АПРИЛски мами и деца, на плажа всички ей сега!

  • 14 023
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 67
Лурдес, ние ходихме с Рада на море и всички си починахме много добре,тя беше много послушна и спеше и ядеше без проблеми. Е почивката беше различна,все пак се съобразяваш кога да се яде,ходи на плаж и спи,но според мен дечковците също разбират, че са на почивка и се забавляват.
Галка, след като си се доверила на доктора трябва да бъдеш 100 % сигурна в него, все пак той е един от най- добрите.
Барби, мен ме следиха в Тина Киркова и там и родих. Бях при д-р Савова - тя е много прецизна,направи ми всички възможни изследвания и ако има нещо го казва, но е малко дръпната и доста пациенти се притесняват от това. От времето,което прекарах там имам страхотни впечатления от д-р Ташков, страхотен доктор и човешко същество, имаше доста доволни и от д-р Ковачева. Ако имаш интерес ще ти дам телефон на Савова и Ташков.

# 271
  • София
  • Мнения: 67
Ласи, наща кухня излиза в почивка  така, че няма да бързаме за манджа и ще оставаме повече в парка.

# 272
  • Мнения: 1 095
Барби,честити ти прекрасни предстоящи събития ! Желая ти готина сватба , прекрасен семен живот и една прекрасна сладурка през януари !   bouquet
Ласи, къде ходиш , душе ненагледна ?! Погали тумбаче от мое име ! Hug
Галка, съжалявам за проблемите ти,но бъди сигурна,че всичко ще е наред и се подготви за почивка докато бебето се роди Simple Smile Моя приятелка роди живо и здраво бебе ,беше със серклаж и единственото,което беше по-специфично е ,че трябва да няма никакви натоварвания  Hug

Тъй, а за сакъзчетата искам да ми признаете заслугите ,защото аз първа ви светнах ,че това е цвете Simple Smile  Joy

# 273
  • Мнения: 165
Много ви благодаря зя подкрепата за силикона  HugЗарекох се още след първото раждане като ми се поотпуснаха ,че след второто си слагам и дойде момента.Страх ме е не от операцията и от болката а от евентуални усложнения след това ,но вече си избирам доктора/ако имате познати ,които са доволни от някой:pray:/ и на есен лягам под ножа.Сиси мъжът ми и така ме харесвал и не е съгласен ,но ще се примири.Аз като реша нещо и нищо не ме спира .В много случаи греша ,но такава ми е природата и това не се променя  NaughtyGrinning И  аз се сетих за Ася ,но тя много рядко пише.
Май само Ники нищо не говори ThinkingЗа сметка на кака му ,която е пубер и  #Cussing out
Барби много се радвам за теб и ти желая едно прекрасно бебче накрая Hug
Сакъз за мен е дъвка smile3502
Галка за серклажа ,моя позната загуби първото си детенце понеже го роди в шестия месец  и за второто и направиха серклаж и без никакви грижи го износи докрая .Няколко дена преди термина и махнаха конците  и на другия ден роди страхотно момиченце Peace
Ася малкия е невероятен  love001Пак да ти напомня ,че ти ми беше вестителката и те чуствам от нашта група така ,че споделяй по-често.За замразяването аз не мога да помогна,но с каквото мога с най голямо удоволствие.
Ники още е на антибиотик и нещо се обрина по корема и гърба.Според док така протичал вируса и когато вече пременавал идвал обрив newsm78 Иначе вече няма температура и разстройстро.
Аз не пиша ма кат почна да ви писне от мен .Още не съм видяла какво стана със срещата ,но ще вляза да прочета защо така се отказахте.А и снимки от морето ще пусна по-късно.
Лурдес никак не е страшно ,Лидийка ще се кефи много в пясъка и на водата .И аз много се притеснявах ,но изкарахме супер.А като се сетя ,че каката я заведохме за пръв път на четири години Embarassed.Преди това я водеха бабата и дядото ,а ние си ходехме сами като си мислехме ,че е много малка и за да не опуснем кръчмите и дискотеките Laughing

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 23:57 от КРИСИ

# 274
  • Мнения: 54
Лурдес, и ние сме с Авентски бебефон и съм супер доволна - много го препоръчвам  Peace

Гале Илиева, дано не те обидя с това, искрено ти се извинявам предварително от сърце, но не мога да не споделя с Барби за моите впечатления от д-р Савова. Аз не съм доволна от д-р Савова, защото според нея имах отлепване на плодния и сак и ми изписа едни хапчета, викаше ме често-често, а отлепването уж си стоеше. Даже ми го пишеше на бележките. Накрая се усъмних и ходих при двама други доктори и те ми потвърдиха, че отлепване нямам и не съм имала, но тъй като съм пила хапчетата вече 2 седмици трябва да ги продължа до края на 12-а седмица. Та поради тази причина аз не я препоръчвам, но всеки сам преценява, може да съм единичен случай, но държа да бъда обективна.


Барби, записах се при януарките, но нямам сили и време да пиша и при тях.Едвам за тука смогвам и то не много често, така, че тука е много по-вероято да се засичаме, иначе момичетата са много приятни  Peace

# 275
  • Мнения: 130
Михаела....Страхотна, страхотна новина!!! Наистина от все сърце ти стискаме палци и се молим всичко с теб и с малката госпожица да е ОК!!!  Peace Прекрасна новина! Радвай се на всеки миг от бременността...пожелавам ти мноооооого леко бременеене и безпроблемно и безболезнено раждане и най-вече...едно здраво, красиво бебче...Страхотен пръстен! Прати и снимка на корема де!!! Я всички бременни да пратят по една коремчеста снимка! Моля! Веднага! Че ми е домъчняло!!! И за сватбата – Стефания нали пита – канени ли сме  newsm78 Барби – ние вече се събирахме Априлската дружина – е, веселячки сме и наяве, не само виртуално – така чеееее..ако искаш да има около 100-на весели кукувици на сватбата ти....  Hands Clap newsm56 newsm06 smile3535  ura baby (щото нали и с децата сме канени...)dancing
Галиво – какъв е тоз серклаж сега, дарлинг...ще се видим и ще говорим,а??? И на кой ще развалиш настроението? Я пиши всичко...но да, по принцип присерклажа трябва да си се пазиш...най-общо казано! Пиши, Галка...иначе всичко ОК ли е???
Ееее, тя Сис каза, че е ред на госпожица – и Барби само това чакала, а???
Такааааа....значи пак започна женската партида...аз ще пасувам малко...
Кау – дали растат зъбките на Васето,а ))))) ееее, малко му е рано...не бе, момичета – сакъзчето е много подобно на мушкато, но маааалко по-нежно, тънко и деликатно...с Ася веднъж си бяхме писали – тя за нейната градина и аз за мойте 2 сандъчета на терасата...но сте ми големи шмекерици, признавам ви...зъби, дъвки...
Вени_б – честита ти 4 годишна госпожица...а това за коляното – не оставяй просто така нещата – поразпитай и се довери наистина на добър ортопед...най-правилната диагноза при заплетени случаи за коляно си е ЯМР!!! Не е рентген! Специално за коляно! А най-баналната и неприятна травма е точно както Галиво я описва – по книга – със застопорено стъпало се изправяш и се завърташ...аз така се контузих както си миех пода...Така че – да не ви мързи – въртете се от стъпалата, не от коленете 
Галиво – ти като пишеш за сакъзчето и орехите и се сети и за Тифани, а??? За пожарникарите ли?
Дидиморка – как беше цялата песничка? Самолет, номер пет, давай газ, за Бургас...ако не – дай назад...така ли беше? Или си измислям?
Ааа, Сиска ЛаситУ не че не са я прихванали Карасанчовите, ами пише редовно в Декемврийки...
я описва – по книга – със застопорено стъпало се изправяш и се завърташ...аз така се контузих както си миех пода...Така че – да не ви мързи – въртете се от стъпалата, не от коленете 
Галиво – ти като пишеш за сакъзчето и орехите и се сети и за Тифани, а??? За пожарникарите ли?
Дидиморка – как беше цялата песничка? Самолер, номер пет, давай газ, за Бургас...ако не – дай назад...така ли беше? Или си измислям?
Ааа, Сиска – ЛаситУ не че не са я прихванали Карасанчовите, ами пише редовно в Декемврийки...
Crossing Arms Whistling ех, какво да се прави...добре че и тук със скоростта на светлината бременните се увеличават, че пак да й станем интересни  Crossing Arms (ами какво да направя пък! Знам, че ревността е порок голям, ама много ме съм податлива на тоз порок!!! Ама пък само към хора, които наистина много обичам...Иван май не е щастлив много от факта, че е един от тез хора - дет ги обичам де...
"8 нови отговора..."

# 276
  • Мнения: 54
Аз да напомня, че питах за пишките, само ние ли останахме с неотворена кожичка ?

Лурдес, защо да си луда, за мен ходенето на море е върховно удоволствие и не мога да си представя аз да отида, а Боби, който е най-ценното за мен на света да стои в мръсна София например или при някоя баба....Миналата година на морето страшно много му хреса, а и нали е много полезно за децата - трябва да сменят климата и да се закалят, така, че малко на здравословна тема можеш да го удариш пред мъжо (при нас това минава)  Wink

# 277
  • Мнения: 242
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНЗЕН,ЖАНЧЕ БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И ГОСПОД НЕКА ВИНАГИ ДА ТЕ ЗАКРИЛЯ,ТЕБ И ВСИЧКИ ,КОИТО ОБИЧАШ

 ХЕЛЪН спешъли фор ю - Саааамолет номер 5 давай газ за Бургас ,ако нямаш газ отивай си у вас.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 00:12 от didimora

# 278
  • Мнения: 354
Въъъъх, Дидка как ме излови,ма, женооо, аз тамън влизам да почерпя....  Hug Hug Hug



Много, много се радвам,ч е мога да споделя празника си с вас - моето голямо, лудо, италианско, виртуално семейство  Hug Hug Hug

Ето малка част от снимките от сватбата - да ме видите каква съм Убавица, пък после повече :
снимчици

# 279
  • Мнения: 134
Честит рожден ден Танзен !!! Да си ни жива и здрава ,винаги много засмяна !!!  bouquet  bouquet  bouquet[/b]
Диде,Диде Много ти благодаря за комплимента  Blush ( а ти недей само да пробутваш бременности на тая и оная ами почнете да рисувате вие с Жоро едно братче на Калина докато не си испуснала мъжката вълна) Laughing
Ласи благодаря и на теб   bouquet от все сърце ти желая и вашите дечица да се разбират така за в бъдеще  Hugв тоя ред на мисли Ваняиван правилно си мислиш за братчетата Heart Eyes Ванче и нашата пишка е затворена  ooooh! педито ми постави срок и ако не я отворя ще ходим на хирург  Tired ама аз съм почти сигурна ,че нищо няма да направя  Embarassed
Лурдес мила ти знаеш ама аз да кажа НИКЪДЕ не мърдам без да си взема децата  Naughty не съм споделила ама сега на морето тръгнахме така неочкавано ,защото нашите се прибраха от Италия и в последния момент решихме да тръгнем с тях а Жоро си остана в София .бяхме с наще  с брат ми и неговата приятелка не мога да кажа ,че не са ми помагали ,но в повечето случай съм се грижела за тях сама ,не е толкова страшно  Peaceне лишавайте детенце от морето  Hug Peace

# 280
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
Tanzen-ЧРД!!!! Ти най-добре си знаеш от какво имаш нужда затова ти си го пожелай от мое име  Wink.
 Барби-поздравявам те и ти пожелавам тепърва да предстоят най-хубавите моменти от живота ти, а всичко лошо да е останало на зад.
 Лурдес, нали не се сърдиш за новата тема, то ще е еднократен акт, ай промис.
 И тъй като аз не съм за пред хора от известно време млъквам. ето ви новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414687.0

# 281
  • Мнения: 319
Добро утро!

Някак ои приятно е докато си пиеш кафето сутрин да има какво да четеш из форума Grinning
Ваня,този път няма да те пропусна,аз съм го споделяла много пъти,но като питаш сега....на Даниел не е забелена,кожичката се отваря много малко отгоре.Консултирала съм се с хирург каза ми никакво насилствено отлепяне.За нас срока е до 3г. като ми гарантира,че дотогава ще се отлепи Peace Не всяка вечер му я забелвам и то нащо едно забелване  Whistling по скоро игра!
Лурдес,взимайте я и нея.Верно,че няма да е голямата почивка,но пък щом искаш и тя да сподели с вас тези ви изживявания!Сигурна съм,че ще убедиш мъжа ти Peace

Абе аз за цвете не знам (не съм любител градинар),но в превод от турски сакъз си е дъвка Peace
Ласи,това ли е кодовото име на януарки 2010-та? Карастанчовите?!? Crossing Arms И смееш да ни изневеряваш,а аз тука за някакви абонаменти говоря!!!

Жанче,да си жива и здрава,все така позитивна и обичаща  bouquet

BTW, Хриси-Писи ви праща поздрави!

# 282
  • Мнения: 13
*Сиска*, asja, НАСКА, didimora, nino4i и 0 Гости преглежда(т) тази тема.   
 


Насе,кажи им де  Mr. Green къде те видях днес и какво правеше....
Уф,верно,че ася20 има силикон.Да питаме нея как е следоперативния период ThinkingАсяяяяяяяя...
Дидо,ма твойта чак и пее ли бе ooooh! стига бе!Ех таз Калинка...пИвица ша я правим!
Аз да издъня МагитУ....гледах им снимките от морето и тъй като тя наща се услушва Whistling ето ви линка
http://gospodinovi.multiply.com/photos/album/25/25  Mr. Green

Жанче,ти си...

Намразихте ли ме вече? Rolling Eyes при такава активност и позитивност в темата ми е хубаво да пиша и не мога да се спра.... (многоточието означава,че ще има продължение Mr. Green)

П.П. ето,аз казах ли ви?!?
Искам да питам къде е Ласи???Нещо ми се губи...ни мой така бе жена...абонирана си тука да висиш всеки ден! Crossing Arms
Ей,излови м,.ама ти с такава новина ми съобщи,че нямаше как да не вляза при вас.Барби,не те познавам лично,но от сърце ти желая лека и спокойна бременност и на финала здррво и послушно бебче!Честито и за сватбата!Много семейно щастие ви желая!
Сисе,много ми беше приятно като се видяхме днес във вашия парк.Нямахме много време да си приказваме,но се надявам следващия път да се видим за повече и да се опознаем по-добре.
Весел и усмихнат ден желая на всички!

# 283
  • Мнения: 74
Здравейте мили момичета!Нямам време за да ви изчета  набързо погледнах кой как е.Честито на всички имали повод за празнуване .Бързо оздравяване на всички болни дечица.И ние сме хремави ,но за сега сме на хомеопатия.В  началото Мони го беше страх от водата и вълните ,но за съжаление вече не е така.Казвам за съжаление ,защото иска нон стоп да е във водата на пясъка за 1 минута не сяда и не мога да се справя по никакъв начин. Mr. Green,а колко пясък изяде  ooooh!Думички казва само баба,мама,мау като види коте и всичко останало е Ъ-ъ-ъъъъ.Лек и спокоен ден на всички !!!

# 284
  • Мнения: 319
Ехоооооо,кой спи?!?Има нова тема!!!

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414687.0

Общи условия

Активация на акаунт