Софиянки, искате ли да кърмим масово?

  • 4 213
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
В темата за ССК беше подхвърлена идея да организираме масово кърмене в сряда (3.август) или четвъртък (4.август) и така да отбележим Световната седмица на кърменето. Предложението беше за 17,30 ч. в градинката пред Народния театър, защото могат да се съберат повече майчета. Например да се насядаме около фонтаните или нещо такова. Хайде да се организираме! Одобрявате ли часа и мястото? Кои ще дойдат? Сряда или четвъртък?
Акушерката Казълова от "9 месеца" също иска да я известим навреме, за да популяризира събитието.

Последна редакция: ср, 03 авг 2005, 15:46 от Mamma

# 1
  • Мнения: 35 984
ако изобщо успея да дойда с 2те гюлета, предпочитам в четвъртък

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За мен е ок който ден кажете Grinning

# 3
  • Мнения: 3 550
И аз мога и двата дни. Значи за сега четвъртък. Засега сме три. Хм, не е много масово  Laughing Пишете, кой още ще дойде.

# 4
  • Мнения: 4 242
И аз съм за четвъртък, че утре сме на консултация.
Ние ще сме трички както казах, аз, Viliandar  и една моя позната Laughing
Хайде майчета да се преброим! Нека го направим подобаващо! Hug

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
четвъртък 18 часа съм там този път Grinning

# 6
  • Мнения: 4 242
Супер! До тук сме 7 Hug
Хайде мамииии давайтеее:love:

# 7
  • Мнения: 6 323
Ако уговорите и потвърдите точен ден и час - пуснете ми бележка да оповестя новината и в сайта  Flutter

# 8
  • Мнения: 4 242
Ако уговорите и потвърдите точен ден и час - пуснете ми бележка да оповестя новината и в сайта  Flutter

Четвъртък, 17.30ч, в градинката пред Народния театър! Laughing
Благодаря Мамма!  bouquet

Последна редакция: ср, 03 авг 2005, 15:46 от Mamma

# 9
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
За срещата при 9-месеца не успях, че беба се успа, но за четвъртък ще съм по-настоятелна.

# 10
  • Мнения: 6 323
Пуснах информацията в сайта и добавих темата като събитие в календара към форума.

Ако не още участнички, то поне публика съм ви осигурила  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 550
Благодаря ти, Мамма!

Момичета, какво правим, ако е лошо времето?  newsm78 Май го дават облачно с гръмотевици? Ама така е като първо действам, а после мисля! Можем да се мушнем под колоните на театъра, нали? Само дали ще има място за толкова колички?
Ще уведоми ли някой медиите? БНТ, БТВ, някои ежедневници
А дали дотогава ще получим тениските, които прави Бу?
Добра идея е и да раздадем от онези брошурки, ако дойдат бременни майчета по призива на Мамма. Имаме ли още, при кого останаха?

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Момичета, да не забравите за фотоапаратите Grinning

# 13
  • Мнения: 4 242
Дано наш татко е свободен, той ще е фото Мими Mr. Green Все пак нека всички си носим апаратите Wink

Надявам се още мами да се включат, днао се съберем повече.
Ще пишем на БТВ за събитието, ако желаят да го отразят. Party

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ами аз да поканя първата медия:
Мамма, най- официално ви каня на "Ексцесията"
[/size][/color] Mr. Green Hug

# 15
  • Мнения: 1 547

има вариант да сме наблизо и ако не да се кърмим, може да дойдем да позяпаме  Wink

но наистина не се знае тогава какво ще е времето...ако вали?  Thinking

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хайде момичета - спретнете се по-сериозно,пратихме известие до медиите,че масово кърмене ще има.Така че трябва да защитим достойно честта на сектата Laughing - който го притеснява да кърми навън,да дойде поне за морална подкрепа - пък и такава хубава срещичка ще си спретнем да се поопознаем Mr. Green
Хайде пак преброяване на дивите зайци - и дано да сме повече Grinning

# 17
  • Мнения: 35 984
който го притеснява да кърми навън,да дойде поне за морална подкрепа

грам не се притеснявам, но не знам как да се придвижа с двете /беба е още малка за кенгур/, уф, май се оправдавам ... много ми се идва!!!
Херда, със слинга ли ще бъдеш?

# 18
  • Мнения: 4 244
Стискам ви палци да се съберете по голяма група и да им вземете акъла на софиянци Peace
Мислено съм с вас  Hug

Тоя понеделник бях в Училището за родители към клиниката ни в селото, та имаше голямо парти на родените последните 3-4 месеца бебета и майките си кърмеха бебетата, пиеха си кафенцето, хапнаха си по сладкишче
Имаше и доста бремелинки, дето им предстои следващата седмица да раждат та си беше веселба

Щом в едно тъпо немско село може, значи и в по големите градове на България трябва да може

Успех!

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако сме по-добре, и ние ще дойдем, макар че няма да се кърмим публично!  Wink Mr. Green Да се видим, а и за морална подкрепа така да се каже.  Grinning Абсурд да си извадя циците пред цяла България!  Rolling Eyes Embarassed

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Давай,Зъхи - с теб ще демонстрираме дискретно кърмене в слинг Laughing Така че нищо няма да се вижда Laughing

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Аз нямам проблеми с публичното кърмене, обаче ме е срам пред медиите да го правя  Embarassed Мисля да дойда за подкрепа, а ако малката огладнее точно тогава и аз ще кърмя Wink
Само времето да не се развали!

# 22
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Оф!!!! Счупи ми се количката и сега е на ремонт smile3511. Сега да видим как ще дойда newsm78. Дали да не се хвана спешно да си произведа един слинг newsm78

# 23
  • Мнения: 3 550
Аз от днес тренирам кърмене в слинга от типа на Хедра. Пада доста рев докато стане работата. Завивам го с опашката и наистина не се вижда, ама май доста се поти вътре жабока. Хедра, нещо му виси долната ръчичка и не изглежда много щастлив. Твоята принцеса е голяма и видях, че си намира място на ръцете. Какво ще ме посъветваш? Ако я напъхам вътре, пък ще е притеснен.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Давайте момичета, с вас сме! newsm18 newsm18 newsm18
И да не забравите да напишете кога ще ти дават по телевидението, че да гледам и да се фукаме с вас Wink

# 25
  • Мнения: 815
здравейте мами! съжалявам, че не съм се включила по - рано, за да организираме събитгието преди обед, а не в 18 часа.Има  две причини- едната е, че следобед ще вали, а другата е, че медийно ще бъде слабо отразено. Помислете си само, че новините на бтв примерно са в 19.30- е, какво е това супер събитие, че да си строшат краката от тичане и бързане, за да влезе в централната..е може да мине на късна, но....   newsm78 - при другите телевизи е същото- нова, ббт, мсат, европа- всички започват около 7, а пък на евроком новините са примерно в 18 часа (не че непрестанно гледам новини, просто работя в тази сфера)А за вестниците да не говорим - те в този час са вече по кръстовищата...Жалко, защото иначе идеята е страхотна-. Аз ще се включа ако не вали. Омръзна ми да ме гледат на криво когато храня бебето си на вън. Аз не го слагам в нищо, нито го овивам в тая жега- просто му давам гърдата ито се храни- не мисля, че има нещо срамно една майка да успокои гладното си бебе- на който не му харесва - да не гледа! #2gunfire

# 26
  • Мнения: 712
Приемате ли осиротели майки, на всичкото отгори и некърмещи? Моето бобче е на планина с баба си и сега аз съм малко самотна. Мога да дойда да се запознаем и да ви подкрепя морално, независимо от медийния интерес. Със сигурност сеирджиите ще са много, така че събитието ще мине подобаващо, ако не вали. Измислихте ли резервен нариант на закрито?

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Приемаме всички мами с и без бебета,които искат да подкрепят инициативата - добре ще ни дойдете Laughing
Няма вариант на закрито,освен ако театъра не се съжалят да ни пуснат във фоайето LaughingАма трябва да питаме на място очевидно Mr. Green
Да се надяваме,че няма да завали баш тогава Praynig Praynig Praynig - пък и има много чадъри на кафетата,все ще се покрием,ама няма да е същото Sad

# 28
  • Мнения: 396
Ма изчакайте ме да родя деееееееееееее! Какво да кърмя сега? Сина ми е на 6 години и ако награбя него ще ме затворят за педофилия.
Искам и аз да участвам. Дайте едно бебе назаем аз имам малко коластра newsm62
Другия вариант е мъжа ми, който е навит..... newsm53 ма ще трябва да го излъчат след 22:30 и то с червена точка.
А сега сериозно!
Ако вече съм с бебок, защото не видях кога е това събитие, да знаете че съм с вас!
 newsm03

# 29
  • Мнения: 3 550
Аз предложих, ако вали - под колоните на театъра, дори и да не ни пуснат във фоайето. Избрахме вечерния вариант, за да е по-хладно за бебетата, а и да могат да дойдат и работещите кърмещи майчета. А вестниците могат да си публикуват новината и на другия ден, нали?
Цветина, можеш ли да се свържеш се някой от тях, че май никой не им се е обадил?

# 30
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ааа,и без бебок пристигай,Лора - с баткото и с корема напред,пък ако и таткото подбереш да подкрепи събитието,още по-хубаво Grinning

# 31
  • Мнения: 396
Ще дойда със синчето и с огромния корем за морална подкрепа! newsm44

# 32
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
И моята дъщеря е голяма, но ще се опитам да дойда за морална подкрепа, браво на всички мами за идеята  bouquet

# 33
  • Мнения: 5 877
Ще дойдем с Ането за морална подкрепа - все пак е кърмена година и половина.

# 34
  • Мнения: 4 244
Ще дойдем с Ането за морална подкрепа - все пак е кърмена година и половина.
Страхотно!  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 2 708
Няколко от Майските мами искаме да се присъединим ако ни искате Simple Smile Кой ще кърми, кой ще подкрепя морално ...

# 36
  • Мнения: 1 547


Айде, прес-аташето да спретне една новина: какво, къде, кога, защо.
Ще я пусна на едно местенце  Sunglasses Доста хора ще я видят.

Нещо дар-словото ми бяга. От топлото ще да е. Чакам ви  Whistling

# 37
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няколко от Майските мами искаме да се присъединим ако ни искате Simple Smile Кой ще кърми, кой ще подкрепя морално ...
Чакаме ви с голямо удоволствие - за морална и практическа подкрепа Grinning

# 38
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Айде, прес-аташето да спретне една новина: какво, къде, кога, защо.
Ще я пусна на едно местенце  Sunglasses Доста хора ще я видят.
Нещо дар-словото ми бяга. От топлото ще да е. Чакам ви  Whistling
Пиши на Мери на лични да ти прати това,дето го писахме за БТВ - мисля,че е с всички подробности и само малко обработка му трябва Grinning - ама аз не го запазих,дано тя да го има още из съобщенията.

# 39
  • Мнения: 4 242
Имам го! Смърфи да ти го пратя ли мила?

# 40
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Приемате ли некърмещи майки за подкрепа? Ще доведа и бебока да е по-шумно събитието:)

# 41
  • Мнения: 4 242
Разбира се Мимка, иска ли питане! Hug

# 42
  • Мнения: 1 215
И аз ще се пробвам да дойда, нали сега живея наблизо, макар че мойта грация по това време не яде а пък и аз не бих се престрашила пред толкова народ. Надявам се няма да имате нещо против

# 43
  • Мнения: 4 242
И аз ще се пробвам да дойда, нали сега живея наблизо, макар че мойта грация по това време не яде а пък и аз не бих се престрашила пред толкова народ. Надявам се няма да имате нещо против
Всички са добре дошли Hug
Който иска ще кърми, друг ще гледа, важното е да има масовост Wink Нали всички сме бг-маммски форумки Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 4 242
За който не е разбрал, темата се обсъжда и тук Laughing

# 45
  • Мнения: 263
За събитието съобщиха в сутришната емисия на Нова ТВ, но за 18 часа.

# 46
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ох,с тези часове - по принцип за 18ч е обявено събитието - аз тук във форума пуснах 17.30,за да можем да се съберем и организираме до 18ч,а не да се носим като народна песен още половин час,защото тогава няма да успеят да ни отразят за вечерните новини.Така че 18ч трябва поне една агитка да сме строени и започнали,пък дори някой да закъснее,после ще си бърборим и пак ще е готино,само по ТВ-то няма да успее да се види Grinning

# 47
  • Мнения: 3 926
Бройте ни и нас Grinning Ще се кърмим и още как и като гледам как започваме деня май точно към 17-18 часа ще огладнеем Mr. Green Аз ще водя и майка ми (или по-скоро тя ще ни води)
Нямам търпение да се запознаем Heart Eyes

# 48
 :)OK 17:30 Пред народния театър!!!!
Целувки

# 49
  • Мнения: 8 463
Днес цял ден ще тренираме кърмене седнали/досега се кърмехме само в легнала поза и сме отвикнали/
Но ще наваксаме!

# 50
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бройте ни и нас Grinning Ще се кърмим и още как и като гледам как започваме деня май точно към 17-18 часа ще огладнеем Mr. Green Аз ще водя и майка ми (или по-скоро тя ще ни води)
Нямам търпение да се запознаем Heart Eyes
Асинка newsm51 Ти си нашата гордост Grinning

# 51
Мами, подкрепям ви с двете ръце! Аз кърмя вече 8 месеца и 3 седмици! Непременно ще се опитам да дойда! newsm10

# 52
  • Мнения: 385
И аз си ви подкрепям от самото начало. Но сега мога да обявя, че дните на размисъл и консултации в сействто приключиха. Резултатът е, че и аз ще дойда с материали точно в 17:30 ч. По-рано няма да мога. По-малко сигурно е дали свеки ще може да доведе Павел, защото не знам дали ще се събуди навреме. Но ако го доведе навреме и ако не го е натъпкала предварително, ще го кърмя. Wink

# 53
  • Мнения: 3 550
А аз тренирам кърмене в слинг, ама май по-лесно ще е с някоя пелена. Ще видя на място.

# 54
Privet, maiki! Az sum jurnalistka ot vestnik "Vsi4ko za jenata" i dove4era 6te doida da pi6a za vas. Imam 2 detsa, i dvete sum gi karmila na publi4ni mesta. V tova niama ni6to lo6o. Ta krie li se 4ovek, kogato iade sandwich naprimer? A karmata e edinstvenata estestvena bebe6ka hrana. Taka 4e badete smeli - 6te vi interviuiram! Za6toto vi viarvam i iskam da se raz4ue za sabitieto. Kade 6te ste, ako vali? O4akvam novini ot vas!

# 55
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Поздравления,Деси и благодарности за това,че се отзоваваш Grinning Поне няколко мами със сигурност ще дойдем независимо от времето - но дано все пак да не вали,за да е масово Praynig
Ако вали,ще сме под колоните на театъра - пък и ще бием на очи с бебета и колички в дъжда,няма как да ни сбъркаш Laughing

# 56
  • Мнения: 4 242
Най-вероятно на място ще решим къде да се подслоним. А ако има други предложения давайте Thinking

# 57
  • Мнения: 4 242
Privet, maiki! Az sum jurnalistka ot vestnik "Vsi4ko za jenata" i dove4era 6te doida da pi6a za vas. Imam 2 detsa, i dvete sum gi karmila na publi4ni mesta. V tova niama ni6to lo6o. Ta krie li se 4ovek, kogato iade sandwich naprimer? A karmata e edinstvenata estestvena bebe6ka hrana. Taka 4e badete smeli - 6te vi interviuiram! Za6toto vi viarvam i iskam da se raz4ue za sabitieto. Kade 6te ste, ako vali? O4akvam novini ot vas!

Страхотно е че имаме подкрепата ти!  bouquet

# 58
Blagodaria vi, 4e mi otgovariate taka barzo! I da znaete - moga da otraziavam vav vestnika vsiaka va6a initsiativa, svarzana s gledaneto na detsa! Molia se dajdat da spre, za da ne namokri beb4etata. I tehnite maiki, razbira se. Do dove4era! E-mailat mi e dmitova@press.zgb.bg

# 59
  • Мнения: 8 463
Момичета,хайде де се разберем,какво ще правим,ако вали все така?
На мен при по-силна буря и дъжд ми изчезва нета newsm78...да не стане фал.

