Дюкан подготвя цяло ято за елегантно лято - 178

  • 24 790
  • 474
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 34
Здравейте  Hug

Искам да Ви благодаря  iv mikova  Hug kaka svraka  Hug  Слабе  Hug pink85 Hug  happysmile ( видях те много толяма е промяната при теб, изглеждаш отлично)   Hug Мимиии  Hug  tonny bg  Hug ( права си за мерките само там свалям) Gardenia  Hug и   love001 на бебка tanid  Hug ( резултата ти е много добър за 20 дни при кг които имаш за сваляне) Yuni  Hug мерси за сутрешните кафенца) то само банският успява да се задържи, дрехите от преди не моа закрепя mmmmmshushy80  Hug  да пазиш бебо   bouquet и умната  Miss Marple  Hug да се оправяш бързо Пепеля(ш)ка   Hug Aynur  Hug

Galka  много добър старт   bouquet

За сега си мисля да мина на 2/2  или може би 1/1 поне малко да си почина пък дано се размърдат нещата

Лек и пълен с усмевки ден Ви желая


# 466
  • Мнения: 243
           ЗДРАСТИ БАНДА, изчезнаха някои от редовните дюканки,КРИ, ГОРДА, дюканец ТУНИ, отдавна не е писала ТАТИТ, но това го отдавам на голямата й заетост около сватбата, ЗВЕЗДОПАДЧЕ, ТАНЯМАНЯ, КАТЯДЖИН, ТОНИТО 27 - тони сигурно си вапцала картината щом се покри така сериозно, я се явявай тук да видим какви си ги вършила.
           Момичета и момчета, направо ще лудна - днес трети ПЗ ден и аз съм с килограм нагоре - 98.300 - направо откачам. Тъкмо се взех в ръце и съм строго режимна. Изчаквам сега да видя дали е от зеленчуците или от изварата, но явно нещо не е наред.
           Продължавам напред, няма отказване този път - ЛЮСИ - как е с кантарите положението. Дано поне ти да смъкваш, че да има някъкъв резултат. И това дето го прочетох за 5П/2ПЗ - моля те да го забравиш, не прави глупости кратунке такава, ще те оритам да знаеш  Heart Eyes.
            СВЕТЛАТ - видях ви на снимките, нямам предствава, но си мисля, че сте били на някакво състезание, ако си писала, съм го пропуснала.
            ЛАМАРИНКАТА - не рискувай момиче, после е страхотно трудно да се върнеш във втора, е виж мен и Лусито, приблизително 6 месеца ни трябваха за да можем да се върнем, това не е шега работа;
            МИРКА - хаха чета сега че и ти от 128 кг. си започнала, аз също, само че първите
7 кг. ги свалих с глад предимно, а останалите с Дюкан,     само дето на мен каалкулатора ми показва не 78 кг. като на теб, а 71, кога ще стигна там, само един господ знае, обаче ще се боря, а теб като те гледам на снимките ми изглеждаш добре, малко ти остава!
            ГЕЛИНДА - браво миличка, страхотен резултат, страшно се кефя, като видя промяната в момичетата;
            ЗОРИ - fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и не тичай насам натам smile3540 ами  си сядай на д..то и учи за изпита!
            МИС МАААРПЛЕ - ааааааааааах направо ти съчувствам, аз самата много внимавам за тия неща, ама то като има да стане, хайде да оздравява пръстенцето, макар че знам ще те влачи поне една седмица.  Hug.; Чакам с нетърпение срещата да се запознаем!
            Ако съм пропуснала някого да поздравя, ще ме извините, да знаете че Ви обичам всички. Добре дошли на новичките, успех и воля, честито на тия с минусчета!
            ГУШКАМ ВИ ВСИЧКИ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

                                                                    ФИЛЮДКИИИИИИИИИИИИИИ

# 467
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,
На всички с минусчета - честито   bouquet
На задържащите и с плюсчета   Hug
Аз днес си задържам - нито нагоре, нито надолу. В четвъртък заминавам за Прага, ще видим какви ще ги свърша там, ако всичко мине нормално и по план - на 15 май влизам в трета, така го реших  Joy Joy Joy Ако има ГГЗ - след завръщането ще има строга втора, тигани и молитва  Crazy
И днес правя три месеца с вас - БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОМОЩТА И ПОДКРЕПАТА   bouquet   bouquet   bouquet СТРАХОТНИ СТЕ!!!
Резултатите: ударен - 2 кг, за три месеца - 13 килограма. За съжаление не меря мерки, там със сигурност резултатите са по - добри.  Не съм направила нито едно прегрешение за трите месеца и съм много горда със себе си, това е първият ми съзнателен хранителен режим  Laughing
Да ви почерпя:

Хубав ден!!!

# 468
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
mmmStelxen_m, Kibela, smil4eto, lamarinka, bubolino, Агнес, iv_32, tante78, denipetkova, happysmile, Volna peperudka, gelinda, zorita, Nyala, miss Marple, krasi_kjustendil, gad, iv_mikova, galka_62, tsitalia, iva1, Neli_79, mandarinkata, Мирела1963 (+ 4 Скрит/и) и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Балконът ще паднее!  Joy
Хайде гуш на всички ви! Аз съм в кухнята и готвя ли готвя. Развихрила съм се здраво.   chef

# 469
  • Мнения: 485

Благодаря   bouquet  Embarassed (Първата ми реакция като прочетох това беше "Това за мен ли се отнася?")

Светлатче, видях те и тееееееееееб  Flutter, много си готина  Wink

Айнурче - благодаря   bouquet  Embarassed

Е това е..... нямам думи.......или тук в темата за пореден път различни хора недовиждат добре и ми казват че съм хубава......или аз имам ужасно изкривено виждане за себе си......и предния път като ви четях комплиментите чак ходих да питам мъжа си това вярно ли е, а това вярно ли е, ........май проблема в моя телевизор е сериозен  Embarassed , уж се опитвам да го поправя телевизора ми ама съм много бавна с действията и все правя крачки назад

  СВЕТЛАТ - видях ви на снимките, нямам предствава, но си мисля, че сте били на някакво състезание, ако си писала, съм го пропуснала.                       
Бяхме на това - http://www.nationalfordfest.com/
Да посъстезавахме се за удоволствие, поне ние де.
 Heart Eyes  Hug

Гушки и целувки на всички  Hug  Heart Eyes

# 470
  • София
  • Мнения: 135
Хеписмайл, честити ти 3 месеца!   bouquet

# 471
  • Попово
  • Мнения: 687
mmmStelxen_m , поздравления за резултата   bouquet с теб започнахме заедно, само че аз правя 3ти олекотен за кърмачки и до сега съм -16кг  Simple Smile

# 472
  • Мнения: 34
ФИЛЮДКА благодаря ти  smile3525 . За всеки случаи и ще те наритам   ritnik

хаппйсмиле - Честита месечинка   Hug . Дано и последното килце падне бързо бързо   newsm10

PePeNa - резултата ти е страхотен   smile3501

# 473
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Аз направих нещо подобно с кг. Имах проблем (пих хормонални таблетки) и вместо да се стегна заради него, аз се отпуснах. Сега, както казва и Котето, връщането в стриктна втора е ад.

 Абсолютно вярно.И аз съм точно на същия хал....

 Бобиии Hug Hug Лененото семе и аз си го хапвам по същия начин.Мисля, че има голяма полза от него.Зарибих и половинката да го хапва, че е станал 100 кила и с висок холестерол.
Пеперудке, и аз се радвам да те видя.  Hug И аз съм на същия хал... Но се боря, няма как.
И аз съм на сватба на 15.05. че и ще кумуваме с милото... В търсене на тоалет за сватбата прекарах всеки почивен ден от последния 1 месец по магазините - големи драми бяха... ooooh! как ме изтърпя половинката не знам.  Blush . Купих една рокля, с която сега не се харесвам... и в крайна сметка май ще съм с тоалет, с който миналата година кумувах в София на една сватба и съм го обличала само тогава.  Embarassed Ако не се бяха стекли така нещата сега щях да съм щастлива третофазничка...  
А за холестерола билката "Бабини зъби" дава невероятен резултат.  Peace
Светлатче, изкефих се на снимките! Много си хубава! А това е специално за "твоя ТВ":    hit
Тумбичка видях - голяма промяна!  Hug
И Гелинда също - страхотна разлика!   bouquet
Гушкам ви всички и отивам малко да поработя.  Hug Hug Hug

# 474

Общи условия

Активация на акаунт