След девет месечен копнеж, започна ЮНСКИ бебевалеж! Тема №67

  • 13 881
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 2
 newsm68 newsm44

  Честито на Geraldine, да й е жива и здрава принцеса Моника!


  Ins-понеже те няма в скупето да ти кажа, че количката пристигна, привечер ако имате път насам елате да я видите.

# 271
  • Мнения: 270
Честита сладурка на мама Geraldine, да са живи и здравички и много щастливи!

# 272
  • Мнения: 199
Иеее първото бебе за днес!!  Grinning

Честито на Geraldine!!

# 273
  • Мнения: 9 814
Ще отменя somebody и ще направя новата тема.

viper
, ти още ли си тук? Wink
Петя, снимката на Габи и Марти е страхотна! 15 минути спорихме с мъжа ми и той все още твърди, че Марти е кукла, а не бебе- не можело да са такива мънички. Laughing

Пожелавам една пълна с бебета нова седмица!

# 274
  • София
  • Мнения: 6
                                        Честита Моника на мама Geraldine
                                         да е жива и здрава, малката бебонка.
За земетресението- въобще не съм го усетила.
За поспинкването вечер- не мога да го правя хич, очите ми са като на бухалче.
За болките - имам си ги особено като се обръщам в леглото, но мисля че са нормални в последният месец.

# 275
  • Мнения: 1 475
Добре, Франчи Hug

За снимката на Петя на бебето и на каката  и на мен ми направи страхотно впечатление и аз я показвах на моя , наистина уникална снимка, Марти прилича на кукличка, толкова  мъничък изглежда пред "голямата" си две годишна кака!! Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 43
Айде и от мен честито на Geraldine!

Аз днес бях на ехограф в Тина Киркова - всичко си е наред,аз се притеснявах за плацентата дали все още не е ниска,но казаха,че си е задна и 2 степен,което си е нормално за този период.Околопл.води са достатъчни,плодът го измериха около 2.9-3кг,но той и баткото в началото на 9тия го измериха 3кг,а се роди месец по-късно точно на термина и пак тежеше 3.100кг newsm78.

Аз по принцип спя като пън и изобщо не се събуждам.Даже тази бременност не ставам и до тоалетна.Сега напоследък и аз трудно премятаам корема от едната на др. страна,но то си е от "възрастта". И въпреки че спя само с чаршаф около кръста,сутрин винаги съм потна,много ми е топло и постонно отварям прозорците.

# 277
  • Мнения: 13
Ние никакво заметресение не усетихме, хем сме на високо!! Rolling Eyes

А за приказките Гъди не се безпокой -ще останат хора и сега има много майчета, но незнам, защо спряха да пишат от известно време,  а виждам, че само четат, дали ги  е хванало шубето от предстоящото раждане незнам! Честно да си призная мен  изобщо не ме е страх от ражданетоо, все ми е тая по какъв начин ще родя, най-важното за мен и единственото, което си мисля непрекъснато в последните дни е ,дали с бебето всичко ще бъде наред, дали ще е здраво, само това ме вълнува, мен вълците ме яли, боли не боли, всички ще минем през болката ,неизбежно е!!! Simple Smile
Аз мисля същото само дано с бебчо всичко е ок другото ще го преживея. То какво не съм преживяла до момента, та едно раждане ли Mr. Green........малиии както го казан все едно че ще се напъна и ще и---ам нещо Joy

# 278
  • Мнения: 9 814
Дайте идея за заглавието на новата тема !

# 279
  • Мнения: 639
Честито на мама Яни и от мен! Моника, добре дошла! Пожелавам ти да имаш прекрасен живот!

# 280
  • Мнения: 2 609
Честита Моника на Geraldine!
Да е жива и здрава и много да слуша!

# 281
  • София
  • Мнения: 542
Хайде и от мен едно ЧЕСТИТО  Laughing   bouquet
Да сте живи и здрави всички!

Франчи,  Hug за темата! Оправни момичета сте вие....
Докъде я докара с пъпките? Спря ли изриването вече?

# 282
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Честито на Geraldine! Да й е жива и здрава малката принцеса!

# 283
  • Мнения: 13
Хеййй още едно бебче  
Да е жива и здрава куклата на Жералдин
  bouquet

# 284
  • Мнения: 1 475
Коя мама с бебе и коя с корем, а през ЮНИ всички дружно ще "ревем"! Mr. Green



ЮНСКОТО братство се увеличава, понеже  бебетата ни завладяват!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт