Редуктил - тема 6

  • 29 464
  • 457
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 459
Добро утро и от мен, момичета! Мама Меци - мерси за кафенцето   love001
И да се отчета - днес ми е 13ти ден на Линдакса10 и съм -3кг  newsm53

Ще стане, момичета! Само трябва да сме упорити.

Лек и отслабващ ден ви пожелавам  smile3525

# 421
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен,Редуктилки  Hug
Аз нямам с какво да се похваля,но искрено се радвам на вашите минусчета Peace

# 422
  • Мнения: X
Милички, май ще мина на 10мг  Sad Много ми тупти сърцето направо... Някой да иска да размени 10мг за 15мг? Изпих две капсули от блистера и май няма да продължа ooooh! ooooh! ooooh!
Освен това би могла да вземеш (както се изрази лекарката ми) - "трошичка" бетаблокер - най-разпространения е Конкор (на мен и без това ми е изписан). Когато бях на 15мг аритмията ми (мисля че го наричат екстрасистоли) продължи три дни, на четвъртия "се сетих" че имам тоя Конкор - мина ми почти веднага от 1/2 хапче.
Аз спирам Редуктила от днес, достигнах си търсеното тегло още преди 2 седмици, но продължих заради йо-йо ефекта. Ще ви пиша какъв е резултата от 1месец прием.

[посръб- кафенце от Мама Меци - благодаряааа  Heart Eyes]

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 09:49 от Анонимен

# 423
# 424
  • Мнения: 59
здравейте и от мен
искам да попитам мамите които пият редуктил-а, с  имат ли симптомите описани в листовката и каква е разликата с др.хапчета Линдакса10

# 425
  • Мнения: 459
Наде, погледни на предната страница момичетата са отговорили на въпроса  Peace

# 426
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Ето една снимка от преди и сега за новите на форума,вижте че си заслужава усилията Simple Smile  http://prikachi.com/files/939764z.jpg

# 427
  • Мнения: 459
Каролина, имам чувството, че не си ти на първата снимка - толкова голяма е промяната. Сега си страхотна! Наистина!   bouquet
Това само с хапчетата ли го постигна?

# 428
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Каролина, имам чувството, че не си ти на първата снимка - толкова голяма е промяната. Сега си страхотна! Наистина!   bouquet
Това само с хапчетата ли го постигна?
Постигнах резултата с хапчетата и измислена диета,в началото си беше глад.Първата снимка е от август,следващата от октомври,а последната от преди седмица.По-късно ще пусна снимка с разликата на размера на дрехите.Надявам се да мотивирам всички,че няма невъзможни неща.

# 429
  • Мнения: 459
Страшна си! Наистина за такива като мен - да видиш резултатите на друг човек - си е страхотен стимул. Благодаря ти, че сподели  Hug

# 430
  • Мнения: 230
Благодаря за отговорите момичета - няма да се отказвам Grinning

# 431
  • Мнения: 746
И аз се престраших и днес си взех Линдакса 15. Нямам търпени утре да го започна.Само дано да нямам много странични ефекти,че с това шофиране и работа на компютър не ми се мисли.А и да попитам,ако случайно някой е обърнал внимание,до колко време след приема се получават ?В смисъл да си направя сметка кога да взема хапчето .Дали преди да излезна за работа или след това?

# 432
  • София
  • Мнения: 16 036
Добре е да се взима сутрин на гладно, поне така казаха в аптеката. Ако те е страх за колата - вземи го като отидеш на работа. За работата с комп. не съм имала проблеми. Работя си в програмата и даже бях по-енергична, не ме примързяваше. Е, имах лош вкус в устата, но не може без жертви.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 22:57 от Aisha

# 433
  • Мнения: 746
  bouquet Благодаря.

# 434
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Ето и обещаната снимка http://prikachi.com/files/942451K.jpg

Общи условия

Активация на акаунт