Общонационална среща Юнки 2008

  • 7 655
  • 158
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 779
Приключих анкетата и безпорен фаворит е Извора в Арбанаси с 40%. Днес говорих с управителя как да процедираме. Първо трябва да направя резервация с конкретна бройка и след получаване на номер всеки ще си пусне банков превод за стаята, която желае. За целта моля всеки, който иска да идва със сигурност да ми напише email със следната информация до края на седмицата:
1) Трите имена и телефон за връзка и ник във форума, да не се чудя кой кой е
2) за колко нощувки и кои (резервацията е за 17 и 18 юли)  и каква стая желае. Дали ще идва с някой друг, т.е. дали ще иска двойна стая или ще се комбинира с друга мама. Ако има желаещи да се комбинират, да пишат с кой. Превода за стаята трябва да е един, така че ще е хубаво да се разбираме помежду си.
Опциите за стаи са следните:

Единична стая (2 бр.) - 50лв.
Двойна стая стандартна с две легла (6бр.) - 70лв.
Двойна стая стандартна със спалня (10 бр.) - 70лв.
Двойна стая лукс с две легла (13бр.) - 85 лв.
Двойна стая лукс със спалня (4бр.) - 85лв.         

Допълнително може да организираме обяд и вечеря на блок маса за 25 лв на човек.

Email : veselinastoyneva@yahoo.com

Моля да пишат само тези, който са сигурни. Колкото по-бързо направим резервацията, по-голяма е вероятността да има стаи. Тъй като предполагам, че по евтините стай ще са по-желани, то първите, които ми пишат, ще ги заемат. При свършването им ще започнем запълването на по-скъпите.

              

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 12:06 от vesi21

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Гласувах Peace

П.П.Гласувах като цена/нощувка.

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 07:30 от samimami

# 2
  • Мнения: 616
хоп и аз  Mr. Green

 newsm78 да изберем цена за един възрастен, или колко общо можем да си позволим (примерно ако съм само аз - опция 50 лв, ако сме двама - опция 100лв)

# 3
  • Мнения: 256
 И аз съм за една нощувка, 50-тина лева на човек. Само да не е на 29 август. Тогава е концерта на кака Мадона.

Да се саморедактирам, за да не се пуска нов пост. Аз и малкия ще дойдем само двамата.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 19:33 от Инчока

# 4
  • София
  • Мнения: 779
хоп и аз  Mr. Green

 newsm78 да изберем цена за един възрастен, или колко общо можем да си позволим (примерно ако съм само аз - опция 50 лв, ако сме двама - опция 100лв)

За 1 възрастен, защото на база на това може да се направи ориентировъчна оценка. А всеки вече ще прецени дали ще идва с половинката или само с бебчо Peace

# 5
  • Мнения: 657
Гласувах за една нощувка и 50-100 лв. цена. Peace
Мами, които ще идват сами с бебока могат да се комбинират по две в стая. Peace

Местенца:

хотел Валентино в Добринище
хотел Извора в Арбанаси
хотел Златна Котва до язовир Копринка
хотел Дюлгерите в Копривщица
хотел Априлци в Априлци

От гледна точка на местоположението най-подходящи са Копринка, Априлци и Арбанаси, тъй като се намират в централната част, така мамите от София и Варна (примерно) ще пътуват еднакво разстояние. Peace В Арбанаси най-много ми харесва, но е малко по-скъпичко от другите две. И Копринка и Априлци ми харесват като варианти, така че добавям гласа си към това място, което надделее при гласуването на другите момичета. Peace

Средата на юли е окей за мен.  Wink Сега видях и календара - опциите са 11-12 юли или 18-19. При първия вариант печелите и почерпка от мен, тъй като ще бъда рожденничка. Flutter Hug

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 11:06 от mimchence

# 6
  • Мнения: 510
Момичета,аз също гласувах за 50-100 лв и 2 нощувки(като ще пътувам да не е само гъз път да види  Mr. Green ) но съм съгласна и на една.
Лично аз категорично съм против Добринище, не защото е лошо,а защото съм ходила до там и пътя е убийствено много  Tired На мен ми се увидя,а за дете на 1 год. просто не ми се мисли...
Предлагам наистина да се ориентираме към местенце в Централна България еднакво достъпно за всички  Peace

Сега видях,че Дюлгерите е къща само с 3 стаи..няма да ни побере Wink
Аз като, че ли коня към Копринка Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 743
И аз гласувах - 1 нощувка 50-100лв на човек. На мъжо им спират отпуските лятото и ще е малко зор, та колко по-лесно може да се организира транспорта, толкова по-добре за мен.

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Гали, да току що ми каза, че ако изборите приключат до средата на юли може да има отпуски, иначе не. Wink
 Аз не съм сигурна дали ще дойда, макар че ми се иска. Но в Добринище наистина ми е твърде далече.

# 9
  • Мнения: 256
Oпаааааа, аз може и да съм на работа тогава. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 389
Ето малко предложения за срещата в допълнение на тези, които е дала Мимченце:

http://www.divetsite.com - Дивеците - с.Ичера - Сливенски балкан
http://www.venika.net/ - Чифлика, Троянско
http://www.phtroyan.net/ - Троян
http://www.troyanplaza.com/ - Троян
http://seasons.tryavna.biz/index.html - Трявна
Всички посочени места са в Централна България. Ако се сетя за още ще добавя по-късно.

Аз също съм фен на Златна котва, но където и да изберете да идем съм ЗА!

Относно цената - в места като тези, които съм посочила, а и другите предложени или подобни можем при съвсем добри условия да спим в двойна стая  под или около 100 лв.за стая - това се вижда от цените на сайтовете, така че няма смисъл да отиваме на по-висока цена Peace
Още повече, че при положение, че заемем цялата база, което е твърде вероятно, е логично да ни предложат отстъпка.
В тази връзка мисля, че е добре да се поиска писмено оферта. И въобще е хубаво цялата комуникация с хотелите по повод срещата да става писмено, като разбира се им се опише и що за група сме и всички въпроси, които може да възникнат, да няма после, че някой не разбрал или че някой казал по телефона едно, а то се оказало друго.

Относно времето на срещата, ами както вече коментирахме винаги ще има някой, на когото не му е удобно, затова най-логично е Веси като организатор да посочи една дата - мисля, че се разбра, че става въпрос за Юли и да действам с тази дата. А който не може да дойде жалко, но какво да се прави.. Следващият път Wink

Ако се сетя още нещо ще пиша.

# 11
  • София
  • Мнения: 779
Момичета,

 Hug

Идеята ми е следната - сега като гласуваме за цена и време ще разберем горе-долу, колко хора ще дойдем приблизително и за какво време. Смятам всяко едно от предложенията дадени тук да се обадя и да питам за възможност за поемане на група в един от двата уикенда и евентуална цена, която могат да ни предложат. Ще изисквам от всички писмени оферти по емайла (така ще може да договорим и по-изгодна цена  Wink), защото винаги за групи се правят отстъпки. След това ще приключа тази анкета и ще пусна нова за мястото с точната цена Peace. Така ще определим хотела, а и ще знаем с колко време разполагаме за потвърждение.

За да започна да се свързвам с хотелите обаче имам нужда от информация за бройка (приблизителна), 1 или 2 нощувки (може да направим опция, който иска за 1, който иска за 2, но си мисля, че ще е трудно за договаряне с хотелите) и разбира се на каква цена да се спрем. След това остава да изберем хотела.

Ако някой има идея за друго процедурно предложение да казва. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 779


Относно цената - в места като тези, които съм посочила, а и другите предложени или подобни можем при съвсем добри условия да спим в двойна стая  под или около 100 лв.за стая - това се вижда от цените на сайтовете, така че няма смисъл да отиваме на по-висока цена Peace
Още повече, че при положение, че заемем цялата база, което е твърде вероятно, е логично да ни предложат отстъпка.
В тази връзка мисля, че е добре да се поиска писмено оферта. И въобще е хубаво цялата комуникация с хотелите по повод срещата да става писмено, като разбира се им се опише и що за група сме и всички въпроси, които може да възникнат, да няма после, че някой не разбрал или че някой казал по телефона едно, а то се оказало друго.

Това със сигурност ще го уточним с хотелите още на първо четене Simple Smile, защото да няма неприятни сцени, на които сме се нагледали по нашите хотели. Много е вероятно някои хотели да ни откажат.

За цената като съм сложила 200 лв. съм имала предвид 2 нощувки, но май трябваше да пиша цена на нощувка newsm78. Късно е да се променя, но въпроса е да се видят настроенията. После с конкретните оферти ще е по-ясно, тогава пак ще сложим цени и хотела, така вече ще е най-ясно Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Не е ли по-добре пьрво да уточним кьде ще се проведе срещата(поне да сведем избора до 1-2 места) и тогава да уточняваме бройката? Thinking Според мен за много от момичетата(вкл. и мен) участието в срещата зависи, от това кьде точно ще се проведе.  Peace

Другото за което си мислех, някой мислел ли си е как горе долу ще протече срещата?  Blush

# 14
  • Мнения: 130
Гласувах за две нощувки. Предложението за Арбанаси ми допада  Peace
Ето две места които са с минерални басейни, в гориста местност са и цената на ден на човек е около 60лв., а и има достатъчно стаи. За мамите от морето са по отдалечени, но все пак е само предложение.
Девин
http://hotelite-bg.com/hoteli/grad/%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B … 0%B2%D0%B8%D0%BD-

Хисаря

http://hotelite-bg.com/hoteli/grad/%D1%85%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%8 … 0%B0%D1%80%D1%8F-

Общи условия

Активация на акаунт