# 60
  • Мнения: 4 242
И при нас заваля и гърми здраво. Силно се надявам да се извали небенцето, все пак има на разположение 4-5 часа още Praynig

Мами дано не ни спрат нета заради гръмотевиците. Ако го закъсам ще държа връзка с Хедра по телефона

# 61
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Вчера говорих с една Детска сестра и тя ми каза: "Знаеш ли че се организира кърмене на народния театър". Аз : "Ха , та аз съм от организаторите"Simple Smile))Попитах от къде е научила и тя каза че някъде по другите форуми- значи????Ще има доста народ:))) Тадатада тадатада YES.

# 62
  • Мнения: 1 753
Момичета - пожелавам ви да не ви завали дъжд и да пожънете ГОЛЯЯЯЯМ успех, ТВ слава за вас е бебоците  Laughing Laughing Laughing

Аз не съм кърмеща и няма да идвам, но ще гледам новините с голям интерес  Grinning

# 63
  • Мнения: 8 463
И свекърва ми се нави да дойде да ни помогне-За морална подкрепа.
Ще има публика! Party

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ясно е, че масовост ще има Grinning
Дано повече от вас съберат смелост да кърмят. Praynig
Ще ви гледам довечера и ще се фукам пред всички, че сте ми приятелки. Hug Heart Eyes

Стискам ви палци за хубаво време, че чак пръстите ме заболяха Wink

# 65
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Ако е гладна ще се кърмим  Laughing имаме ли избор  Crazy

# 66
  • Мнения: 4 242
Наш тати ще дойде!
Поканих още две мами за подкрепа- и те са на линия Hug
Разпечатах колкото можах брошури да раздаваме.
Стягам се и тръгваме след малко! Laughing

# 67
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ние също барабар с татито ще дойдем - да има кой да мъкне тениските Laughing,пък и публика няма да е излишна Grinning

# 68
  • Мнения: 590
Стискаме ви палци Grinning

# 69
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте момичета Grinning

Още вчера като видях темата много ми допадна идеята Heart Eyes и твърдо реших да дойда Wink За съжаление преди малко се оказа, че нашият тати няма да успее да ни докара и съответно няма как да се придвижим Sad Много сме мънички, иначе дори и с маршрутка бих дошла Crazy
Е, това е положението. Другият път!
Поздрави на всички  Hug и с нетърпение ще очаквам репортажа по новините Wink

# 70
  • Мнения: 404
Поздравление за инициативата!  smile3501
Може би и ние ще дойдем, но едва ли ще се кърмим пред толкова много хора и медии. Пък и каквато е любопитка едва ли ще успея да я накарам да яде като ще има толкова интересни неща за гледане. Стискам палци времето да не провали мероприятието.  newsm17

# 71
  • Мнения: 3 926
Ха, аз се прибрах първа и се включвам с новини. Въпреки времето имаше доволно количество мами Grinning Ние папахме културно докато ни снимаха от всички страни и се държахме мнооого прилично Grinning Дано и масовите снимки да са станали Heart Eyes Другите ще качат снимки, защото аз с целия си акъл забравих фотоапарата.
Но поне показахме как се кърмят деца на различна възраст. Мисля имаше смисъл, но Хедра ще каже, че тя ни е масовият говорител. Нея ще гледате, пък и аз, че докато тя говореше ние вече доволно папахме Mr. Green

# 72
  • Мнения: 8 463
Беше една приятна суматоха.
Хареса ми!

# 73
  • Мнения: 4 242
Получи се страхотно! Laughing
Таткото качва снимките след малко, ще свирна като са готови.

# 74
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момичета,гордея се,че ви познавам  newsm10 newsm51 smile3525
Беше шарено,шумно,весело и невероятно готино - толкова много мами и бебета,обединени от нещо толкова хубаво - чудесно беше,жалко само,че излелия се дъжд попречи да задълбочим познанствата и да му спретнем едно още по-задушевно бърборене Grinning Но благодарности и на небето - като по поръчка дъжда изчака да свършим - специално за случая Mr. Green

# 75
  • Мнения: 8 463
Ще полудея,правят антиреклама на кърменето,съобщавайки за ромското кърмене.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 896
Ще полудея,правят антиреклама на кърменето,съобщавайки за ромското кърмене.
нали им били платили...

