момченца

  • 3 430
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 793
 Моя позната, която е стажантка ж Детска урология Пиогов, е попитала специално - първите няколко месеца само се отваря мъничко по време на баня и се изплаква. След четвъртия се забелва.

# 47
  • Мнения: 141
Като бях сега, като стана на 2месеца при педиатърката и тя малко му го дръпна и ми каза като го къпя да му го измивам така малко подръпвайки и после с Бочко да мажа и аз изпълнявам  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 236
Има доста противоречиви мнения по въпроса и аз така и не можах да реша кое ще е правилното. От мнението,че въобще не трябва да се пипа до другата противоположност-че е наложително. При нас го направи уролог когато детето беше на 1,3м. и то защото бяхме в болница и аз поисках консултация с такъв. Мисля,че трябва да се намери златната среда. Пробвай сама да го направиш постепенно и ако няма никакви резултати до няколко месеца върви на уролог. При моето дете имаше силно изразена фимоза и аз не можах да стигна до никъде ама не съм го и мъчила де.След издърпването го боля точно един ден и после нещата се оправиха.Но след това трябва задължително да го правиш постоянно,че да не се върнеш в изходна позиция.

# 49
  • Мнения: 1 085
Оставих само да се отвори. Сега е на 5г. и почти цялата кожичка се е отделила, остава още 1 мм, който чакам всеки момент да се отлепи.

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Има доста теми по въпроса Naughty
Да на 1м. му беше абсолютно забелен.

# 51
  • Мнения: 237
на мен педиатърка в родилното ми каза да заочна да го забелвам по малко по време на баня още първия месец, защото било по-лесно и безболезнено за детето и така мисля да направим с таткото

# 52
  • България
  • Мнения: 457
Миех го - т.е. отварям до където може, без никакво насилие измивам и бързо затварям....
това правя и аз.
И аз така  Peace

# 53
  • Мнения: 11 607
Още от изписването започнахме да забелваме, най-добре във ваничката, когато се къпи детето.....Ако теб те е страх, помоли таткото...

На 2 стр. има подобна тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=401926.0

Общи условия

Активация на акаунт