Навън слънчице се смее, а на АВГУСТинчето му се дивее!

  • 15 626
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от нас в този късен час, с настроението на макс  Mr. Green

Еййй, чудна работа е това лятото. Веднага света е по- весел и красив.

Бяхме на плаж, Йована не пропусна да се метне в 10 градусова вода  ooooh!. Незнам как не получи шок, а баща и отнесе конско, че и позволи. Бях казала, само краката да си топне. Дано не ми се разсополеви още повече.
После се разходихме из града. Тук има първенство на плажен волейбол. В средата на центъра е море, където акустират яхти и там са направили полета от пясък за състезателите. Първенството е ежегодишно и голямо шоу става. Идвам страхотни яхте, има музика, хора, опъват се шатри с разпродажби и промоции. Та, Бобченка, намаза един часовник  Mr. Green, заради покупката ни подариха и два билета за един от мачовете. Ше ги дадем на някого, че не сме чак такива фенове.
После си спретнахме семейно барбекю на терасата и по леглата. Йована спи сега, баща и е на работа, а аз джиткам в нета.

С една дума- преизпълнен ден  Mr. Green

# 286
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Добро утро и слънчево да е днес, изпълнено с много весел смях и усмивки.  Hug
Хайде, на кафенцето.


Бобче, много хубав сте имали вчера.  Heart Eyes А Йованката май се готви за морж.  Grinning

# 287
  • Мнения: 1 554
добро  утро Grinning

Бобченка браво на вас Grinning

# 288
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
И днес плажувахме на Черноморец,голям кеф е.По4инах си 2 дена,ама след малко малката хала се завръща и ве4е ще се гледаме в пълен комплект,кака му няма да ходи на градина и купона ще е на макс,но няма на4ин,само да са ми здрави и да няма лоши бели.

# 289
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Аууу, каква е бомба паднала тук... Misc Bomb Mr. Green Ама как си личи, че времето дори в София е хубаво. Mr. Green

# 290
# 291
# 292
  • Мнения: 1 258
Ментина нещо не се появява.Да пусна ли нова тема?

# 293
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ама как си личи, че времето дори в София е хубаво. Mr. Green

Пак заваля.  buria smile3515

# 294
  • Мнения: 361
Алма,ако можеш пусни,да не ни "подключат".Само махни колажа,че то дойде другата зима,ние още сме със старият колаж.Безмислено е да товари темата.

# 295

Общи условия

Активация на акаунт