Монтанското дете

  • 30 527
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11
baloni Честит Рожден Ден на ПЕТЯ И КАМИ! baloni Да сте живи и здрави,много, много щастливи и усмихнати и страшно много весели моменти с любимите ви хора!
[/i][/color]  bdbaloni  love001 smile3525 smile3525 smile3525

# 736
  • Mонтана
  • Мнения: 413
4естит рожден ден и от мен,бъдете живи,здрави и усмивката да не слиза от лицата ви newsm59  party006

# 737
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЯ И КАМИ И ОТ МЕН. ДА СТЕ ЗДРАВИ И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ. hahaha newsm51  Gift

# 738
  • Монтана
  • Мнения: 220
Честит рожден ден на Петя и Ками.Бъдете здрави,щастливи,обичани и винаги усмихнати.   bdbaloni

# 739
  • Мнения: 196
Честит рожден ден на Петя и Ками.Бъдете здрави,щастливи,обичани и винаги усмихнати.   bdbaloni


ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!!!  Hug

# 740
  • Мнения: 274
Честит рожден ден на Петя и Ками!
Пожелаваме им много здраве, щастие и всичко, което си пожелаете да се сбъдне!




Честит празник!

# 741
  • Мнения: 28
Честит рожден ден на Петя и Ками и от мен да са живи и здрави ,весели и щастливи !!!!! newsm59  party023  ura      Честито и на всички които съм пропуснала поради рядкото ми влизане във форума и много ви благодаря за хубавите пожелания за моят малък принц Криси за рожденният му ден . И при нас нищо ново и интересно същото сиво ежедневие.

# 742
  • Мнения: 11
Привет момичета! Hug Hug Hug
Хайде ставайте вече поспаланки  smile3503 Черпя ви по   food010 Coffee
И да помислим за новата темичка.  newsm78
Ето едно предложение: Нищо,че навън снежно е сега,но монтанските деца с нетърпение очакват пролетта!
Хайде вие сте на ред. newsm03

# 743
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Hug
Сърдечно ви благодаря за поздравите, не сте ме забравили, както аз забравих да чета във форума.
Поздравявам всички ви и ви желая здраве и всичко, което си пожелаете!
Днес по стар стил е Трифон Зарезан, наздраве на празнуващите!
Някои празнуват католическият Свети Валентин, весел празник и на тях!
Ние в нас празнуваме нашият си християнски празник Сирни заговезни, амкаме се с яйца / правилната дума е хамкаме, но ние му казваме амкаме/ и с бяла халва и искаме прошка от възрастните.
Вие как сте, какво празнувате днес?

# 744
  • Мнения: 3
Здравейте, честит ви празник. Нещо се губите май а никой не влиза във форума. Хайде наздраве на всички празнуващи.  Wine Glass

# 745
  • Мнения: 274
Здравейте  Hug
Честит имен ден на всички, които празнуват днес и честит Свети Валентин   bouquet   bouquet   bouquet

Ние днес празнуваме и Сирни заговезни и Свети  LaughingВалентин  Peace

Ками, ти наистина се поизгуби, влизай по-честичко  Wink, то не, че и аз много пиша де, ама хайде... Laughing

# 746
  • Мнения: 274
Момичета, искам да ви почерпя виртуално, защото днес имам рожденничка



Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 07:24 от mih06

# 747
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Заповядайте в новата тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=473084.msg14173161#msg14173161
Честит рожден ден на Михалела!С пожелание за много щастливи детски дни.

Честит рожден ден и на Valentines!

Общи условия

Активация на акаунт