Сливен - още една пролетна тема

  • 33 370
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 735
Хайде и мен някой да ме вземе за почивнните дни, щото инъче трябва да ходя на село при свекито. Mr. GreenАма да предопредя, че много ям... hahaha eat

# 61
Здравейте извинете че така нахлувам в темата ви но бих изкала да попитам каво ви е мнението за д-р Радков. Аз съм от Ямбол и мисля да раждам при него

# 62
  • Мнения: 20
мимоза, д-р Радков е НОМЕР 1 аз раждах при него и колкото и да ти го хваля няма да е достатъчно добро за него, честно ти казвам, даже се заклевам, звъняла съм му посред нощ за глупости и винаги ми е обърнал внимание, а след като родих съм го търсила още месец за разни причини и дискомфорти- отново 6+, а по време на раждането беяе мн внимателен и мн добре си свърши работата... а съм нормално родила, но се говори че е най добрия в секцио в града щото ходил на практики по света, постоянно четял и се образовал, и при секцио правил мн малки разрези по нови стандарти- моят съвет е - РАЖДАЙ ПРИ НЕГО!!!!  smile3521

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 20:45 от siska8607

# 63
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Също имам много добри впечатления от него. Той ме прие по спешност след спонтанния ми аборт, после ходих пак при него, даже се заинтересува от пъпките по лицето ми, без да съм го молила затова (имало противозачатъчни с благоприятен ефект върху акне, но и аз като Катя не можах да се престраша да ги пия). После след 1 година той се случи на смяна когато раждах Велина...

# 64
  • Мнения: 7 430
мимоза, д-р Радков е НОМЕР 1 аз раждах при него и колкото и да ти го хваля няма да е достатъчно добро за него, честно ти казвам, даже се заклевам, звъняла съм му посред нощ за глупости и винаги ми е обърнал внимание, а след като родих съм го търсила още месец за разни причини и дискомфорти- отново 6+, ...

Абе Сисе, ти ще ме накараш трети път да родя след тази реклама за доктора  Wink
А може ли при него да се ходи на гинеколог?

# 65
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
В Миркович беше преди

# 66
  • Мнения: 9
Радков не го познавам като лекар, но иначе е готин  Wink
Виждала съм го само на визитациите като лежах в "Спа центъра" (в Окръжна болница имам пред вид), мил е и внимателен, чувала съм, че е добър в операциите. В Миркович работи, да.
Голям вятър днес, щеше да ни издуха, но ползотварна разходка - купих на малкия много готини и неприлично евтини гуменки.
Ей Еми, пак ли нямаш нет  newsm78

# 67
  • Мнения: 2 000
Абе Сисе, ти ще ме накараш трети път да родя след тази реклама за доктора  Wink

Ами Диде, хайде да правим третите и дружно да ходим при този доктор. Хем аз ще кача някое кило, хем и ти няма да се притесняваш за корема си  Laughing

# 68
  • Мнения: 20
Диди, това е истината , много съм му благодарна, щото ме спаси от секцио ... ами аз за Миркович незнам ама съм ходила в кабинета му в Окръжна болница на 2-рия етаж му е кабинета но не се сещам кой номер беше, върти ми се в главата нещо като 28, 29 ....  newsm78 името му го пише на табелка на вратата...

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 09:14 от siska8607

# 69
  • Мнения: 209

Ей Еми, пак ли нямаш нет  newsm78

Нет имам , но време нямам, почнала съм да чистя като луда , днес мих прозорците и какво ли не , и накрая пак разхвърлено и пак има какво да се парави, ужас #CrazyЩе захвърля аз метли и лопатки и туй ще ми е пролетното чистене,
Гледам за кг. си  говорите аз по добре да не се обаждам , че още бая имам да свалям , но все ги отлагам Embarassed
ПОЛИ  прекрасна си , браво  bouquet
Сиске и ти не се притеснявай толкова много за кг-мите, има време ще ги свалиш, само да не отлежават като моите Hug
Аз през почивните дни съм си вкъщи, в неделя ходихме с мъжа ми до Карандила за да вземем торф за моите китки и сигурно с тях ще се занимавам, стига малката да слуша.
Хайде лека вечер , и много усмивки и целувки на всички  bouquet

# 70
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Д ... ами аз за Миркович незнам ама съм ходила в кабинета му в Окръжна болница на 2-рия етаж му е кабинета но не се сещам кой номер беше, върти ми се в главата нещо като 28, 29 ....  newsm78 името му го пише на табелка на вратата...

Това е същото - може да се влезе и от двете страни, т.е. от двата входа

# 71
  • Мнения: 20
Че Миркович не беше ли на площад Левски или се бъркам  newsm78 както и да е, аз му имам личния номер, все ще го открия, ако ми потрябва  Crossing Arms  hahaha

Еми, не ми говори за отлагане на килограмите, че точно това правя галиба  smile3511 и освен да си дърпам косите друго не правя, карай че кърмя, то не пречи да се огранича в някои неща- ама пуста лакомия !!!

# 72
  • Мнения: 7 430
Абе момичета, вие току що родихте или пък дечурлигата ви е още малка - за какви килограми говорите да сваляте Grinning
Аз след 2г. след като родих си свалих килограмите  ooooh! но пък от предното раждане не си бях свалила килцата и за това сега се мъча ....
Кате, още една пишка в къщи не ми се ще...а знам, че Миро само такива ги вади  Joy
Днес минах покрай теб, ама се зачудих дали да вляза  newsm78

# 73
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Че Миркович не беше ли на площад Левски или се бъркам  newsm78 както и да е, аз му имам личния номер, все ще го открия, ако ми потрябва  Crossing Arms  hahaha

МЦ "Миркович" е в бившата Детска консултация - там където са ви водили вас като малки. Ниската сграда до Окръжна, вляво от нея, като гледаш насреща. Те коридорите им са свързани.

Дидкааа, аз моите ги оставих прекалено много години и затова. Пък и не ходя на работа, човек се отпуска като не излиза сред хора.

# 74
  • Мнения: 209

Еми, не ми говори за отлагане на килограмите, че точно това правя галиба  smile3511 и освен да си дърпам косите друго не правя, карай че кърмя, то не пречи да се огранича в някои неща- ама пуста лакомия !!!
Има , има време ,ама и пухкавички да сме пак не сме за изхвърляне, та точно това исках и аз да чуя и се обърнах към моя мъж с въпроса как ме вижда Grinning и той " ми ......едричка си"аз  това го знам , ама за какво ли го питам ,  ooooh!, но после призна че си ме харесва всякак, Grinning да де ,ама аз не се харесвам Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт