Отговори
# 285
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775

# 286
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ВЯРКА, МАРТИН, МАРИНА И ДИМИТЪР! Да сте много здравички, безгрижни и усмихнати дечица!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВЕЧЕ ДВУГОДИШНИТЕ МОНКО, БОРИС, КАРИНА, МИКАЕЛА, ЗДРАВКО, АЛЕКСАНДРА И ИВАНА! Щастливо детство, мили дечица!

newsm59  bigdance2  ura

Раде, още мноого рожденни дни да празнува майка ти!

Пате, Алекси, Неци, Альона, Кати - страхотно сте се справили и сте сътворили големи вкусотии! smile3501

Лина, весело е било при вас! Галето щом не се сеща за раничката значи - минало-заминало! А пък яйчицата, които си украсила със сигурност ще бъдат най-хубавите в изложбата!

Весел ден на всички!

# 287
  • Варна
  • Мнения: 966
Алекси, TanyaSSK благодаря ви. Яйчицата ги пуснах за идейки, ако на някой му се играе разбира се. Peace

# 288
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775
Алекси, TanyaSSK благодаря ви. Яйчицата ги пуснах за идейки, ако на някой му се играе разбира се. Peace
Чудни са, играе ми се разбира се, ама няма време...

Раде, пропуснах те. Честита рожденничка!

# 289
  • Мнения: 331
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИ ДЕ4ИЦА  Hug да сте здрави игриви и много 6тастливи  bdbaloni happy bd

Лами4ке,памперси взехме от най малките един пакет/10/ и 2 пакета кърпи4ки,гърне не ползваме.Понеже бяхме с 2 полета,а в самолетите храната е ужасна й взех 2 кроасана и малко бани4ка бях направила.За излитането и кацането жилирани  бонбони.И искам да спомена не6то не за да ви пла6а ами по скоро да ви подготвя, 4е и това е възможно.. Аля й става6е ло6о и припада6е при излитане и кацане 1во става6е супер топла все едно има температура,после изведнъж става6е ледена и я облива6е студена пот, обръ6та6е о4ите и от там заспива6е непробудно.Зву4и малко стра6но, но понеже майка ми ми е разказвала 4е и на мен ми се е слу4ило веднъж то4но това когато съм била на 2 г. при полет и бях доста по спокойна .След около 4ас примерно сън си се събужда6е все едно ни6то не се е слу4вало.

# 290
  • Мнения: 1 986
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЯРА, МАРИНА, МАРТИН И ДИМИТЪР! Много щастливи дни и игри!
Smooth, още много години да се радвате на здрава и усмихната майка, баба и тъща! Hug
Алекси, май саморъчно сътворената торта ще се отложи във времето, защото вчера поразгледах 'Тортената библиотека' в Готварския и се почувствах като абсолютен дебил! Вероятно, ако прочета някой труд по ядрена физика или молекулярна биология, бих се чувствала по същия начин! Sad
Емили, наистина описваш нещо страшно, но важното е, че си била подготвена!
Лина, голям герой е Галето! Хубаво е, че все още бързо им минава и забравят! А яйцата са за награда!  Peace
Утре и аз ще се занимая с това, че в събота ще сме пълна къща - баба ми и двете ми братовчедки решиха да хванат ''последния влак'' и да се разходят до Букурещ! Wink
След малко ще дойде и новата тема...ПРИСТИГНА...

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 20:20 от marini

Общи условия

Активация на акаунт