Клуб "Парфюмен Ценител" 12 - Любими аромати Hermes

  • 50 824
  • 318
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 185
Този път анкетата ще е посветена на Hermes.

Добре дошли на всички заинтересовани и пленени от красивите аромати.   bouquet
Гласувайте, обсъждайте често и по-много. Grinning

Имате право на 20 гласа, защото това са едни от най-любимите аромати на много парфюмни дами ценителки тук. 

Тази тема е специален поздрав за Mims-Mims, която е най-големия ароматен фен на Hermes, който познавам. Тя има право на 27 гласа. Дали ще ги използва всичките? Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ще има и малка анкета " Харесвате ли Калеш?". Моля, ако желаете отговаряйте с да или не! Hug  bouquet

устав на клуба
старата тема

Приятни мигове в парфюмна компания!  bouquet

















# 1
  • Мнения: 17 546
Днес ми върви Laughing Все съм първа в новите теми, в които пиша! Peace Сега ще гласувам за тези неща на Hermes, които познавам, а те са съвсем малко. Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 74
И аз тук! Непознати за мен, ще следя с интерес!

# 3
  • Мнения: 2 590
И аз се записвам.
Познавам само един аромат, благодарение на kaloqnis2007 , но не ми допадна никак. Затова няма да гласувам засега.
Поръчала съм виалче на Кели Калеш, но докато пристигне със сигурност ще сме на друга тема, но пак ще споделя впечатления  Grinning

# 4
  • Мнения: 152
Гласувах за Kelly Caleche-кътам си едно виалче и си се пръскам в спец.моменти.
Иначе притежавам 24Фобур,но все още не мога да го нося,ще му дам време Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 270
Тази анкета ще я пропусна , не се спогодих с Кели Калеш нито с Одьо Мервилс и взех решение , че Ерме не е за мен

# 6
  • Мнения: 4 202
Макар да познавам малко аромати на Ерме, но пък имам техни 4 парфюма, кой от кой по-любим. Другата седмица се надявам да мога да помириша още от тях, но 1ви в списъка ми е Мусоните, толкова искам да ми хареса  Crazy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Оп-паааа, ето я моята тема  Grinning
10 опции са моят избор, тези, които имам и познавам добре. Бих добавила всички селективи, но се ограничих само до два от тях по същата причина. Откровено неприятен ми е Калеш, който имам, но не гласувах за него. Ако някой го харесва и иска, веднага съм готова да се разделя с него.
Непоносимост изпитвам и към О д`оранж верт и вариациите му, потресена съм от тях.
Малка част от парфюмите не познавам.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:46 от Mims-Mims

# 8
  • Варна
  • Мнения: 956
Гласувах за трите градини, Eau/Elixir des Merveilles и Кели Калеш  Peace
Това е единствения бранд, на който имам повече от 2 аромата  Heart Eyes и искам още  Laughing

# 9
  • Мнения: 8 462
Гласувах за Нилските градини и Кели калеш.
Еликсир де Мервей не успях да харесам, О де Мервей харесах, но не ми стоеше добре.
Фобур направо ме отблъсна. А Средиземноморските градини са на моя нос някакво кулинарно произведение. Laughing
Общо взето съм до тук с Ерме, имам някакво любопитство към парфюмите, но е чисто информативно и едва ли ще мога да нося други.
Все пак ще следя темата. Grinning

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Това е един от брендовете, на които нямам нищо в колекцията си.
През ръцете ми минаха Нилските градини, Кели Калеш,  О де Мервей Еликсир, 24 Фобур - нито един не задържах, не ми понасят засега, не са мои.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 936
Имам Калеш, Кели Калеш, О де Мервей, трите градини и 24 Фобур. Благодаря на eta за това, че ми прати пробичка, а също така и обсъждаше с мен ароматите.  Hug
И двата Калеш-а не ги харесвам особено за съжаление.
Но пък останалите ги обожавам, особено 24 Фобур. Всеки път ми се развива страхотно, чак странно ми се струваше когато някои от вас писаха, че често не могат да носят този аромат. На мен ми е любим  Heart Eyes
И Градините харесвам много, но пък те са ми новички и още не съм ги носила продължително, чакам лятото.

# 12
  • Мнения: 331
Не съм гласувала , познавам само  Kelly Caleche и не ми харесва.
оба4е днес се изненадах много приятно от Still на JLO...след цяла сутрин готвене и пържене на аспержита се 4увствах ужасно.Взех си ду6,напръсках се цялата с него и о,4удо.....някаква невероятна свежест ме обзе...Трябва да кажа, 4е отдавна не бях мирисала така свеж и 4ист парфюм без сладост.Предполагам, 4е навън няма да е не6то много забелязва6то се ,но за офис, вку6ти или някакъв интимен момент би бил прекрасен...

# 13
  • София
  • Мнения: 650
Аз не съм сред феновете на Hermes- повлияна от форума се бях снабдила с Калеш, Кели Калеш и О Де Мервей, но с всички се разделих скоропостижно Sunglasses

# 14
  • Мнения: 199
За мой срам не познавам нищо на Hermes, за това ще се въздържа от гласуване. Но ще ви следя.

Общи условия

Активация на акаунт