Ла Лече Лига срещи в СЛИВЕН

  • 11 264
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Здравейте Simple Smile Аз минах през Мустан, но тъй като 15 минути не дойде никой отидох в Градската градина и там се срещнахме с Мис Претенция. Съжалявам, че не успяхме да се видим с повечето от вас. Тук съм до петък и ако имате желание можем да повторим срещата в петък 10.07. от 10:30 ч. в началото на градската градина на фундамента на бившия паметник на Ленин. Дано времето не ни изиграе лоша шега, но се надявам да се запази тенденцията сутрин да е хубаво  Praynig Ще си изпратя мобилния телефон на ЛС на Милена, Хонда и Сиска.

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 17:00 от Else

# 16
  • Мнения: 80
Нашата първа кърмаческа среща - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=398425  Peace  Grinning

# 17
  • Мнения: 7 430

Много сте сладки само дето Миленчето и Елзето познах...другите са ми непознати  newsm78
За другия път - вземете малките на ръце, вадете мекиците и си направете такава снимка  Hug

# 18
  • Мнения: 731
Дидка, другия път да си с нас  Hug Подготовка за трето бебе  Wink А пък за световната седмица на кърменето може да помислим върху предложението ти  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7 430
Дидка, другия път да си с нас  Hug

може да - като консултант  Wink

... Подготовка за трето бебе  Wink

Само МирОто да не те чуе  Joy че лошо ще му стане  hahaha

# 20
  • Мнения: 20
пу- пу к'ви сме Убавици Simple Smile
айде по- често подобни срещи и повече бъдещи мами да присъстват Simple Smile

# 21
  • Мнения: 731
Дидка, нали не чете тук? Че с такива пожелания да не избяга човека Wink
Сиска, мисля следващата среща да бъде по време на Световната седмица на кърменето. Искрено се надявам на 1-ви Август да съм в Сливен за да направим и Сливенски поход в подкрепа на кърменето, а после срещичка  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 430
Дидка, нали не чете тук? Че с такива пожелания да не избяга човека Wink


Ами не, не чете  Mr. Green
Напоследък всеки му говори за трето и той  #Silly #Shocked #Silly

 Joy

# 23
  • Мнения: 731
 hahaha Горкият!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте кърмещи мами!
Казвам се Ани и много ще се радвам да се присъединя към вас!
За кога евентуално спрягате среща, да дойдем и да се запознаем с други смели мами( които не смятат, че ще си развалят бюста от кърменето).

# 25
  • Мнения: 80
Сиска, мисля следващата среща да бъде по време на Световната седмица на кърменето. Искрено се надявам на 1-ви Август да съм в Сливен за да направим и Сливенски поход в подкрепа на кърменето, а после срещичка  Simple Smile
Най- вероятно на 1 август, Елзе ще каже. Ще се радваме да се присъединиш  Hug

# 26
  • Мнения: 731
Здравейте Simple Smile Ако случайно не сте видели вече е публикувана програмата за Световната седмица на кърменето. Вътре е написано какво ще се прави в Сливен, а именно

1 август, събота
10:30 - Поход в подкрепа на кърменето
11:00ч. - Кърмаческа среща (след похода)

3 август, понеделник - 09:00
Посещение САГБАЛ ЕВА, и родилните отделения на МБАЛ "Д-р Иван Селимински" и МБАЛ "Хаджи Димитър"

За участие в похода може да поканите свои бременни и кърмещи приятелки или познати, както и други хора подкрепящи кърменето. Мястото на събирането е площад "Хаджи Димитър" като би било хубаво в 10:30 да тръгнем от там. Походът ще бъде по бул. "Цар Освободител", а финалът ще бъде в Градската градина.
След похода, в Градската градина ще проведем кърмаческа среща с тема "У дома с бебе! Как правите ...". Всеки ще има възможност да сподели различни аспекти от ежедневния живот с бебето.

Ще се радвам да се видя с всички отново  Hug

# 27
  • Мнения: 731
Здравейте Simple Smile
Само да попитам - Кой ще се се включи в похода?

# 28
  • Мнения: 7 430
Здравейте Simple Smile
Само да попитам - Кой ще се се включи в похода?

Аз  Hug

Eh, kak ме е яд Twisted Evil...можех да спретна един плакат и да разлепим... Tired
Нищо, дано дойдат хора и без печатна реклама  Peace

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 16:57 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 29
  • Мнения: 731
Дидка благодаря  Hug Hug Hug
Аз имам плакат, но не можех да го разлепя  преди да имам разрешение от Общината  Tired От днес следобед вече имам разрешението, но вече като че ли е късно да се разлепя из града  Tired Надявам се да се съберат хора - колкото толкова. Насила хубост не става, а и сезона е на отпуските  Confused

Общи условия

Активация на акаунт