Отговори
# 270
  • Мнения: 1 992
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДЕЦА!
 МегиАн, важното е малкият да не разбере, пък вие ще се уточните с мъжа ти! Сигурна съм, че ще успееш да направиш хубав празник на детето!

# 271
  • Мнения: 3 091
Ето и картина без звук от партито на Амалия http://inamarkova.multiply.com/photos/album/28
Огромни благодарности на Илит за страхотните снимки!

# 272
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честито и на днешните рожденици!

Раде, снимките са превъзходни, много, много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Ето малко и от мен
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364790

Партито мина добре. Е, малко си попищяхме, ама.. какво да се прави. Като ни хареса някоя играчка, става страшно когато някой ни наближи само...

След обяд идваха и бабите, и с тях си изкарахме добре. Обаче май наистина и дойде много, всичко това в един ден. Накрая вечерта вече беше много превъзбудена и като започна едно лудо скачане и хилене.. и естествено не се отървахме без инцидент, че и спешното посетихме, така набързо, да ни видят. Сега сме с малко залепен клепач, но е малко, не е нищо страшно. Ще ни мине.

А кега отивам да украсявам няколко броя яйца, че баткото има изложба в градината и трябва да се представим подобаващо  Wink

Аааа, първо отивам да вида другите снимки и после яйцата. Mr. Green Ама като гледам Ламичката колко броя снимки е пуснала, се чудя дали ще украсявам днес яйца Laughing

# 273
  • Мнения: 332
Честит рожден ден на Борис, както и на Александра и Ивана. Много да сте здрави и щастливи! И специално на Борис, найстина никакви болести идващата година, а и след това Simple Smile !
КАти, честит празник и на теб и таткото!
МЕги Ан - тъжно е това, з акоето пишеш. Кураж и да си направите един прекрасен празник.
Ели, а даже и да готвиш месо, може да го сложиш в голяма чиния, на порции или цяло и всеки се обслужва. А тук имат много добър начин - чинията със салата, или гарнитура, или месо тръгва от един и се завърта през цялата маса, докато всички не си сложат, и се оставя по средата. И това е идея.

МАрини - найстина си е голяма емоция правенето на първата торта, но си заслужава. Аз имах един пробен опит, с половин доза, тъй като тук желатина и разсфасовките са в други грамажи, и добре че имаше проба, та втората стана почти, а вчера направих и още една за яслата. С вески опит е по-лесно. И като направиш торта, да ни почерпиш с по едно парче Simple Smile

За подаръците,  Борис получи печка от едни приятели (не цяла кухня) http://www.brio.dk/BRIO_NET/Danmark/?b=2, и сега всяка сутрин ни прави чай ,а  на бабата и дядото кафе, пече торти и питки....предполагам и за едно момиченце би било добра идея нещо подобно. Но не знам цените в БГ какви са. Естетсвено и на трактора от баба и дядо се кефи. Ама и Калина му се радва, като седне отгоре и все едно на полето е раждана, а не във вода  Mr. Green Радва се и на книжките много. Ксилофонът също е на почит все още. И аз мисля, че каквато и да е играчка, все някога ще и дойде времето.

# 274
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ВЯРКА! ДА СИ ТАКАВА СЛАДУРАНА И ИЗЛЪЧВАЩА ЕМОЦИЯ ВИНАГИ! БЪДИ ЗДРАВА И ПОСЛУШНА!!!

Честит 57 рожден ден и на моята майчица! Да си жива и здрава, мила мамо!


Честит да е празника и на другите ни рожденници, Марти, Марина и Димитър!

# 275
  • Мнения: 3 091
Честит рожден ден на Верето, на Марти, Мартина и Димитър!

Раде, честит рожден ден на твоята майка! хубав празник!

# 276
  • Мнения: 635
Честит рожден ден дечица !

Страхотни снимки !

Лина - много мъчно, как е сега Галенка, горкото детенце !

# 277
  • Мнения: 141
честито на всички празнуващи днес newsm59
момичета благодаря за подкрепата Hug Hug Hug,детето пак ще си има празник но в по-скромни размери Laughing,а между другото преди малко пак ми отвори очите на 8-включил всички 4 котлона на бързонагряващата печка,отгоре имаше една мушама и за малко да се запалим,сега е наказан сам в кошарката Sad

# 278
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
  bouquet честито на всички празнуващи!!!   bouquet
 Laughing това е възможно най-купонджийската тема!!!  Party а снимките са ви страхотни!
от утре пък като почне и голямото боядисване.. Crazy на пуканката мисля да му приготвя една купа с пластмасови яйца, че всичко към момента е топка! Thinking
много интересно ми стана, какви са предпочитаните играчки на децата.
Дар също много се забавлява с кухнята в детския кът, а в къщи най-много си играе с малки колички и с четките за зъби! Shocked
честито на всички празнуващи днес newsm59
а между другото преди малко пак ми отвори очите на 8-включил всички 4 котлона на бързонагряващата печка,отгоре имаше една мушама и за малко да се запалим,сега е наказан сам в кошарката Sad
не сте единствените, след като стопихме всички кани за вода, кафеварки и подпалихме няколко панера, измъкнах всички копчета и в момента стоят над аспиратора, нямаше друго спасение! Peace

# 279
  • Мнения: 221
 baloniЧестит рожден ден на чаровната Вярка, на Марти, Марина и Димитър!Бъдете здрави,мили дечица, и нека само хубави емоции да изпълват дните ви! baloni
Честит рожден ден и на майчето ти,Ради!Дъъъъъъъъги години да се радва на много внуци! smile3525
Горкото Галенце,дошли са и в повече емоциите,добре,че е малкото зло и скоро ще е като нова  Wink Hug Hug Hug
А на палавниците-Ачо и "Пуканчо" пожелавам безопасни игри-май ще ги влече техниката,ще знаем кого да търсим като ни се повредят котлоните..... Laughing
Прекрасен ден,мили мами и априлчета! Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 6 294
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ! Да растете здрави и щастливи  newsm59

Това всекидневно честитене ми напомня, когато преди 2 години почнахме една по една да раждаме и колко емоции имаше тогава и преди една година с емоциите от първата годинка. Вчера си разгледах снимките от преди и осъзнах кокло се е променил Борис и колко много емоции ми носи от 2 години насам Simple Smile

Смут, честит рожден ден и на твоята майчица. Дае много здрава и да се радва още дълги години на внуците си  smile3525 .

Ще се опитам по-късно да кача снимки от нашия РД вчера, че сега съм се заела да правя великднески сладки и не искам да има провали, както с тортата вчера  Sunglasses А и утре пак съм на работа, за мое съжаление  Sad

А и хита от вчера от яслата е, че пак има карантина за скарлатина в нашата група и сега съм на тръни.

# 281
  • на североизток
  • Мнения: 285
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!

Смут,Честит рожден ден и на твоята майка!
Връщам се да ви чета!

# 282
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на чаровната Вярка, на Марти, Марина и Димитър!

Раде, честит рожден на майка ти! Да ти е жива и здрава!

Клер, добре е Галето, благодаря за загрижеността. То  е съвсем мъничко, за щастие и даже изобщо не се сеща за него. Като я попитам къде има уф и си показва ръката, там където се беше изгорила, а не прясната рана на главата.

Ето ги моите яйчица за изложбата в една прекрасна кошничка, в която после ще си сложа моите:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202585&pid=11627826

# 283
  • Мнения: 265
Честит Рожден Ден на Вярка и на празнувалия вчера Борис! Бъдете здрави и засмени!   baloni

smooth, да е жива и здрава майчицата ти!

Ламята, при нашите пътувания "в чужбина", които досега са били все в посока БГ, не съм носела памперси. Само по няколко в ръчния багаж, за да мога да сменя Виктория преди, по време на или веднага след полетите. Предполагам, че и на мястото, където ще заведете Мия ще се предлагат. Може би е добра идея да вземеш количество, достатъчно като за 2 дни, за да може в началото спокойно да се ориентирате къде са магазините. За цената - не вярвам да са по-скъпи отколкото в БГ. Досега не ми се е налагало и гърне да пренасям, не знам какво да те посъветвам. Ясно е, че такива и там има, все-пак повечето пластмасови изделия в БГ май оттам ги внасят  Thinking , ама знам ли, може Мия да е свикнала с нейното си  Thinking

Алекси, Неци, Альона, кати, браво за старанието да зарадвате дечицата с такива хубави торти!
Пращам ви много, много слънце и топло временце, тук е 26 градуса вече сума ти дни  Grinning

# 284
  • Мнения: 332
Честит Рожден ден малка Бярка, здраво, усмихнато и много щастливо дете да си!

smooth жива и здрава да е майка ти!

Лина, аз докато съм писала поста си вчера съп пропуснала вашите патила. Браво на ГАлето, герой е тя, да не се сеща за УФ, ама нали вече е на 2. И е една прекрасна госпожица, снимките са чудесни! Яйчицата са много хубави  Grinning

Ламичке, то и ние пътуваме само в посока БГ. Хем че почти винаги си имаме от предишният път, винаги взимаме за първите 2 дена. Да не трябва веднага за памперси да мислим. А гърне не сме взимали, защото си имаме. Борис няма проблем да се изпишква и изкава като го държим, но ако Амамлия не може, по добре да пъхнете и гърнето в багажа. За да си е спокойна тя. Аз май повторих  Nijntje   Simple Smile



Общи условия

Активация на акаунт