# 77
  • Мнения: 8 463
А нас изобщо ни няма!
(Ромските,необразовани жени кърмят-правете си изводите,дали да кърмите и да приличате на тях-явно това е извода!

# 78
  • Мнения: 8 463
Сега ще излезе,че и ние за пари сме излезли да си кърмим децата.
Ще застрелям някой журналист. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 79
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ама изобщо ли не ви дадоха по ТВ? Shocked

# 80
  • Мнения: 1 753
Не мога да повярвам.... тея от новините са за убиване. Кво ми дават мангасарките (с извинение) с мърлявите си деца, дето не ги били къпали по 1 месец... ЗАЩО НЕ ВИ ДАДОХА ВАС??????????????  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 81
  • Мнения: 3 926
Те предупредиха, че няма да могат да монтират за новините в 19.30. Обаче ако не ни дадат и в 22.00 часа тогава вече #2gunfire #2gunfire
Не разбрах обаче освен бТВ и кой друг снимаше, щото имаше още поне 2 камери newsm78
Обаче съм сигурна, че утре по вестниците ще ни има. Печатните медии винаги са били по-сигурния начин да популяризираш нещо. Въпреки, че гледката днес си струваше поне 1 минута новинарско време Grinning

# 82
  • непостоянно
  • Мнения: 981
 ooooh! АМАН вече и от медии и от чудо #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ха да видим кво ще дадат в 22ч. Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 4 242

Не разбрах обаче освен бТВ и кой друг снимаше, щото имаше още поне 2 камери newsm78

БТВ, канал 1 и ВТК (военен телевизионен канал)

# 84
  • Мнения: 3 861
Момичета, репортажа ще се излъчи по бТВ, току що го гледах, изгледах и всички кадри, които не са успели да вкарат в репортажа и искам да ви кажа, че сте страхотни. Моите поздравления за инициативата. Дано следващия път не съм на работа и имам възможността да дойда и да се запозная с вас Hug

Последна редакция: чт, 04 авг 2005, 22:27 от Lilly

# 85
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Хайде честито! Показаха ви! Поздравявам ви за смелостта и мъдростта ви! А какви сте ми хубавиииии! А пук бебоците - още по-хубави! Да са ви живи и здрави!

# 86
  • Мнения: 3 861
А коя е мамата която да де интервюто по бТВ? newsm78

# 87
  • Мнения: 8 463
А коя е мамата която да де интервюто по бТВ? newsm78
Хедра

# 88
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Лили ти да не работиш в БТВ  Laughing
Въпреки дъжда се събрахме достатъчно мами. Е някой не кърмихме Embarassed, но за подкрепа бяхме супер Wink

# 89
  • Мнения: 3 550
.............. изгледах и всички кадри, които не са успели да вкарат в репортажа ..............
А има ли начин да се сдобием с тях? За лично ползване и спомен, няма да ги продадем или излъчим никъде. Обещавам!

# 90
  • у дома
  • Мнения: 708
Браво майчета!   Hug bouquet

И аз ви гледах по новините в 22.00. Страхотно се е получило! Разкошни сте!

Необходими са ни повече такива изяви за да се популяризира кърменето!!!

# 91
Гледах ви мамчета по БНТ Simple Smile Мноооого сладки бяхте ! Бравоо на вас !  Hug
ПОздравления !

# 92
  • Мнения: 4 306
И аз ви гледах. Браво на вас! Мъжът ми също се впечатли от смелостта и инициативността ви.

# 93
  • Мнения: 1 215
А аз пък не успях да ви гледам. Cry Даже не успях да се запозная с никой освен с Хедра.  Embarassed Един път и аз да успея да се класирам за такова събиране и това е.... Hug късмет.

# 94
Браво на смелите мами smile3501.  Много се радвам че bg-mama са сложили репортажа на техния уеб сайт. За съжаление дъжда явно е отказал доста, но и така не изглеждате малко.  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт