Хайде види му се края и на 5-ти клас накрая!

  • 16 281
  • 318
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Родени през 1997г.

ЯНУАРИ

0.  ........... син (Merry)
1. 08.01 - Ники (GeoNadin)
2. 18.01 - Александър (a-d-s)


ФЕВРУАРИ

1. 04.02 - Светлин (mamamilk)
2. 14.02 - Илияна (mili.m)
3. 26.02 - Алекс (Zdraveto)
4. 27.02 - Юлия (tea_06)



МАРТ

1.17.03 - Сечил (Сечил)
2.30.03 - Станислав (na_ga)



АПРИЛ

1. 14.04 - Цветан (mimi72)
2. 18.04. - Виктор (valieta)
3. 18.04 - Ели (steffi_k)
4. 24.04 - Станислав (Ali sun)



МАЙ


1. 06.05 - Димитър  (Niya)
2. 18.05 - Янислав (СтелиЯни)
3. 19.05 - Боби (Lennyh)



ЮНИ

0. ...... син (bib.bib)
1. 04.06 - Илиан (vangobi)
2. 19.06 - Мони (Мила от Марс)



ЮЛИ


1. 12.07 - Димитър (vanca72)
2. 16.07 - Никол (mother-of-pearl)
3. 27.07 - Габриела (Вейдър)



АВГУСТ

1. 05.08 - Яна (Агли)
2. 14.08 - Елизабет (Летисия)
3. 16.08 - Павел (упорито зайче)
4. 11.08 - Петя и Гено (mlambeva)
5. 21.08 - Гергана (Pagoc)
6. 27.08 - Георги (Даруся)



СЕПТЕМВРИ

1. 09.09 - Симона (valia77)
2. 10.09 - Георги (boriana)
3. 12.09 - Красимира (daninka)



ОКТОМВРИ

1. 11.10 - Дани (Lovi)
2. 11.10 - Тони (lukrecciana)
3. 13.10 - Атина (Шани)




НОЕМВРИ

1. 06.11 - Костадин (minona761)
2. 07.11 - Евелина (antineq)
3. 10.11 - Михаил (lideto70)
4. 21.11 - момиче (touchstone)

ДЕКЕМВРИ

1. 14.12 - Алекс (Ali&Meli)
2. 15.12 - Александър (МерСедес) 
3. 16.12 - Мартина (lina d)
4. 17.12 - Мартин (dolores)
5.  30.12 - Димитър (tediko)




Имаме и специални  Hug, почетни членове  Grinning:



0. 23.10.1996г. - Мартин (Ия)
1. 01.01. 1998г. - Палмина  (bistra_m)
2. 04.01.1998г. - Александър (marka_74)
3. 07.01.1998г. - Александра (monikam_1)
4. 26.03.1998г. - Марио (М4)
5. 13.05.1998г. - Владислав (Райка)
6. 24.05.1998г. - Деси (Sneji)
7. 18.06.1998г. - дъщеря (Dolcezza)

     

И още дами, списващи тук: Свилен - ............. - magi mei
............................ - Zl-76
............................. - Eliada
............................-  KTB
........................... - Kalentina
........................... - emili 7497
........................... - Каси
НО не са си казали данните, за да включа децата им списъка.  Confused


Полезна информация, любезно предоставена ни от Lennyh  Hug
Учебен център Магнет имам лични много добри отзиви за школата. Доста деца попадат в СМГ след 4-ти клас след посещаване на техните курсове, на практика са единствения конкурент на СМГ в подготовката на този ранен етап, дори според някои подготовката падвишава тази на СМГ. За курсовете по БЕЛ там също имам информация от 1-ва ръка и смея да твърдя, че имат много надежден преподавател.
Учебен център Регалия също доста родители миналата година бяха заложили на него и децата имаха добри резултати в класиранията.
Образователни технологии сравнително по-нов, но вече с доста положителни отзиви за него.
Школа Софроний и темата към нея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330159.0
Школа Веди
Учебен център Йорк
Образователен център Руни
Учебен център Тара
Учебен център Дружба
Център за обучение Лого 3

Пак от Лени: Инфо за Американския колеж


ТЕМА: 5-то класници   ТЕМА: 5-то класни вълнения и страсти


Май е това новото оформления. Благодаря за помощта  Heart Eyes

Ако някъде имам неточност или грешка, моля кажете ми


Успех на децата, които са на финалната права  Peace

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 20:16 от Шани

# 1
  • Мнения: 3 219
Първа съм, мерси за темичката, Шани Hug

Снощи на родителската говорихме за екскурзията-ще е с преспиване, на 30 и 31 май, по маршрута Разград-Арбанаси-Трявна-Габрово. Ще спят в хотел Ралица-Трявна, отивам да го проучвам. 60лв ще струва.

# 2
  • Мнения: 83
 Simple Smile здравейте и от мен  Joy -аз се позагубих доста, нещо съм имала проблем с известяването и докато се усетя - няколко теми съм изпуснала  Joy -ама при мен не е от пубертета  Rolling Eyes

по диагонал прегледах предишните теми, разбрах,че сте и на вълна " пубертет " ,освен обичайните за сезона матури и екскурзии  Simple Smile - та аз да споделя за моето петокласниче Александра, което е на 11 г и 3 мес, от скоро се сдоби с оназ прекрасна екстра ,заради която си слагаме "крилца "  - та, това е ,всичко по реда си .

пожелавам на всички хубав, усмихнат и спорен ден  Simple Smile
и вече няма да се губя, че ми липсвате   Wink

# 3
  • Мнения: 7 263
Нова темичка  Hug
Дано ни е късмет  Peace
Благодаря на Шани и на Ния за оформлението - както винаги е на ниво  Peace  bouquet
Пуберските изяви при нас са нон стоп вече, трудно ми е да ги изброя - като почна с блейковщината, която при нас май е доста от преди пубертета, преминем през сръдните, чувствителността и мнителността. И свършим с безпричинните и странни болежки тук и там и безпределния и безбрежен мързел и непукизъм. Явно се развива нормално детето - дано ние издържим, че ни чакат още два пубертета  ooooh! Mr. Green

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Хайде и аз в новата тема  Laughing!
 Шани ,благодарско за старанието и резултата   bouquet! Надявам се с новата тема вече да си в ново настроение  Hug.
 monikam_1 , честита ти госпожица!  bouquet Това си е голяма промяна и за теб и за девойката.
 Lennyh , точно този въпрос и аз си го задавм напоследък. Ще ли ми устоят нервите , да мина още веднъж по същият път?! newsm78
 МерСедес , браво за екскурзията, дано хотелът е добър , и децата си починат. Нашите окончателно няма да ходят никъде тази година.
 Е, да загърбим всички неприятни моменти до сега , и да гледаме напред към идващата ваканция! Остават 19 учебни дни.
 Успех и усмивки на всички днес!   bouquet

# 5
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Да ви чета и аз, та нали и ние имаме пубертетски проблеми вече. ooooh!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет в номата темика Hug Шани   bouquet

Ние днес ще имаме родителска среща. Да видим за какво ще е. Нашата класна замина за Америка, та не се знае даже и в кой кабинет ще се състои събитшето, пък да видим.

monikam_1, честита ти  госпожица. Ние още не сме се сдобили с цикъл, но наскоро на Илияна приятелка и дойде и го прие много тежко. Доста рев изрева. Гледам да говорим на тази тема и обяснявам каквото е интересува, но то ще си каже.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Александра, което е на 11 г и 3 мес, от скоро се сдоби с оназ прекрасна екстра ,заради която си слагаме "крилца " 


Честита ти госпожичка  Hug  bouquet Много ви се радвам... Тъкмо вчера се чух с една приятелка и тя ми каза, че и щерка й е станала г-ца вече. Цял ден ми беше доста проповдигнато и радостно. Върнах се в нас и споделих с щерката, а тя: "Ооооо, ужасТ  ooooh! Close Не искам го това чудо  Sick". Та и ние си го чакаме...

Остават 19 учебни дни.

И аз ги броих вчера. Едвам издържам вече, а детето и то...


Lennyh , точно този въпрос и аз си го задавм напоследък. Ще ли ми устоят нервите , да мина още веднъж по същият път?! newsm78

и аз, и аз и аз...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 861
Божеееее, докато зацепя ква "госпожица" честитите на monikam_1 и за малко ново бебе да взема да и честитя на жената!  Joy ПобъркАх се! Embarassed Ма нали баш тази екстра ми е чужда сега  Laughing ...

Ха, честита нова темичка и от мен и дано тези 19 дни до края са леки и успешни за всички!   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 11 708
Шани  Hug за новата тема,но ти си знаеш!

В старата темата беше попитала за Копривщица.Ами Алекс е ходил поне два пъти досега и съответно е разгледал всичко или почти всичко,което може да се разгледа.
Общо взето тяхното е било "гъз път да види" /извинявам се за циничния ми език/,но е било точно така.
Тръгнали са към 9 часа,пристигнали са в 11.30 и в 14.30 са тръгнали наобратно.Разгледали са все пак нещо,но и времето не е било хубаво,валяло е.В София са попаднали на адски задръствания към 16.30,точно когато хората са се изнасяли за 6-те почивни дни.Та тъй с безплатната екскурзия.
На класното по БЕЛ май добре сме се представили и има 6,сега чакам математиката.
Пубера го тресе вече малко или много,дори ми прави впечатление,че не чете толкова,колкото досега.Ако може повече пред ТВ и компа.Кво да се прави и той взе да се осъзнава  Joy
В предната тема бях попитала кога ще се видим,но си остана като глас в пустиня.Може би за следващата учебна година.

Хубав ден засега!  bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ali&Meli , и моят поспря с четенето. Не го и карам, от февруари няма събота и неделя като хората. Все курсове ,състезания упражнения /даже и ваканцията/. Оставила съм го ,идва вакнция ,ще чете  Wink. Снощи все пак беше се заровил в една енциклопедия ,ама се скарах да ляга.
За среща аз съм за. Изключвам 23-24 ,защото имаме 2 абитуриентски ,иначе съм на линия /особено за съботите - никакъв проблем/.

# 11
  • Мнения: 681
Хайде и аз в новата тема! Честито за госпожиците. На нас още май ни е рано, но то не се знае. Нали моята тръгна една година по-рано... Иначе сме си обяснили всичко, знае какво я очаква, а и аз не се крия от нея като ми дойде. Коментирам, оплаквам се, негодувам..... Та тя принципно знае какво я очаква. На някои от приятелките й вече обаче е дошло, приели са го неособено радостно, но пък няма начин. И да искаме, и да не искаме това ни чака, а и тях също.
Нашето класно по БЕЛ мина, всичко си е написала, било е лесно. Ще видим като донесе оценката дали е така.
Ние на екскурзии няма да ходим, а и за летен лагер никой нищо не казва. Така че където я заведа лятото, там ще почива детето.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 141
Привети и от мен, благодаря на Шани за чудесната темичка и за възможността да си споделяме болките и радостите покрай 5 - класниците.

Момичета не е ли рано на 11 госпожици да стават newsm78, на мен косата ми настръхна, като се сетя , че живи и здрави след две години и на мен ще ми се случи с щерката.

Хайде момичета до скоро и с пожелания за спокойна вечер

# 13
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Шани, благодаря, че намери време. Hug Надявам се скоро да излезеш от "дупката". Аз се влача така от април. Laughing Без причина.  ooooh!
от скоро се сдоби с оназ прекрасна екстра ,заради която си слагаме "крилца "  - та, това е ,всичко по реда си .
monikam_1 Laughingчестито, минахте още една крачка напред. Hug
При девойките е по-сложно определено.  Simple Smile
Lennyh Laughing а, мъжът ми се плесна по челото и с ужас в гласа каза: Ле-ле, сега вече ще ни се разкаже играта.

И малко в страни, надявам се, че няма да ми се разсърдите - днес се чувствам ужасно. Снощи като отивах на работа научих, че е починал наш семеен приятел. Бях на спирка, спря автобус, а от вътре ми махат дъщеричката и жена му. Много им се зарадвах, попитах как са, почти викайки, защото автобусът тръгваше. А тя ми посочи черните си дрехи и каза името на мъжа си. Успях само да им изпратя целувка.
Не се бяхме чували от нова година.
Страшно е.
И за пореден път си казвам, че трябва да ценя всеки миг прекаран с близките хора и да им показвам колко ги обичам. Защото, това е животът.
 Heart Eyes

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
N i y a ,  Hug. Много кофти новина.Честно да си кажа ,когато много се ядосам / или изпадна в дупка/ се сещам за близките ,които са си отишли завинаги . Тогава си казвам  точно това ,което си написала ти! Прегръщам децата си и се радвам ,че сме заедно!
 Сори и от мен за офф-а!

Общи условия

Активация на акаунт