МАМИ ЗА НОЕМВРИ 2009

  • 21 862
  • 312
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 568
манго мерси много! Наистина много се шашнах  ooooh! ooooh! ooooh! Дано всичко да е наред!  Praynig

Честит Осми Март, момичета!    bouquet

# 211
  • Мнения: 173
честит празник момичета  bouquet
За гаденето аз пиех  Натриев цитрат и ми помагаше много.На мен главно ми се гадеше защото пиех фолиевата киселина и витамините сутрин на гладно и чак след месец се усетих че заради това ми се гади.  smile3555
не се вкарвайте във филми че като не ви боли нищо значи има проблем НЕ Е вярно.През цялата си бременост не разбрах какво е да те боли нещо.Моята приятелка пък цялата и бременост мина с болки и като и се появиха контракциите тя не разбра и в последния момент отиде в болницата.Щеше да роди в колата.
при всички е индивидуално Hug
Пожелавам на всички да имат като моята лека бременост
 Peace

# 212
  • Мнения: 55
да ви попитам, чувалили сте за свестен гинеколог в лозенец? аз още не съм си избрала. четох за др. Данаил Илиев от токуда и толкоз, имамте ли мнение?
и се чудех дали трябва да правя някакви изследвания през 2-ри месец на бебчо? мене само на ехограф ме гледаха и толкоз, така ли трябва да е? newsm78

И от мен честита новинка maymunski ! Да, и з ходя при д-р Данаил Илиев. Както и половината ни офис  Grinning Laughing! Допадна ми вниманието, коректността и професионализма му. А и ми отговаря на всички въпроси доста подробно. Такива са отзивите и на моите приятелки, които ходят при него. Успех!
P.S. Ако ти трябват координати- пиши ми на лични.

# 213
  • София
  • Мнения: 38
Моля ти се, не ме вкарвай във филми! Мен никъде не ме боли, не ми се гади, не повръщам... В момента съм малко на почивка и няма как да отида на доктор, ама след този твой коментар сън няма да ме хване 3-4 дена, докато дойде време да се прибера  Sad Rolling Eyes Sad  Cry
[/quote]

Desitalee, хич не се вкарвай във филми, извинявай ако съм те притеснила, но и от двете си бременности, до третия месец съм била на инжекции за задържане! от докторите знам ,че в такива случаи е много важно да усещаш напрежение в гърдите и яйчниците, защото това е показател! дори и сега пия прогестерон и се надявам да не прокървя отново. ВСЕКИ Е РАЗЛИЧЕН, СЛЕДОВАТЕЛНО И БРЕМЕНОСТИТЕ НИ ЩЕ СА РАЗЛИЧНИ. Аз споделям моя опит. А иначе бременността ми е много лека, просто трябва да минат първите три месеца!!!
леко бременеене и не се стряскай!

# 214
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
... от докторите знам ,че в такива случаи е много важно да усещаш напрежение в гърдите и яйчниците, защото това е показател!...

Показател за какво?  Thinking

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 18:55 от mango

# 215
  • София
  • Мнения: 38

Показател за какво? 


при положение че кървиш (в моите случаи) е показател че плода е наред, че има все още бременност; ако спра да усещам описаните по-горе неща е притеснително! Това още веднъж ви казвам че е при мен! не казвам че  трябва да е за всички, просто си споделяме, нали? Най хубаво е проблем да няма и да се чувстваш добре, което и ви пожелавам!!!
лека и спокойна вечер!

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 130
Честит 8ми март на всички бъдещи ноемврийки!За болките - не се вкарвайте излишно във филми! Това сега не ви е нужно! Аз усетих, че съм бременна, дискомфорт и болки ниско долу чак в края на 8-мия - началото на 9-тия месец! Преди това нищо не ме е боляло, даже и гадене нямах и ми се роди жив и здрав син (дано така да е и за напред Praynig Praynig Praynig) Всичко ще е ОК и при вас, всяка бременност е различна - само спокойствие и се доверете на лекарите! Радвайте се на бременността и чакайте спокойно малкото ноемврийче! Hug

# 217
  • Мнения: 95
Здравейте момичета!

Честит 8 март на всички бъдещи и настоящи мами! Бъдете все така красиви и добри, на вече мамите желая много радостни моменти с дечицата, а на бъдещите - Догодина да четем стихчета за мама на този ден и да знаем, че и за нас се отнасят!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
И както виждам си имаме нови попълнения Simple Smile  newsm44 newsm44 newsm44


А да питам някой знае ли какво се случва със sunshine_uk???

# 218
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Добро утро, момичета
Да се разпиша и аз с  EFP Днес направих теста. Досега просто не се престрашавах. Термин, по мои изчисления - 5 ноември...
Пожелавам на всички лека и спорна седмица

# 219
  • Мнения: 568
Marpen добре дошла при нас!  Hug Hug Hug
Steletu и аз тия дни се чудех какво стана със sunshine_uk  newsm78 За последно е влизала във форума на 2-ри март, а не е писала от края на февруари... Дано всичко да е наред и скоро да се появи!  Flutter
DeeDee76, denica_ah, mango благодаря ви много момичета! Олекна ми  ooooh!
omana явно ти говориш по-скоро за признаците за повишен прогестерон, когато след овулцията гърдите стават чувствителни, яйчниците понаболяват и температурата се вдига. При мен ги има всичките накуп, но аз съм ги сложила в графа "симптоми на минала овулация" и въобще не им обръщам внимание  Crazy За сметка на това пък съм в очакване на другите симптоми - бременните, но явно при всяка жена и при всяка бременност е различно  newsm78

# 220
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро на всички.
На мен днес много ми се гадеше сутринта.

# 221
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
А на мен, напук на всякаква логика, ми се гади най-много вечер.

# 222
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен!
От няколко дни започнах да чета форума и рещих и аз да се включа. Преди 2 седмици разбрах, че съм бременна и все още не мога да го повярвам.  Simple Smile Е, имам и малки проблеми и се наложи през тези две седмици всеки втори ден да ми взимат кръв и да ми следят ЧХГ -то и Прогестерон-а и в крайна сметка се оказа, че трябва да взимам допълнително Прогестерон, защото е малко нисък. Утре пак съм на контролен преглед и се надявам всичко да е наред. Дано чуем сърчице, за да мога да се успокоя, макар, че мисля, че все още е раничко. Между другото с моята история, забравих да кажа, че днес влязох в 6 г.с. и термина ми е на 2 Ноември.
Желая ви много приятни емоции днес и до скоро!

# 223
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ И ОТ МЕН Heart Eyes
ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ Hug

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 890
Marpen, JennyAta добре дошли!  Party
Желая ви лека и безпроблемна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт