Отговори
# 780
  • Мнения: 484
момичета ,благодаря ви,защо сьм толкова смотана,кво смятам....ама н еискам да ми е в четвьртьк, защото точно тогава исках да ида на лекар....сега вече сьм в шах,дали да го отложа за др. седмица,защото и без това ми е точно датаата,ама аз бах решила да избьрзам малко...ама после да не стане кьсно ,че сьм след овулацията #Crazy..олеле,това никога не сьм го гледала ,но лекарка ми каза че е от значение и е най добре веднага след цикьла ,чистите дни....ми да ида в понеделник,ама няма при кой,аз искам  в раковата ,а там нямам час..а само тр. да мибрькне някой с четчицата и готово,ама кой newsm78.уфффффффф
ама аз свалих 1 кг. вече ,да се похваля...след 6 месеца плюскане и лежане,сега се подложих на ограничение от страна на вьглехидратите и ходя редовно на фитнес вече
на всички много хубав ден с емоции и усмивки,на бременните нека име е по леко/кюбит ,не знам кво е времето мила там при теб,дано не завали сняг Joy,при нас е чудесно  bouquet

# 781
  • Мнения: 470
Благодаря ви момичета за милите думи.Както казах радвам се,че вече всичко е зад гърба ми.Минах през всичко това наистина зада съм здрава и да живея,вярвам вече че оттук нататък всичко ще е наред.Днес се чувствам много добре,изкарахме карнавала страхотно,в началото малката се стъписа и рева около един час,но после се отпусна и се забавлява много.
Имам един малко по сериозен проблем в момента,който се надявам скоро да отшуми.Мъчат ме едни хемороиди,които се появиха последната седмица от терапията и тези които са имали знаят за какво става въпрос.Ужасно е.А ДесиХ2 наистина е същото като в първите месеци.Дано при теб вече нещата са се стабилизирали.
BOBI1 това което аз знам за овулацията е,че по принцип тя си е строго специфична за всяка жена.Тези дни които казват между 10 и 14 са като обща статистика,защото в повечето случаи е така,но познавам жени които са в коренно обратното положение.Така ,че това мисля че може да ти го каже гинеколога кога приблизително ти е овулацията.

А за моите резултати от всичко,казаха ми че най-рано след месец мога да си направя скенер за да видя положението.А сега като отида на конролен незнам Ганчева дали ще ми пуска цито или нещо друго,а би трябвало,защото минаха вече два месеца,даже докато отида ще са станали три.Откакто ми е взета биопсията и след конизацията и операциите още нямам такава и много искам да знам как са нещата.Но вярвам ,че вече всичко ще е супер и ще си ходя само на контроли.
Прегръщам ви силно  Hug

# 782
  • Мнения: 484
иве
желая ти от сьрце да започнеш само н аконтр. цитонамазки да ходиш и вс. да е вече  минало  Peace...аз ги виждам мойте лигави прозрачни течения от обулацията ,ама все забравям да си запиша н акоя дата са.....абе сега ще гледам внимателноама не ми се чакаше др. седмица чак,ама по добре да изчакам май......за кво бьрзам като луда #2gunfire

# 783
  • Мнения: 470
BOBI1   я я карай по-спокойно  Wink,ще се разболееш от толкова мислене  Grinning.Когато тогава,важното е да си спокойна,като отидеш ще питаш и другия път ще знаеш.Стига си вкарва излишни тревоги  Hug

# 784
  • Мнения: 819
 Привет момичета.
 ИВЕ  Hug най-после бе.Кахърни бяхме за теб.Ай дано вече всичко да се нареди както трябва. Praynig
 Довечера заминавам за София.Като излязат резултати, веднага ще докладвам.

 Значи гледах един филм.Потресена съм от видяното.Става въпрос за здравната система в Щатите и за някои държави в Европа.НЯма да повярвате за какво иде реч.Изтеглете си го от Замунда и го гледайте непременно.Дълъге два часа, но си заслужава.Изцяло документален.Пускам линк към филма
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=105321&hit=1

 Ето и резюмето на филма цитирано от Замунда----------------

 ## Резюме : Oказва се че американската мечта не е това което милиони а може би милиарди хора по света мислят, и че Америка далеч не е мястото където бих искал да живея. Майкъл Мур ми го доказа с този филм. Гледайте го!!!

Един потресаващ филм на режисьора Майкъл Мур, които съвсем скоро излезе по кината и бързо завладя публиката. "Sicko" (Недъзи) влезе в тройката на най-печелившите и успешни документални филми в момента. Лентата представя всички недъзи и порочни неща в некачественото и потресаващо американско здравеопазване. След като гледате този филм няма да посмеете да се оплаквате от българското здравеопазване!

КЮБИТ мила, моля те да кажеш нещо, ако го гледаш.Не искам да вярвам, че е така.

# 785
  • София
  • Мнения: 2 521
Ива, добре завърнала се!
Ужасни неща преживяваш, дано всичко се оправи бързо!

Волна, дърпам го вече и ще гледам!

Боби, както ти го смятам цикъла, според мен можеш да идеш в четвъртък на цито!
Стискаме палци!

# 786
  • Мнения: 819
 Абе щях да ви питам, но забравих.Сега след лечението с Полижинакса, няма ли да окаже резултат на цитонамазката.. newsm78Щото снощи си поставих последната глобула, а утре на цито.Нещо не ми се вижда читава тая работа.Нещо по въпроса кой знае...

# 787
  • София
  • Мнения: 2 521
Волна, аз мисля, че трябва да мине малко време след лечението с глобулите
и тогава да ходиш на цито.

Момичета, и аз като Боби се замислих за спешно ходене при АГ, някой има ли добри впечатления
от клиника Торакс в София. Знам, че имат добро работно време, добри ли са им патолозите
за гледане на цитонамазка става дума, някой знае ли нещо моля да сподели!

# 788
  • Мнения: 819
 Алфа-бета, аз съм ходила в Торакс, но беше преди почти три години.Още си пазя резултата от цитонамазката там.Иначе не зная дали са добри, просто ми трябваше спешно и бързо да отида.Гледа ме една лекарка, не си спомням сега името и, но не ми се видя много кадърна.Просто тя беше на смяна в момента.
 Иначе сега изследванията за конизацията ги правих там.Страхотно бързо действат, и отношението им е великолепно.Но и сметката за простички изследвания на кръв беше великолепна.Няма да отида повече там.

 А за цитонамзката ми казаха веднага след лечението да отивам. newsm78Няма значение де.И без това на 11-и май имам час в Токуда.

# 789
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
zdr momicheta.. ot tolkova mnogo izpisani neshta za pap i cpv veche suvsem se oburkah. iskam da vi popitam ima li nujda ot pritesnenie pri infekzia i pap3 ako nyamam cpv... ufff

# 790
  • София
  • Мнения: 2 521
Волна, благодаря.
И аз съм ходила в Торакс преди 6-7 години и не бях очарована от докторката,
но все за вземане на цитонамазка сигурно ще се справи.
Незнам обаче колко кадърно се оценяват пробите, то и затова се иска опит!
Иначе цените са страшни, за една стерилна урина взимат 30 лв  #Crazy

# 791
  • Мнения: 149
Боби, овулацията е различна при всяка жена.При повечето е около 10-14 ден, но не при всички.Моята започва непосредсвено след края на цикъла-т.е. на 5-6 ден.Затова най-добре ти си я засечи.
Иве, хубаво е, че си сред нас и споделяш свои преживявания или мнение по възникнал въпрос.
Искам да попитам момичетата от София какво е мнението им за изследванията правени в Токуда.Откакто съм конизирана резултатите ми от цитонамазката са само от Токуда.На провинциалните лаборатории в моя град нямам доверие.

# 792
  • Мнения: 484
алфа бета
аз ходих скоро  в токуда н апреглед при сина на професора карагиозов,много внимателен и тй приема само с часове,бах на колкпоскоп и преглед,но лабораторията не сьм ползвала...а иначе е трахотен и обяснява и е добьр и внимание ,вьобще като по филмите.... а в торкас ходех преди време и не сьм била с особенни впечатления.сега вече сьвсем се обьрках кога да ходя,това ми е 2 цито след конизацията и по принцип трябва да я направя на 15...20 април,ама аз сьм нетьрпелива и затова мислех по рано....сега вече не знам кво да правя,ама ще реша ,благодаря н авсички ,дето ми смятате мойта овулация Hug Joy Joy
пеперудо,след глобули поне няколко дена да минат ,аз сьмслагала полижинкс и знам,че тр. да се изчисти след тях...не веднага  да ти се взима цито Peace
ми аз сьм сама и не знам как да го гледам този филм,не мога да го изтегля,не разбирам,видях един с рькавици и това е ....защо сьм технически неграмотна  и не разбирам..... #Cussing out

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 19:11 от BOBI1

# 793
  • Мнения: 3 988
Значи гледах един филм.Потресена съм от видяното.Става въпрос за здравната система в Щатите и за някои държави в Европа.НЯма да повярвате за какво иде реч.Изтеглете си го от Замунда и го гледайте непременно.Дълъге два часа, но си заслужава.Изцяло документален.Пускам линк към филма
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=105321&hit=1

 Ето и резюмето на филма цитирано от Замунда----------------

 ## Резюме : Oказва се че американската мечта не е това което милиони а може би милиарди хора по света мислят, и че Америка далеч не е мястото където бих искал да живея. Майкъл Мур ми го доказа с този филм. Гледайте го!!!

Един потресаващ филм на режисьора Майкъл Мур, които съвсем скоро излезе по кината и бързо завладя публиката. "Sicko" (Недъзи) влезе в тройката на най-печелившите и успешни документални филми в момента. Лентата представя всички недъзи и порочни неща в некачественото и потресаващо американско здравеопазване. След като гледате този филм няма да посмеете да се оплаквате от българското здравеопазване!

КЮБИТ мила, моля те да кажеш нещо, ако го гледаш.Не искам да вярвам, че е така.

Оф, писнало ми е да го дискутирам тоя филм.  Tired
Конспиративни филми, които промиват мозъци има много... Не вземайте всичко, което гледате за чиста монета.

В стремежа си да показва "ужасии" г-н Мур някак си е пропуснал да спомене, че САЩ е единствената държава, която осигурява напълно безплатно химиотерапия на всеки, които се нуждае от нея и то без оглед на статуса му и финансовото състояние. Легален, нелегален, богат, беден... всеки!
Пропуснал е да спомене и социалните програми за безплатни здравни застраховки. Всеки щат има такива. А за застраховки за деца да не говорим - в някои щати има дори по няколко програми, осигуряващи здравни застраховки за деца до 16, 18 или 21 години.
От друга страна, аз лично хвърлям вината отчасти и върху показаните потърпевши. Да, здравните застраховки в САЩ не са засължителни, но като знаят какво може да се случи, особено като минат "първа младост" както се казва, да си "вържат гащите"... Начини има, който не ги намира, си търси извинения.
Не твърдя, че здравната система тук е перфектна. О, не... Аз самата бера ядове понякога, но пък едностранчивото показване ме дразни.
Хайде да не се впускам в подробности, не му е тук мястото.


Талъсъмче,
кавум утери- пролифератинова фаза --> някак какво да му се коментира. Ако те интересува, погледни линковете на първа страница, има един за термини и понятия.
конус-дисплазия 2-ра степен ... на плоския епител --> и това е ясно
тежка прозоплазия в единични цервикални жлези,жлезисто ерозио,ендоцервикоза, --> нищо особено, обяснения за находките
койлоцитна дисплазия във външната резакционна линия --> това нека да ти го обясни лекаря ти. Според мен значи, че не са изрязали до чисто. Съжалявам. Надявам се да си се свързала с него до сега и да сте говорили.

Бих подканила всички, които имат въпроси, първо да питат лекарите си. Не проумявам как ви дават хистологията, без да ви кажат нито една дума...


Боби, времето е ок тук - пролет. Но мен ме е налегнал един мързел или пролетна умора, не знам... Едвам мърдам.  Wink

# 794
  • Мнения: 179
Кюбит мила я си помързелувай малко  Heart Eyes а и бебоците да са добре.Аз си спомням като бях бременна до 3 месец така ми се спеше че...бяха ме кръстили спящата красавица в нас!После пък вампирясах и не можех нито да седя на едно място нито да спя...общо взето минах и двете крайности  Simple Smile
Алфа бета ти нали ходеше на прегледи в Дървеница при твоя доктор?Защо реши да ходиш в Токуда?Ако мога да попитам де  Blush

Общи условия

Активация на акаунт