удар (да не дава Господ Praynig, ама все пак като ще се вози дете, това става много важно)
ииихаааа Калинкеее  много ми харесва тая тойотиЧка ,ама няма втора ръка за сега,нали е нов модел  ,колко  ли пари  пари струва ?Ама нова баш не мога да си позволя инъЧе ей такава колиЧка ме устройва напълно .Между другото моят мъж видял по интернет розов смарт и нали и аз и малката носим такъв цвят хехехехе повеЧето слуЧаи детето разбира се  и ми го праЩа и вика ето тази е за тебе тъкмо да ви по тоалета  Joy hahaha Joy.Представяш ли се ме с розов Смарт да препускам хахахахах  Joy Laughing
Супер си е розовото. На мен мечатата ми е да карам ярко розов фолксваген костенурка, ама от старите, ретро моделите, обновен с нов двигател, бяла кожена тапицерия и задължително кабрио Laughing И понеже ги произвеждат все още в Мексико ще трябва отскоча до там, когато спечелиме евромилионите. Редовно пускаме фишове Praynig
А иначе четох някъде за тойотата, че се очаква да е между 10 000 и 15 000 евро, ама с тая криза не се знае, може и по-малко  да е. А и зависи от дилъра, нали знаеш -какви отстъпки ще даде, мисля си, че сигурно правят и отстъпки и от застрахователните компании. Така че ... не се знае... може и да успееш да си го позволиш Hug

# 209
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
моми4ета, извинявайте 4е ви нахълтвам в темата (междувременно и лЮбопитно я из4етох  Laughing)

в БрЮксел съм от петък до неделя, цел, дори не туризъм, ами 4исто Шляене  Embarassed
 Laughing
извадила съм си всякакви материали, де, но съвсем на кратко от първа ръка да попитам.
1. какви са предвижданията за времето.
2. неЩо специално за градския транспорт, което би могло да ми е убягнало?
3. понеже смятам да похапна и пийна, имам си списък със заведения из центъра, но ако препоръ4вате специално някое, няма да се обидя. не държа на представителност, а на типи4ност.

мерси ви предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт