СЪЛЗИ НАД БОСФОРА-цената на саможертвата 2 тема

  • 65 450
  • 444
  •   1
Отговори
# 435
  • Бургас
  • Мнения: 6 412
Аз не знам защо, но си мисля, че детето прави нарочно номера.Децата са манипулатори. Колкото ми харесваше този филм от началото, толкова сега ме дразни.Вече не одобрявам ничии действия.


И аз така мисля ,всички сякаш "откачиха ".Ето например едното дете го срещат с майка му ,другото сякаш не съществува .Зейнеп се възползва от ситуацията да го настрои с/у майка му .Най ме дразни ,че всички мълчат никой нищо не казва ,никой нищо не коментира .И аз мисля ,че в живота ситуациите неса толкова крайни .То направо няма на кого да симпатизираш ,една Шейда остана Rolling Eyes

# 436
  • Мнения: 0
Аз също бих искала да се включа в разговорите...
Страшно ги харесвам тея турски филми, много смисъл има в тях и този ми е един от любимите. Е, не отричам, че значително нелогичен стана..и все пак.  Grinning
Мен Наз наистина ме изуми последната серия. Не разбирам какво и е виновна сестра и за всичко. При мама, та при мама....много жал ми стана за Едже.

# 437
  • Мнения: 15
Аз си мисля,че Нас не го е направила нарочно,а е болна от същата болест като майка си.нали било наследствено.
Не вярвам. Точно Лале не вярваше ,че има тумор, защото НЕ било наследствено.
   Днес ще се разбере.А ако наистина е болно детето,то това отново ще събере Еге и Ляале,ще ги сплоти около грежите за него.

# 438
  • Мнения: 0
И аз да се разпиша:
Пак ще кажа,че страшно харесвам Зейнеп.Всеки си има мнение.Моето е,че е страхотна жена.Много мила,нежда и с добро сърце.
А Еда постъпва много гадно.Бъръш(ако се пише така) дава всичко за нея,а тя като видя,че Атеш и звъни,го заряза и веднага тръгна.Много е хлътнал по нея този журналист,но тя постъпва доста егоистично.
Хайде и аз отивам да гледам серията.

# 439
  • sofia
  • Мнения: 56
тоя припадък , май ще излезе лъжа,

# 440
  • sofia
  • Мнения: 56
защо се ядосва, Лале , че кои натика децата й в ръцете на зейнеп. Били нейни като са твои защо ги остави.
ядоса ме

# 441
  • Мнения: 15
А мен ме ядоса Зейнеп-все се вре ,където не трябва!

# 442
  • Мнения: 384
А на мен с този стъклен поглед Зейнеп ми отговаря точно на образа на злата мащеха. Може да изиграе същата роля и в "Снежанка".  

# 443
  • sofia
  • Мнения: 56
Момичета ето новата тема
нова тема

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 17:00 от krasimirag

# 444
  • Мнения: 0
И Еге и Атеш са яки.Ама Атеш ми прилича на някой.Еге е много як има хубава усмивка ,а като се ядоса  .И ми е много жал за Атеш особено когато...айде няма да издавам,че не искам да ме рогаете после.Ама си е изпуснал шанса с Леле.Леленцето е много красива,и повече ме кефи от тая лицемерка Зайнеб. Сега слушам една песен от филма където я пускат когато децата плачат за майка си. Пее се нещо `къде е мойто чедо,кой го изостави?`Тая дали ще е бременна?Дано не е че ще стане олелия. Нас и Едже са много сладки особено Нас

Общи условия

Активация на акаунт