СЕПТЕМВРИ-09'32

  • 10 485
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 118
Честита рожба Розалина! Не мога да повярвам,направо настръхнах,като прочетох поста ти! Heart Eyes

Неки,браво на вас,продължавайте все така! Peace

Добре дошла на новата мама   bouquet

# 121
  • Мнения: 243
bouquet Честито и от мен! Пожелавам на Манос и Борислава скоро да се приберат у дома Hug Да са ни живи и здрави бебешончетата!!!
Да споделя нещо с мамите от Варна! Онзи ден се разхождах и попаднах на едно магазинче (може вече да го знаете), в което продават чаршафчета, хавлийки, матрачета, пелени на доста нормални цени! Производител е една варненска фирма! Само за пример: хавлийка 90х90 струна 12лв, а пикливките - 2.80! Струва ми се доста добре Simple Smile Магазинчето се намира на ул. Ген. Колев срещу инфекциозно отделение на окръжна болница (общо взето няколко магазина преди Бебчо)!
И да ви се оплача- снощи неможах да поспя защото дясната ми ръка постоянно изтръпва и така боли неприятно! Докито ми каза че е нормално, но е много неприятно Tired

# 122
  • Варна
  • Мнения: 153
Добро утро и от мен!

Мерси на Киарра за кафенцето:)

Neky много се радвам че Манос е стигнал 2 кг и дано ви изпишат скоро да се гушкате у дома!

Аз отивам да поизчистя малко къщата, че след обед сме на 3-та фетална морфология...Да видим как върви бебето с кг и ръста, този път ще питам защото досега ни един доктор не сподели такива подробности... newsm78

Хубав ден на всички! Simple Smile

# 123
  • Варна
  • Мнения: 153
Честито момиченце на Rozalina!!!!
Да ви е жива и здрава, много да ви радва!




# 124
  • Мнения: 53
Добро утро и от мен, момичета Hug

Rozalina, честито - да е жива и здрава малката Борислава и да расте много щастлива !

neky, много се радвам за хубавите новини за Манос - още малко остана и скоро ще се гушкате вкъщи Hug

Добре дошли и на новите мами - аз бях 4 дни на вилата а вие сте изписали толкова много, че едва ви изчетох Simple Smile
Не знам дали ви бях казала, че някъде четох, че кайсиите били много богати на желязо и други полезни вещества, та преди месец, когато си правих изследвания и хемоглобина ми беше 107, доки ми каза да ям мнооого месо - да, обаче в тия жеги как да се тъпча с месо и реших да импровизирам с кайсии, та да видя какво ще стане. В продължение на 2-3 седмици хапвах по килограм и повече кайсии и онзи ден като си взех новите изследвания направо се изненадах - хемоглобин 120 Crazy Казах на доки, че съм яла много кайсии и той потвърди, че е напълно възможно резултатите да са се подобрили от тях. Така, че - момичета хапвайте много кайсии - явно са доста полезни Simple Smile
Относно киселините - до преди 5 дни имах толкова ужасни киселини, че почти всеки ден се стигаше до Sick, и доки ми изписа някакви хапчета - казват се Nexium. Като ги купих още на излизане от аптеката изпих едно, защото просто не се издържаха тези киселини и от тогава - 4 дни по-късно няма и помен от киселини, а второ хапче не съм пила Crazy. Не знам дали е някаква случайност или наистина са много добри тези хапчета, но направо се родих.

# 125
  • Мнения: 14
Здравейте,момичета!
Честито на Розалина!Да ти е жива и здрава малката Борислава!
Неки Hug Толкова се радвам за вас!
Моят бебок рита здраво.Уж пише че от 32 седмица почват по-малко да ритат,а моят обратното Laughing Много ми е кеф,защото постоянно се появяват подутини,я краче,я дупе Joy

# 126
  • around the world
  • Мнения: 651
Rozalina,
честито бебче  bouquet! Да ви е жива и здрава малката госпожица и скоро да можете да си я приберете вкъщи да и се радвате и гушкате Hug.
Neky, много се радвам на вашия малък мъж  Hug още мъничко и ще си го приберете вкъщи Peace!
Dundito,
памучни пелени видях да продават в представителния магазин на Неделчев
Павлово
София
Магазин БЕЙБИ НОВА
бул. “Пушкин” бл. 34
вероятно ги продават и в другият им магазин в Лозенец, но за там не съм сигурна  newsm78. Виждала съм памучни пелени и в био магазините и в интернет на страницата на Данет, например :
 http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1955

# 127
  • Мнения: 17
Розалина, честита девойка! Да е жива и здрава за радост на мама и тате  bouquet
 Мами, имам един тъп въпрос, но кажете какъв цвт за количка да избера...оранжев или зелен. И двата цвята изглеждат добре, но се колебая.  newsm78
 Лек ден от нас. Отивам малко да полегна, че кръвното ми е много ниско и постоянно ме мотае главата, ужас. Вечно е 80/50, пфуу.
 До после  261uu

# 128
  • Мнения: 53
Розалина, честита девойка! Да е жива и здрава за радост на мама и тате   bouquet
 Мами, имам един тъп въпрос, но кажете какъв цвт за количка да избера...оранжев или зелен. И двата цвята изглеждат добре, но се колебая.  newsm78
 Лек ден от нас. Отивам малко да полегна, че кръвното ми е много ниско и постоянно ме мотае главата, ужас. Вечно е 80/50, пфуу.
 До после  261uu
bebe6oci, качи и снимчици на количките, ако ти е възможно, за да видим все пак какво имаш предвид, защото и оранжевото и зеленото имат доста нюанси Simple Smile. Аз последно се спрях на тази, но ще видим още колко пъти ще си променя решението Laughing

# 129
  • Мнения: 17
http://www.hella.prodejce.cz/x-lander_xt_zeleny.jpg
http://baby-service.ru/images/cms/data/x-lander/progulochnaya_ko … _orange_delti.jpg

На живо цветовете са по-наситени и изглеждат доста по-добре.  newsm68

# 130
  • Мнения: 53
И двете са хубави, но в случая аз съм за оранжевото, вижда ми се много свежо Simple Smile

# 131
  • Мнения: 17
 Голямо съм чудене, голяма работа. А като започна да купувам другите неща ще се роди бебето докато ги измисля всичките. newsm78 newsm78
 Нашия тати казва, че толкова я умувам понякога сякаш самолет ще купувам или е на живот и смърт сделка. Кошмар  Laughing #Crazy

# 132
  • Мнения: 20
И двете са хубави, но в случая аз съм за оранжевото, вижда ми се много свежо Simple Smile
Peace И аз съм за оранжевата.

# 133
  • Мнения: 14
bebe6oci аз съм на вълна зелено.На мен зелената повече ми допада!

# 134
  • Мнения: 314
Розалина, честита бебче! Да е живо и здраво и скоро да се гушкате у дома!    bouquet  bouquet  bouquet
Чак не мога да повярвам,още едно бебче Wink
bebe6oci :на много хубава количка си се спряла.Аз си падам повече по зеления цвят,ама това зелено на снимката повече ми жълтее.Ако си е чисто зелено съм за зелена,ако жълтее съм за оранжевата.
Неки:много се радвам за Манос.Дано скоро го изпишат.А на акушеркитене им се връзвай,то това име работата.Ти тепърва ще правиш това,което те правят по цял ден.Никой не се е родил научен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт