Малко МАЙче тук се смее, а навънка слънце грее! Тема №10

  • 10 543
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 954
Таня, чудесни новини! Дано и занапред нещата вървят към по-добро при Лилия  Hug

Добре дошла, Дебела Берта  Peace
Сега остава да кажеш, че момиченцето ти е родено на 14.02. и децата ни ще бъдат астрални близнаци  Laughing

# 286
  • София
  • Мнения: 167
Добре дошла, Дебела Берта  Peace
Сега остава да кажеш, че момиченцето ти е родено на 14.02. и децата ни ще бъдат астрални близнаци  Laughing
За малко се разминахме - на 10 февруари е родена  Wink

# 287
  • Мнения: 83
essivessela  честита ви кръщавка bishop.Да ви е здрава и много щастлива госпожичката Heart Eyes


 Slavaa  мила и на мен ми се идва,но нашия татко е започнал много голям ремонт и незнам кога точно ще приключи!Но като си дойдем  няма отърване от нас  smile3521
Аз вчера мерих Влади и по нашия кантар е 6.200кг,но ще видим във вторник какво ще каже педито тогава сме на консултация.
Сега да се похваля отново си направихме много хубава разходка с Платина и Бубчето ето снимков материал :  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=393306&pid=13838348
П.С. Добре дошла на Дебелата Берта   Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 7
Plami 213 идвай си вече в Младост , че сме заформили една банда само от мацки и ни трябва Влади за цвят  Mr. Green

Аааа, ние Пламито не си я даваме така лесно, засега сме спокойни, че поне това лято ще изкараме в съвместни разходки  Hug

Платина много ли се дразни от слънчевата светлина малката ?
Да не би да плаче и да пищи и да се крие ?

Привет Таня, аз се присъединявам към останалите момичета и се моля да се възстановите напълно!
Яна се дразни от пряката слънчева светлина и когато я изведа, ако е нервна в количката и излезем на слънце, започва да плаче още по-силно и да присвива очи, затова писах, че слънцето я дразни, дано това да не е някакъв проблем, защото и двамата с мъжът ми сме доста зле с очите...

 Hug от нас!

# 289
  • София
  • Мнения: 86
Привет и от нас! Simple Smile
Айде и ние да се похвалим за днешната консултацията вече сме 5100гр. и 59см.,това наддаване си е благодарение на АМ, че първия месец само на кърма бяхме наддали само 750гр, а сега 1150гр. много добре каза педито.Биха ни и пентаксима,проплака малко и после заспа, а ние с тате пихме кафе, после в къщи дечко беше неспокоен и нервничеше, спеше на пресекулки,ревеше през 2 минути,спа ми върху корема, та преди малко по съвет на педито му дадох мъничко панадол и сега спинка хубаво Hug.
Педито каза след някой ден да махаме нощното хранене, но то ми е от малкото само на кърма. Heart Eyes
taniab имаш нашата подкрепа, лека-полека ще се оправят нещата.Браво ,че Лили е по-добре, само така!Скорошно преместване в новия апартамент. Hug
ето малко снимки и от нас   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=405177
Честито кръщене на бебка на  essivessela !
Ей, тази plami213  не може да я разделите! :mrgreen Mr. Green Mr. Green
Добре дошла на Дебелата Берта !

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 19:20 от oli4ka

# 290
  • Мнения: 66

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 19:42 от MINOLTICHKA

Общи условия

Активация на акаунт