Вилно селище Жасмин - Китен

  • 34 110
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 502
ние се върнахме на 27-ми ,бяхме за 7 нощувки

ще кача снимки до дни ,тъй като са у дома на компютъра ,
така ...
чаршафите настина са от бял  крепон и много чисти ,НО  на нас чаршафите ни  ги сменяха на 3 дни , както и  комплектите хавлии
 Наитстина ми е чудно как за 7 дни не са ви ги сменили . newsm78
Чаши има ,поставени бяха на тоалетната масичка с огледалото .
Всяка вечер идваше камериерка ,

Тоалетна хартия доставят при привършване ...
Хладилника е малък ,но какво толкова има за държане ,вода и безалкохолно ,аз бях с три деца и не ми беше малък .
Бяхме вече настанени в  комплекса още преди да монтират пързалката на басейна ,но и после като я поставиха ,моите деца направо не искаха да ходят до морето .
Явно се чувстват по-уверени в басейна ..
Тихо е и спокойно в селището ,а и си спокоен за децата ,докато играят по алеите .
Защото е опасано с гоооляма ограда  ,от вилите се вижда морето
Наблизо е р-т Китенска перла ,вечер се чуууува чалгата ,но точно в 00,00 приключва всичко ,нито час повече .
Но като цяло цари спокойствие в комплекса ,паркинга е безплатен и достатъчен ми се струваше на мен
Всичко ,което е показано като снимки в сайта е абсолютна истина .Много неща не са снимани ,но аз ще ги добавя по -късно...
Вече функционира и хотелския блок ,освен вилите
Текът довършителни работи ,като направата на ресторантска част ,,на втория вход отзад нещо копаеха ,но е отзад и не прави проблем ...
Забравих да кажа ,че всичко е направено с много пари и вкус ,хората се стремят да е чисто и приятно..
Във вилите осветлението и работата на хладилника и телевизора се задейства с карта .
Градината е просто фантастична ,толкоз много цветя ,зеленина ,красота !
Водата в басейна е кристално  чиста .Бармана от кафето на басейна почиства и паднала шумчица ...
Забравих да кажа ,че и малкия и големия портал за колите се заключва през ноща ,на всеки ключ от от вила има и още едни ключ за портала .
Защото както казваше някой по-нагоре за персонала ,още нямат портиер .Но не мисля ,че е проблем
Аз и моите приятели ,с които бяхме ви го препоръчваме !
Ако търсите спокойствие ,непременно го посетете.
Ако имаше ресторант ,и се хранехме вътре ,нямаше и да искаме и да излизаме от комплекса.
Защото за първа година почивахме в Китен и тая лудница направо ме побърка ,толкова тълпи хора ...
И толкова много нахални чехи...
И чалга... и блъксаница в тоя Китен .

МАЙ са повечето суперлативите , но ние  отидохме с толкоз много резерви ,дали ще отговаря на снимките и описанието в сайта

Ако имате въпроси ,тук съм !
Ще отговоря с удоволствие  Peace
Приятна почивка !

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 14:22 от lorys

# 46
  • Мнения: 7 640
само това в сайта ме изуми като формулировка:
  Заповядайте при нас, далече от чалга и природно загорели от слънцето сънародници newsm78

Щом е в центъра, как е тихо и морето далеч ли е?

Та с изхранването как процедирахте?

# 47
  • Мнения: 2 502
само това в сайта ме изуми като формулировка:
 Заповядайте при нас, далече от чалга и природно загорели от слънцето сънародници newsm78

Щом е в центъра, как е тихо и морето далеч ли е?

Та с изхранването как процедирахте?

въпросната формулировка и за мен беше малко странна ...

морето ,плаж Атлиман  не е далеч ок 10 мин пеша .
Центъра е също ок.10 мин пеша ,може и по-малко ,сравнително близо ,ами няма как да са големи разстоянията ,като в края на крайщата Китен е  едно село
Това е мое мнение !
А от чалгата няма как да избягаш ,от всяко заведение бълва след 19,00 часа
Както писах вече имя я чалгата от близкия р-т ,но само до 00,00
Храната , няколко пъти опитахме обедното меню от въпросния ресторант пред комплекса .
Но по-вкусна беше храната в заведението за бързо хранене под р-т Воденицата ,от главния вход на Жасмин надолу /дясно /по улицата и на самото кръстовиище от дясно ще го видите ,винаги има доста хора .
Храната се сервира в притоплени чинии ,което на мен ми се струва много важно.


Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 15:28 от lorys

# 48
  • София
  • Мнения: 1 208
Lorys, благодаря за подробната информация! Ние резервирахме от 21.08. и се надявам да изкараме добре. Имам само още един въпрос, има ли безплатен безжичен интернет, като че ли служителката, с която говорих спомена нещо, но не съм сигурна.

# 49
  • Мнения: 2 502
Lorys, благодаря за подробната информация! Ние резервирахме от 21.08. и се надявам да изкараме добре. Имам само още един въпрос, има ли безплатен безжичен интернет, като че ли служителката, с която говорих спомена нещо, но не съм сигурна.

има ,и ние носихме лаптопа
както и доста "съседи "по вили

# 50
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
lorys, благодаря. Друго е да чуеш вече почивал.

# 51
  • Мнения: 1 889
Аз само исках да кажа, че се отказахме от резервациите в Жасмин, но не заради хотела, а защото идеята за Лозенец се оказа по-примамлива.
Обаче бяхме с компанията една вечер в Китен и останах изумена от голямото количество селяния по улиците. Нямаше едно свободно място за паркиране по улиците, чалга отвсякъде. НО , знам че темата не е за Китен, а за Жасмин, но мога да ви препоръчам с две ръце ресторант Рибния Хан. Много вкусно готвят, менюто е страшно оригинално написано , от рода на спрайтец, ракия за душата, Пръдливата салата( с боб  Mr. Green ) и т.н . Обслужването беше невероятно, келнерът през цялото време пускаше лафчета и майтапи и забавляваше цялата компания. Накрая ни донесе две големи порции пресни миди за сметка на заведението, а като поискахме сметката: пънче със секира и до нея сметката .

# 52
  • Мнения: 2 502

Обаче бяхме с компанията една вечер в Китен и останах изумена от голямото количество селяния по улиците. Нямаше едно свободно място за паркиране по улиците, чалга отвсякъде.

покрива се с моето мнение .
Питам се и миналите години ли е било така ?
Въпроса ми е към момичетата ,
които посещават Китен за пореден път ? newsm78

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, а като поискахме сметката: пънче със секира и до нея сметката

в много заведения го предлагат тоз трик Wink

# 54
  • Мнения: 1 889
, а като поискахме сметката: пънче със секира и до нея сметката

в много заведения го предлагат тоз трик Wink

Ми аз за пръв път видях такова нещо   Blush

# 55
  • Мнения: 9 472
Цитат
Ми аз за пръв път видях такова нещо
Ма и аз! Blush

# 56
  • Мнения: 95

Обаче бяхме с компанията една вечер в Китен и останах изумена от голямото количество селяния по улиците. Нямаше едно свободно място за паркиране по улиците, чалга отвсякъде.

покрива се с моето мнение .
Питам се и миналите години ли е било така ?
Въпроса ми е към момичетата ,
които посещават Китен за пореден път ? newsm78


Да. Всяка година в разгара на сезона е така. Септември е невероятно спокойно.

Но да кажа и аз за "Жасмин". Тази вечер се прибрахме от там. Изкарахме страхотна почивка.

# 57
  • Мнения: 7 640
В Китен ходя само заради Рибия хан Hug

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

Обаче бяхме с компанията една вечер в Китен и останах изумена от голямото количество селяния по улиците. Нямаше едно свободно място за паркиране по улиците, чалга отвсякъде.

покрива се с моето мнение .
Питам се и миналите години ли е било така ?
Въпроса ми е към момичетата ,
които посещават Китен за пореден път ? newsm78
Тази година не бяхме там, но предни години е било така както го описате.

# 59
  • Мнения: 2 502

малко снимки от Жасмин през нашия поглед

http://lorys.snimka.bg/sea/kiten-2009-vilno-selishte-jasmin.413275.14329251

Общи условия

Активация на акаунт