Любители на котки, тема 26

  • 22 265
  • 421
  •   1
Отговори
# 390
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Тед, ето за метрото http://www.dnes.bg/sofia/2009/07/10/metroto-zakysnia-zaradi-tokov-udar.74130

Пуфинка е божествена! Дано се оправи по-бързо, миличката.

# 391
  • Мнения: 661
Привет , котколюбки  Hug Инетерсно защо няма мъже тук или аз не съм забелязала ? МОят бонбон вече е на адаптирано мляко и започна с кеф да дъвче джапанките ми  Joy Направих му няколко снимки , които ще качвам малко по-късно . Вече съм изподрана от игрите му , но не ми пречи . НЕ съм забелязала да има глисти в акито му . МОже ли малко коте без глисти ?

# 392
  • Мнения: 9 093
Може, я, как да не може Grinning Аз глисти от улично коте досега не съм виждала, а доста съм прибирала Blush Но - веднъж видях на мойта домашната Sick

какво й е на Пуфинка? Confused

# 393
  • Мнения: 1 540
Възможно е да има глисти и без да се виждат в акитата. Когато започнат да се виждат и в акитата, тогава вече са се разпространили здраво. Затова знам, че при вътрешно обезпаразитяване се правят две "дози"  - първата да извади големите черволяци, а втората - да довърши дребните, ларвите (или там както се казват).

Но щом котето си е тип топ, не е наложително да се обезпаразитява вътрешно.
Признаци на растящи глисти е подут корем, а котето яде повече, апък не ака, от личен котешки опит го казвам  Blush

# 394
  • Мнения: 661
КОремчето му се пълни когато го храня , а след като се изака или изпишка и спада . И все пак ще го заведа на ветеринар , за да му вземем някакво обезпаразитяващо . Така и храната , която му давам няма да отива на вятъра - да я ядат паразитите .

# 395
  • Мнения: 1 540
Не е нужно да му взимаш обезпаразитяващо за вкъщи. Там ще му дадат една паста най-вероятно. И ще отхвърлиш това като притеснение вече  Simple Smile

Ние понеже регулярно спасяваме котки вкъщи, какво ли не сме видели вече... Затова се извинявам, ако звуча малко като лекар, ама бая такива неща ми минаха през ръцете и очите. Ама за добро! Помогнали сме на "шепа" котки да имат добър живот.  Simple Smile

# 396
  • София
  • Мнения: 98
Теди, ако си гледала" Работещо момиче", отива до работата с маратонки и там обува токчетата hahaha, за срещата и аз предпочитам навън Rolling Eyes що да те притесняваме Близначе, а и някъде да се центрираме за всички да е удобно Wink

# 397
  • София
  • Мнения: 1 825
Ами тъй като никой нищо не предлага, аз се включвам със следното:
Да се видим следващата събота, 18 юли, привечер. Предлагам някъде в централната част, за е лесно изнасянето. Аз мога да се погрижа за траспорта на момичетата, живеещи в района от Плиска до края на София.

Ха с`я вие предложете място.

# 398
  • София
  • Мнения: 13 151
Привет , котколюбки  Hug Инетерсно защо няма мъже тук или аз не съм забелязала ? 

Има,има, но са прикрити  Mr. Green. Моя мъж например като заклет котколюбец. Само се кефи на снимки и ми звъни по телефона като му хареса нещо, за да не го пропусна  Mr. Green

За глистите - непременно отиди на лекар. Може да има и без да се виждат, а може да има и др.паразити. Друг признак за глисти е, че козинката стои като настръхнала.

# 399
  • София
  • Мнения: 98
Моята щерка харесва много Дон Домат, но незнам щото не съм ходила там, друго място е на Славянска беседа, хотела на втория етаж е Небесен дракон, там и беше рождения ден, много вкусно готвят, беше и останало от яденето, пилешко ,сложили го в кутии та и Мери намаза hahaha, а също и  евтино Peace, дайте и вие оферти Wink

# 400
  • София
  • Мнения: 1 825
В Дракона съм ходила преди 5 г. за последно - тогава ми се стори, че е много тясно, и поради тази причина прекалено шумно. Всъщност дори нямам идея, дали и тогава така се е наричал. Иначе обожавам китайска храна. Надявам се да са променили интериора.

# 401
  • София
  • Мнения: 13 151
В Дон Домат е супер, но в събота вечер е абсурд да се намери място. В Славянска беседа е адски топло и задушно лятно време.

# 402
  • Мнения: 1 919
 Mr. Green  ей как искам и аз на среща ама ей на ще чакам снимки да ви видя всички какви сте хубавици Heart Eyes А ако сте на заведение "косматковци ще носите ли? Представям си заведение пълно с котета аууу....ма като знам БГ Confused едва ли ще позволят...ами защо не си спретнете 2 срещи  Blush през деня с котетата на някого на гости, а вечерата да разпуснете на кръчме Embarassed ама и аз 1 идеи давам Wink

# 403
  • Мнения: 2 237
Аз се опасявам, че в събота точно ще съм на салса парти с тайфата.Ама още не е сигурно де.За заведение викам да е някъде с градинка.А така или иначе моята покана си остава и всеки който пожелае, е добре дошъл на гости  Hug С котка или без.
В тоя ред на мисли, Тед е за навикване, от кога я чакам да дойде  Crossing Arms

# 404
  • Мнения: 2 237
Добро утро !
Къде се дянаха всички бре ?  Rolling Eyes
Ама каква буря се изсипа, а ? ДРебната тука ми плаче, Зари я ухапа жестоко по бузата.Ама тормоз ли бе да го опишеш, защитава се животинката  ooooh! Айде пишете бе, стига спахте  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт