Отговори
# 255
  • Мнения: 28
Здравейте,
    И при нас мина рождения ден- и вечерта бях като пребита-но пък си заслужаваше  Grinning
Но вчера ново десет-Теди е с гнойна ангина----и сме на АБ Cry, а толкова ги мразя,ама в случая нямах избор!
http://tedyideny.multiply.com/photos/album/22/22#1
Тук са нашите снимки,ще пиша по-късно повече,че само ме дърпа...

# 256
  • Мнения: 1 990
Илитка, ами виж как хубаво организираш, дали да не го направиш пак около 1 май /много ли съм нахална, а Embarassed /? Тогава вероятно повечето ще пътуват, но ако не е така мисля, че е удачно, защото има много почивни дни и време за всички и всичко! Бих се опитала и аз, но вече не знам заведенията в София! Sad А за гостите си напълно права - и у нас така се процедира и живота на домакините е доста по-лесен!
Пате, шоколадови яйца или Киндер-чета му даваме само, когато трябва да го прилъжем за нещо и то, ако съм опитала всички други похвати!
Мацки, а вашите сладурчета прибират ли си играчките или още е рано да очаквам такива чудеса? Александър е ненадминат в разхвърлянето, но след това въобще не му минава през ум да прибира. Като ме види, че подреждам и веднага идва да въведе своя "ред" и ми се кара дори, че му развалям хаоса! Wink

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 22:40 от marini

# 257
  • Мнения: 265
Честит Рожден Ден на Мони, Кари, Здравко и Микаела! Да растат здрави и щастливи и улисани във весели игри!

Пате, аз шоколад не давам, Виктория вчера за първи път си хапна две яйца. Ще съм майка, която само спанак и моркови предлага  Wink Laughing

# 258
  • София
  • Мнения: 6 293

Мацки, а вашите сладурчета прибират ли си играчките или още е рано да очаквам такива чудеса? Александър е ненадминат в разхвърлянето, но след това въобще не му минава през ум да прибира. Като ме види, че подреждам и веднага идва да въведе своя "ред" и ми се кара дори, че му развалям хаоса! Wink

[/color][/b]

В яслата сами си събират играчките в кутиите (виждала съм с очите си Борис как си ги прибира), ама вкъщи никога не се е случвало - както казваш, цар е в разхвърлянето, особено на кубчетата аз събирам в кофичката, той ги изсипва. Не знам дали вече не е време да го уча да ис ги събира.

Илит е дала страхотно предложение за посрещане на гости. И аз вече така процедирам, научих се от свекърва ми.

Лека вечер на всички.

# 259
  • Мнения: 354
Страхотни сте, аз обаче пак посрещах с индивидуални порции , защото баща ми и майка ми мислят, че едва ли не хората ще си останат гладни , защото ги е срам да си сложат  ooooh!, та като ги посрещам тях, ...постарому.
В петък пак ще има купон и ще мога да приложа и плато метода Peace, та и аз съм човек, я!

Ето я и нашата торта
Не съм много горда , но пък монко мнооого и се радва само викаше Ляля, Ляля , той на всички телетъбчета така им вика.
Покритието ми се свлече обаче. Вече маслен крем никога няма да намажа под "чаршафа"
Ето снимки от днешния ден
http://necifer.multiply.com/photos/album/66/66#

# 260
  • Мнения: 635
Добро утро,

Честит рожедн ден мили дечица !

Браво , големи идеи имате, браво на вас, аз също като Илит от доста години сервирам по този начин, в плата и празни чинии. Тази година ще бъдем на заведение , явно Даная и баща ивинаги си празнуват празниците на заведение  Grinning. Дали сте невероятни идеи, Хриси дори снощи провахме твоето руло, стана хубаво ! Аз си мислех , че мога да готвя разни неща от време на време, но като видях форума с какви красоти е напълнен. Този форум е чудесен, има неверотни неща, които можеш да намериш, за абсолютно всичко , а и добри приятели !

Играчките - Даная като играе и ги извади от коша, и аз реша да ги прибирам, започва да се сърди и да вика искам сама, и си ги прибира ! Но , не винаги разбира се !

Дрехи - ходих да купувам нещо за РД - тоалет , и явно съм закъсняла, защото всичко беше лятно  Sad

Хубав ден !

# 261
  • Мнения: 3 091
Неци, страхотна торта! браво!

Посрещането на гости го практикувам както е писала Илит. Когато имам нещо готвено, слагам в порции - иначе всеки си взима колкото и каквото обича.

Марини, около 1 май няма да ме има за съжаление, ще те изпусна. Ще пътуваме за празничните дни.

към средата на май пък сме решили да водим Маймуналия на море. Ще пътуваме със самолет до Турция и искам да ви попитам - когато сте пътували в чужбина - носихте ли памперси? Да купувам ли от тук? да нося ли гърне? Знам, че сте много практични и с нетърпение очаквам съветите ви!

Виждам, че пак има болни дечица - пожелавам им бързо оздравяване!

# 262
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 832
Честит рожден ден на Борис! Да е много здрав!

Момичета, благодаря за идеите! Помогнаха ми да сглобя едно меню. Колкото за порциите - когато е събиране в следобедни или вечерни часове платата, сандвичите и хапките са подходящи. Но за обяд според мен е нормално да е с порции. Освен това си познавам родата иш няма как по-друг начин.

Снимки и от нас http://elku.multiply.com/photos/album/68/68?replies_read=2 има и от рожденния ден на Калина на Илит, но за съжаление качеството е под всякаква критика. Много бързо движещи се обекти  Mr. Green в съчетание с нов фотоапарт, на който все още не знам точните настройки  Embarassed

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 11:45 от elku - elena

# 263
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на БОБИ!!!



Честито на дечицата и родителите празнували на 12 и 13 април!!!


Neci, Пате тортите са  newsm10 newsm10 newsm10

Благодарим за поздравленията и пожеланията! Hug
Sve_dim  Hug Hug Hug
Пате, не знам дали точно гобленчета се наричат, бродирах ги с кръстат бод. Simple Smile Най-приятното е, че човечето мнооого ги хареса и все с тях се разправяше Heart Eyes
И да ви се похвалим, че си имаме още едно бебе Макс на 50 дни Grinning -
. И нашите снимки от РД http://oduvan4ik.multiply.com/photos/album/67/67

Ели и от мен една салата, любима ми е, според мен много лесно се прави, защото нищо не режа, а смесвам - 2пакетчета кубети смесвам с една майонеза на Олинеза или на Краси, оставам за 1 час да омекнат кубетите и слагам 1  голяма кутия царевица и малко чесън, украсявам с маслини и стръкчета магданоз, може и копър. Но за повече хора ще трябва да е двойна или тройна порция Simple Smile

# 264
  • Мнения: 141
честит роден ден на борис и на всички който съм пропуснала nbirthday  Gift
А при нас сигурно рождения ден ще се празнува супер скромно-вкъщи с 2-3 приятелчета,защото тъпата ми полвинка най-тържествено ми заяви че нямал пари за торта и тн,обаче искал да се повесели Confused,егати човека-7години сме женени и все не успявам да го разбера Embarassed
Както обикновенно ще си се справям сама и да са живи и здрави майка и татко,че с такъв мъж като моя #2gunfire
Сори за оплакването ,но ми е много гадно

# 265
  • София
  • Мнения: 6 293
Момичета, благодаря за поздравите



Сутринта занесохме торта, сокчета и много балони в яслата, дано си изкарат хубаво децата (виковете при вида на балоните бяха силни  Laughing ). Сега се мъча да спретна домашна торта, но се провалям с украсата (никога не съм правила до сега). Неци, тортата ти е супер, чак завидях  Embarassed

Довечера ще сме си само тримата, а на Великден ще е тържеството. Много съм щастлива днес, цял ден ми се обаждат приятели, познати, колеги, роднини, много е хубаво  Sunglasses

Альона, новото ви бебе е супер сладко, а и вовата май много му се радва  Mr. Green

Отивам да се мъча да довършвам тортата.

# 266
  • Мнения: 3 091
Честит рожден ден на Борис и от нас!!! пожелаваме му да е умерено палав  Flutter, да е винаги усмихнат, да е много щастлив и разбира се - винаги да бъде здрав! целувки на цялото семейство!


Альона, страхотен Макс си имате! Много е красив! Личи, че е породист. Като меченце е.
 ние приспахме нашия Кранки онзи ден, вече беше на 16 години, спря да се храни и не можеше вече да става.
Сигурно ще си вземем отново куче, но на мен ми се иска да не е веднага - да минат 2-3 години поне.

МегиАн, съчувствам ти. Не зная какво да ти кажа! Кураж!

# 267
  • Мнения: 317
Да са здрави и днешните рожденици!

Нямам думи за тортите, които сътворявате!

megiAN, горе главата! Важното е, че си намерила вариант за отпразнуване.

Альона, Макс е много сладък!

# 268
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК СЛАДУРЧЕТА БОРИС, АЛЕКС И ИВАНА! ЗДРАВИЧКИ И ЗАСМЕНИЧКИ!
Мамо, Кати   bouquet


Ето ви малко сурови необработени снимки, направо от матрицата от тазсутрешното парти на априлчето ни Галена:

http://radomira.multiply.com/photos/album/90#1

очаквайте утре и снимки от следващото рожденно парти на Вярка!

# 269
  • Мнения: 221
Честит рожден ден на сладура Бобо и от нас,както и на останалите рожденици днес-Алекс и Ивана!

Кати,за теб:

Общи условия

Активация на акаунт