Ей го Май настана до ВАРНЕНСКОТО лято мъничко остана!!!!!!

  • 16 200
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 207
Здравейте варненки,
предстои ми пътуване утре до Варна и ми се налага да ползвам нотариус,но тъй като е събота искам да ви попитам има ли някъде из Варна дежурен,защото повечето не работят събота и неделя,а работата е спешна. Praynig

# 286
  • Мнения: 3 971
Дзак   И бягам,
Тези дни съм на яхтеното изложение - днес вече изгорях 
Поне очите ми си почиват .
От 21ч ще има яхтено шоу и ще водя Ники да гледа Hug

# 287
  • Мнения: 109
ами - кажете как да сложа снимка в подписа ???????????????????
 newsm78
сега сложих адреса на сайта в подписа...я пробвайте!!!

# 288
  • Варна
  • Мнения: 893
mama79 спешните са два до колкото знам...зависи за какво точно ти трябва newsm78 дали специалист някакъв или само педиатър Rolling Eyes но по принцип в спешния център на Окръжна може да питаш към кого да се обърнеш...другия вариант е в МЦ Младост Peace

tasi за съжаление не знам нотариус който работи в почивните дни Confused

mrs.buttler имаше йога в АГ до колкото си спомням...но не знам дали още е актуално newsm78

# 289
  • Мнения: 3 743
Диди още е без сандали. Получих сандалките, чисто нови са и са страхотни, но са за по-широко краче. Ама така е, като е фина мойта щерка като майка си Blush. Ходих и на Чаталджа, но 19-ти номер ми хареса само едни на Чипо, малко мъжки модел и пак имат ортопедичен свод. А иначе пробвахме и на Примиджи за 44лв, на Колев пак за толкова и др. подобни ooooh!

Мери
, аз виждам снимки, но само от 20 и 18 април Peace

# 290
  • Мнения: 101
Здравейте и от моя милост  wavey
И ние днес открихме плажния сезон. Тити много се радва на мидичките, дори не се опита да ги лапне, а тя всичко си тика в устата сега!
Нас пак ни започнаха зъбите и малката е много нервна, та за това не мога да пиша често. Толкова за сега от мен, че истерията пак я метна.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 777
Галче,тези английските сандали в БИЛЛА до колх.пазар не ги ли харесахте?Аз днес ходих и поръчах да ми донесат по-голям номер,за 28лв са перфектни,ест. кожа са и най-важното е,че са с равна стелка.Може би не стават за прохождащи деца,обаче...Такива модели с подсилени глезени на Чипо и Капчица гледах в магазина на "Бенковска",най-скъпите бяха около 35лв.Имаше и около 26лв модели.

# 292
  • Мнения: 3 743
Галче,тези английските сандали в БИЛЛА до колх.пазар не ги ли харесахте?Аз днес ходих и поръчах да ми донесат по-голям номер,за 28лв са перфектни,ест. кожа са и най-важното е,че са с равна стелка.Може би не стават за прохождащи деца,обаче...Такива модели с подсилени глезени на Чипо и Капчица гледах в магазина на "Бенковска",най-скъпите бяха около 35лв.Имаше и около 26лв модели.

Bluebell, харесаха ми, но продавачката каза, че нямало толкова малки номера Sad. Другата седмица ще отида да видя пак за Уфо, но и те са с повдигнат свод. Днес разбрах, че са румънски и затова били по-евтини от българските ooooh!

# 293

Общи условия

Активация на акаунт