ПЛЕВЕН - 103

  • 20 546
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 189
Дикси,ти си пекана,ще се справиш с децата. Peace
Много гадно туй със совата.Тук на Сторгозия също си имаме,но аз й свикнах вече,даже ако нея чуя някоя вечер се ослушвам.Нощес се чуваха гърмежи,ама незнам от къде,бяха по-глухи...
Джина,ти ме надцени.За отрицателно време не мога слязна от Сторгозия.
Оф,и аз съм на вълна ясли,другата седмица ще обиколя сторгозиянските....
Говорих с Грета.Тя предложи нещата за децата от Тотлебен да се събират у тях.Те редовно ходели до там.Тъкмо ще стане по-бързо събирането,пък и аз няма да се притеснявам,че се бавя с туй мое подреждане.
Мирама,да пишеш как са изследванията.И весело изкарване на Тетевен.
Нашата секция пристига следобед. Party

# 286
  • Мнения: 5 289
Що бе Косе? Нали каза,че към 10 ще бъдеш в центъра до към 13  и затова ти писах,че ние към 11 ще излезем.Нещо не сме се разбрали,но взех от Грета слинга  Peace Сега остава да обясниш и как се връзва таз пущина Simple Smile Ще търсим и в нета клипчета,дано се оправи. Преславчо дакота не искаше да суче сега не може да се оттърве от него Simple Smile Голяма пиявица.На кака си и батко си ще да се е метнал Simple Smile

# 287
  • Мнения: 154
Djina, общо взето трябва да се запишем, щото майка ми става доста заета и ще е много трудно да идва да го гледа. не беше предвидено, планът беше да го гледаме в къщи до 3 г. и после на градина, но сега се налага. не е планирано. ще опитам все пак "со кротце, со благо", пък като не става - по другия начин, което ми е гадно, но явно действа... ще се наложи да ходи не повече от 5 месеца, защото после става на 3 г. мисля паралелно да пусна молба и за детска градина, да не се окаже след чнг че е късно, въпреки че всички сега обясняват как тогава било редно да се пусне молба. ама че неприятна работа. не съм очаквала, че за дребосъче, което тежи едва 12 кг с мокри дрехи, не може да се намери местенце в тоя град  Laughing

# 288
  • Мнения: 5 289
Любомира,настоявай,че молби се подават целогодишно,което не означава,че и да ти приемат молбата ще приемат детето. А за градина подавай молба в началото на януари,само че и за това да те разочаровам,че сега се приели някакъв закон,че детето се изписва от ясла като навърши 3 години,а постъпва в градината септември месец или ако имаш късмет юни,така че ако сте родени преди това да му мислиш. Не знам дали ще го отменят,но в момета е така.Има доста потърпевши.

# 289
  • Мнения: 189
Джина,графика за ядене на Хриси се размина днес.Нямаше как.Важното е,че видях Грета та й дадох слинга.Сега ще ти потърся материал как се носи.ПОлзвайте го колкото време имаш нужда.Хриси скоро няма да се кротне в слинга.
Одве се изправи,хвана се за решетката на леглото и направи 2-3 крачки.Направо ме размаза туй дете.... #Crazy Thinking

# 290

Общи условия

Активация на акаунт