Отговори
# 285
  • Мнения: 318
desi_max,Честит рожден ден!Бъди много здрава,обичана и yважавана!

Тази вечер беше концертът на Николета от балета,представиха се с "танц на Рyсалките".Какво да ви кажа,малки красавици,всички момиченца бяха като кyклички.Беше страхотно изживяване!Ето я и моята рyсалка:
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_08515.jpg

# 286
  • Мнения: 300
ОХ,днес е нашето тържество!

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
assia75 имаш си прекрасна малка русалка!
meri_zajo  чакаме документирано тържеството Laughing Успех и много положителни емоции! Hug

# 288
  • Мнения: 300
ЩЕ СЕ РЕВЕ МНОГО!!! smile3518 newsm50

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Еее стегни се де!

# 290
  • Мнения: 318
ivben,благодаря ти! Hug
meri_zajo,приятно тържество!

# 291
  • Варна
  • Мнения: 5 588
assia75, русалката е прекрасна.
Мери-зайо и аз си поревах на тържеството. А едно малко момиченце, сестричка на някое от нашите деца ме гледа детето и какво ли си мислеше за мен. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 14:16 от Despina

# 292
  • Мнения: 4 970
Иржи, ама как така чак септември?!! Аз и сега едва изчаках от март насам. От неговата група в детската са 10 бъдещи първокласници и нямаме търпение да видим с кои ще се падне в един клас. Със сигурност ще бъдем с братовчедката, по наша молба, но ще има още едно или две дечица. Косето много иска да се падне с най-добрия му приятел.  Laughing Не завиждам на учителката, ако това се случи!  Joy
Мери-зайо, и аз съм ревла. На тържеството в детската ще се сдържа, защото там по един родител разрешават и трябва да снимам с камерата, за да види и таткото, пък и спомен да остане от събитието. Но на първия учебен ден..... е тогава ще бъде големият потоп! Нищо няма да може да ме спре!  Joy

# 293
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Позагубих се малко покрай ангажиментите си с албумите, но вече всичко е готово. Днес ни е тържеството.

desi_max, Честит рожден ден на патерици!!! Много здраве, щастие и любов!

Видях и прекрасни снимки. Дечицата са страхотни.

Аз също още не съм купувала нищо за училище, има време.

А за списъците, на мен ми казаха, че ще излязат края на май, но все още не съм ходила да проверявам.

# 294
  • Мнения: 1 491
Мили майчета, заповядайте в НОВАТА ТЕМА, която се надявам да изпълним само с положителни емоции Hug

Общи условия

Активация на акаунт