Януарчетата опознаха си ръчичките, сега и на краченцата пръстенцата искат да си

  • 11 506
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 861
Добър вечер!
За кое по-напред да се изкажа  newsm78

да започна с кърменето...ми аз ще ви кажа кой е виновен за това, че малко жени кърмят...

Виновни са в болницата, виновни са педиатрите, виновни са и самите жени и по-скоро липсата на информация и още по-точно, липсата на желание да се информират. Съдя по себе си...
Калоян го кърмих зорлем до 6-я месец като от втория дохранвах сериозно и захранвах...Първо драмата с кърмата започна още в родилния дом където бях с 39 градуса температура, запушени канали, ревях като магаре от болки в гърдите и НЯМАШЕ кой да ми обяно какво аджеба трябва да правя. Накрая след като направих няколко грандиозно истерични скандала и ми обърнаха внимание, но късно. Идва липсата на достатъчно информация и увереност. Калоян е дохранван от самото начало ЗАЩОТО МЕ БЕШЕ СТРАХ, че детето не си дояжда...След това липсата на упорство и мотивация доведе до нормалното намаляване на кърмата. В добавка сокове от втория му месец, пюрета от четвъртия и каши и незнам какво беше още...и накрая го кърмех само вечер за пприспиване. И си мислех, ЧЕ НЯМАМ КЪРМА. От сегашния си опит знам, че не съм знаела как да си я изкарам кърмата. Свирено...Калоян е прецакан по всички параграфи с кърменето

Сега е и болен

Утре сме на мерки и теглилки и лекар за него. ще се отчета после...

И  друго исках да пиша, но забравих....

Хайде чао засега

# 286

Общи условия

Активация на акаунт