Лятно слънце, летен дъжд и цветарки неуморни!

  • 31 818
  • 439
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 319
Здравейте момичета, следя ви редовно страхотни цветя имате  newsm51
Искам да ви питам нещо, ако някой може да ми помогне имам проблем с моето Епипремнум ауреум, изгуби си билите шарки и стана зелено какво да го правя  newsm78 Ето как изглежда, при саксията си е шарено, а на върха зелено

И мойте хибискуси

# 436
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Веси, да не би да е на по-мрачно място newsm78 Имам някакви спомени, че листата губят белите си шарки и стават зелени, когато са на по-тъмно от обичайното, зада могат да фотосинтезират по-лесно. Нали в бялото няма хлорофил, а той им е нужен за фотосинтезата. Нещо такова ми се върти, но може и да греша Thinking
Аз пък имах нашествие от гъсеници сред балконските цветя Crossing Arms Вчера с една пинсета улових сигурно над 30 гадини Sick Ако знаете колко пъпки и цветове на мушкатата и сакъзчетата ми изядоха за последните 2-3 седмици, не е истина. Аз ги трепя, те пак се появяват. А вчера видях, че са нападнали и вербените. Голяма чистка му ударих. А не искам да пръскам, защото Кетя редовно се вре из тях да ги души, да не вземе да се отрови. Пък и тези гадини явно вятърът ги носи непрекъснато и не мога да пръскам постоянно. Абе гадост голяма, и миналата есен имах проблеми с тях, и сега пак Whistling

# 437
  • Мнения: 319
Месечинка виторога и аз имам такива спомени, че съм чувала че е от светлината, но аз не съм го местила и е на най-светлото място в къщи, срещу прозорците в кухнята над мивката на високо, изложението е югоизточно и влиза много светлина. newsm78

# 438
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
Аз бих се наредила за семенца, ако няма други желаещи преди мен Embarassed

....

И аз искам ама съм много далеч.  Hug
...

.. Goody [/b] и аз много бих искала семе от твоето мушкато,ако имаш в повече за даване ...

я дайте по един адрес на ЛС пък ще ви мисля Wink
само да напомня, то е фъкано/ръфано и проч  Crazy цветчетата са двуцветни, но листенцата са само един цвят.
това, което показа една друга мацка е с два цвята и на листенцата, моето е по-просто  Blush ето го

# 439
  • Мнения: 0
Цветенца, честита нова тема и честита нова седмица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт