В разгара на лятото горещо, в Испания две бебета ще посрещнат

  • 14 145
  • 301
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
 sweating    newsm08



България   +  España



                        
това сме ние      






Andalucía

DimannaSevilla / ВарнaМария Тереса 26/08/06 ,Тринидад  17/05/04, Мария Лусия 19/06/02
ClaraMarbella / РусеСофия 06/09/2007
MilenadkSan Juan de Aznalfarache Мартин 22/03/2006
ROZI24Roquetas de mar Хектор 28/07/06
NikolForAllCordoba / Стара ЗагораМариян и Владислав 15/08/2002
stanislava78Cádiz / Каварна Ивета 16/01/2002 и Стефан 18/07/2006[/colo
valentinaxmMalaga

Aragón
DarkZaragoza/ Хасково 2 деца
Asturias
AmigaGijon/Ruse Валентин 05.05.1992г
Cantabria
AstoSantander / Свищов Адриана 24/04/07
jdodoLaredo / ПлевенМартин

Castilla y León

mamiespSegoviaМартин 24/05/1991Трояна 10/10/1997
ElibgValladolid / БлагоевградДобромир 15/10/2007
NadqsfValladolid / София

Castilla-La Mancha

BecAzuqueca de Henares / Созопол
assia_bgSacedon/Пазарджик
dundaAlbacete / ПлевенАлександър и Даниел
MimiiiValera de Abajo / Плевен Иво 09/04/2005
sabyAlcazar de San Juan / Казанлък Йоана 03/11/2006 и Лусия 24/12/2008
ValToledo / София Алекс ,20/05/04
tony_tCiudad real

Cataluña
ВедраBarcelona
JupetoBarcelona / СофияБоян 30/10/2006
Pavka30BarcelonaГеорги 23/07/1993Ивета 11/08/2001
bariTremp / СвищовАлисия 04/11/04
dun4еLleidaКарина 18/11/2003
Yani_taLleidaПаула 16/03/2009

Islas Baleares
DiddyPalma de Mallorca / СофияДаниел 14/01/98
LovelyPalma de Mallorca
pakriMallorca /  Варна Александър 26/12/2008
plamplamPalma de Mallorca / ВарнаAлекс 05/02/2008

La Rioja
mama na DeniLogrоño / ПловдивДенис

Madrid

ПепитаMadrid / ПловдивМариела 05/06/06
O'XapaMadrid / Сливен2 деца
GalyMадрид / СофияДани
karolinaaMadrid / Варна
Каr4itaMadrid / Добрич Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
mimkyМадрид / ПловдивНикол 07/03/2008
Rali_80Madrid / ВрацаЦветина 11/06/2007
slМадридВиктория 13/04/2004
VIBORA MadridКристиана 21/03/05
dem-danMadrid /Pleven термин през май
PenelopeПловдив/MadridMariela Николай
DimeAlpedrete / Бургас
FrikiCollado Villalba / БотевградАндрес 07/10/06
LluviaVillalba
zorri tGetafe / ПловдивМилен Виктория
bobito89Madrid / Плевен


 


Murcia
parabol Las Torres de Cotillas/ПоповоСава 09/12/2008
LaAdaCeuti / Г.ОряховицаГергана Анабел 14/03/04
Rally_YSan Pedro del Pinatar / РупциНия 19/02/2003
Venelina 81Murcia Елиа 19.09.2008

Navarra
ДоностиаPamplonaРадослав 25/03/2007
BgangeleyesTudela, Navarra / БелицаАндреа 20/08/2007
chausheva1Pamplona/ Абланица

Valencia
ДивинаValencia/Бяла СлатинаПетър 16.10.2002гЙоана 26.11.2007
SilvimiValenciaДавид 29/10/2005
Magla_taValenciaMaрия, Анастасия 14/11/2006
МарицаValencia / ПловдивАнна Мария 21/02/04
Nena33ValenciaЕстер 14/11/1996 Милчо
alestValencia / СофияКристина 19/04/06
lady lauraValenciaДаниел
ru600Valencia / ПлевенНикола 03/04/07
ANNETBenidorm / ВарнаАлекс 27/09/07
AmeliyaBenidorm / Бургас
Gery_CherryBenidorm / Пловдив
TeyaBenidorm / Варна Ванина 01/04/93
DormilonaOntenyente / ШуменКаролинаКристиан 02/08/2007
gaby_s Campello / ГабровоГеорги 12/08/88 Стоян 14/09/90 Давид 20/12/03
maria_aAlicante / Варна Елена 5.12.1992
Жулиета 16.07.2000
geri79Villena / ПлевенМартин
gery_toDenia / СливенДимитър 24/07/06
mariposaPicassent / КърджалиПейко 25/04/95 и Николас
GOYAAltea / ПавликениРалица 21/09/07
SilvetoVilla JoyosaВалентина 14/02
VivianCastellon / ПлевенAна-Мария
silraiTorrevieja/ ПлевенЕлеана 26/05/07 ,Рая 19/03/02
Mimi6669Torrevieja
geripetrowaTorrevieja / Плевен
Бубу-линкаХасково / BeniarresСтела .../09/2002
persiana6833Плевен/BenejuzarЦветелин 31/01/1999 ТАня 15/04/2008
iskran00Benejuzar РусеДимана - 18 март,2003 , Дани-5 януари,2008
Natia Elda (Alicante)Tsveti 05.06.1998  Cristina 25.04.2005
tsvetanka75Bigastro/ПазарджикБогомила 02.04.95  Адриана 30.10.98






старите ни темички


Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци, Хайде, време не остава - в испанско среща се задава, Майското слънце напече, испанските мами съблече!, Иде време за море, а пък слънце не пече Simple Smile Испания Simple Smile, Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜, Koй от хубаво разбира,при испанките се спира,Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания, Летни фиести или отпускарски сиести?-Испания, Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания, Златна есен наближава, финансовата криза отминава - късметлийска испанска тема , ^_^ *** ИСПАНИЯ ОЛЕ(ле) ! *** ^_^, Вси(чките) светии..... в Испания събрани, Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее! , ♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥ , Коледна магия цари по испанските земи ,Сняг затрупа испанската група♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ    *** Испанска Пролет ***    *Великден наближава ,Испанска среща се задава !*   Ще боядисаме яйцата ..., Поръчахме си слънце ,дали ще ни огрее * ИСПАНИЯ за срещи все още си мечтае, В слънчева Испания пак за пикник се стягат☀ Лагуните на Руидера, Лятото дойде, хайде на море * España *, Испански привет , Искра желаем ви много късмет !!!


Toва сме ние  Flutter

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 11:05 от Лунна самодива

# 1
  • Мнения: 789
Пу първа за пръв път!  Mr. Green

Лунна СамодиваHug за темата!Да е късметлийска на бременлийките!

# 2
  • Мнения: 52
Хоп втора   Hug  newsm68
Лунна самодива мерси за новата темичката   bouquet
Рози,Честит рожден ден на малкия чаровник Ектор!Расти здрав,умен и любознателен!Много веселие и безгрижни детски игри!  Hug

Яна, да ти е живо и здраво момичето.Много късмет в живота,искрени приятели и невероятна любов!  Hug
Това е за вас щастливи мами с пожелание за весел празник   bouquet

# 3
  • Мнения: 83
ааа забравили сте да ме впишете и мен на първата страничка  Laughing  Peace

# 4
  • Мнения: 1 156
Здравейте. моми4ета
Вес, благодарим за новата тема.
На бременееЩите леко бременеене

Мимки, тя мног хубава тази къЩа бе, май неЩо по непретенциозно трябва да си търсим, мен Ще ,ме е страх да седна , каквото съм прасенце, фъстъци да ям се накапвам Laughing. Но пък цената е мого, много добра.
Саби, появаи се и ти, беШе ни домъ4няло за теб, как са красавиците, "слуШат" ли?

Рози, 4стити рожден ден на малкия 4аровник Ектор. Да е жив, здрав и весели игри.

Яна, да ти е жива из здрава Щерката и много успехи да има

Лека ноЩ, мацки.

# 5
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Рози, Честит Рожден Ден на Хектор ! Да ти е живо и здраво момченцето, весело и безгрижно детство му желая   bouquet ! А ти наистина няма какво да се притесняваш, имаш естествена красота, не ти трябва нищо да се правиш  Hug.
 
Yana, Честита ти рожденичка и на теб   bouquet! Любов, късмет и много успехи и желая! А на теб все ще ти казвам колко много ме впечатли детската ви градина  Flutter. Думи нямам, дано все повече градини в България да имат този късмет да бъдат така реформирани с толкова вкус и любов  Peace.

 Мими, ти все така не се спираш .Какво казваш, на мама не и понесе много в Испания ли  Confused? И моите родители нещо не могат да стоят по много време, все за в къщи си мислят...

 Аз днес ходих да посрещам нашия татко. Вече сме си всички заедно , децата са безкрайно щастливи . Днес като отивахме за София минахме през Хисаря и се поразходихме малко. Ами много си ни е хубава България, не спирам да се възхищавам. Навсякъде зеленина, балкани, блика минерална вода, като сравня с нашата испанска суша и пустош, че ми се плаче чак  Tired. Дано да остане време, че да пообиколим малко.

 Скоро ще гледам да пусна някоя снимка на децата  Wink Hug

# 6
  • Мнения: 350
Влизам само да се разпиша утре повече ще пиша Hug Flutter Grinning Честита ни нова темичка, Лунна самодива супер е заглавието. Hug

# 7
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Mimi, къщата е много хубава, чак се навих и аз за нея  Grinning

geripetrowa, и на мен ми домъчня за вас  Grinning. Красавиците са добре, малката е ангелче, а голямата е много буйна и непокорна сега. Да се надяваме, че е поредният етап  Tired.

# 8
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
    Лунна самодива,
пак към теб се обръщам , защото само ти ми даде инфо за  интересуващия ме хепатит Б имуноглобулин.(HBIG) Hug
Успя ли нещо да разбереш относно рецептата- предполагам е задължителна , но дали трябва да е от там издадена или може и от БГ ?
Ако и някой друг може да се ангажира да провери как стои въпроса по аптеките , ще съм много благодарна.
За да придвижвам проблема по доставянето му , че и там няма да ми е лесно . newsm12
А времето си тече - остават ми 2 месеца до раждане , септември трябва да го имам !
Благодаря ! newsm53

# 9
  • Мнения: 52
Вени Рози много ви се радвах на снимките  Hug Елиа и Хектор са големи сладури  Heart Eyes  Hug
Саби много се радвам да те видя  Hug много ни харесаха вятърните мелници в Consuegra  Peaceно наистина при вас е много сухо  Confused ще чакаме да пусниш снимки на куклите  Party Приятно изкарване в Турция ви желая  Hug
Мими и при нас стана доста горещо и тези зеленчуци подлудяха....имаме толкова много краставици и тиквички ...направихме си кисели краставички и сме минали на диета тиквички че вече взеха да омръзват и раздаваме на хората...незнам като заминим за Бг какво ще става  ooooh!
Да знаеш много се радвам че ти излези тази работа дано и стискам палци да си намериш скоро работа за постоянно  Hug целувки на Иви  Hug много е хубава касата рурал  Grinning
Лунна самодива да първите две седмици на септември съм свободна  Peace  и ще бъдим в Бг до 5 септември и на мен ми се очертава малко да стоя в Русе  Sad
Мимки за последно като говорих с нея ми каза че ще ходят в Мадрид да вадят паспорт на детето водят го на прегледи абе бюрокрация  ooooh! радвам се гърдата ти вече е по добре  Hug да нагушкаш малката хала от мен  Heart Eyes и дано скоро да намерите квартира  Praynig
На всички мнооого  Hug Hug Hug от мен

# 10
  • Мнения: 0
Цитат
Публикувана от: bobito89.
ааа забравили сте да ме впишете и мен на първата страничка  Laughing  Peace
абе и мен нещо ме няма там. newsm12

Здравейте на всички.

Рози честит рожден ден на малкия, да ти е жив и здрав. bdbaloni
Иначе новата тема е супер и дано само хубави новини да се пишат в нея.

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Боби, Лоли, пратете ми на лични ваши данни за вписване, като тези горе, за да мога да ви добавя. Поста си мога да коригирам до довечера.

Галатея, доколкото разбрах, това лекарство е само за болнична употреба и се изписва от лекуващия лекар. Не се продава свободно мисля, заради особеностите при съхранение (ниска температура). Но видях, че фирмите предлагат данни за контакт и евентуална доставка.  Thinking Личният ти лекар вероятно ще може да ти го поръча.  Peace

Амига, значи и ти до 5 септ си в Бг, и аз на 6 се връщам.  Peace

Мими, и на мен ми харесва много къщата. То ще се види, като започнем броенето, колко човека ще проявят желание за среща Simple Smile


Ще сложа анкета за срещата.

# 12
  • Мнения: 1 461
Саби кураж мила ще дойдат и по леки времена, сега моите кокони си вървят в парка си играят сами не се налага постоянно да ги качвам по пързалки и да ги пазя да не паднат  Grinning, в къщи от време на време се хващат за косите но и много си играят ,само се чува детски смях от времем на време а аз ги гладам скришно за какво толкова много се смеят детска им работа  Grinning, вечер след като ги сложим по леглата ги чуваме с баща им как си говорят и кикотят тяхни си детски неща  Heart Eyes .Тази есен и двете са на градина така че се надявам да ми стане още по лесно.За реорганизацията и при нас така стана , много баби ,лели и дядовци и като че ли по не слушаха и аз нямах търпение да се върна и да си влезем в нашия режим.Пожелавам ви приятна ваканция  Hug

Мимки надявам се да решите вашият проблем скоро време  Hug

Боби  как си днес


Силрай как са децата плажувате ли  Hug

Лунна самодива благодаря за темата  Hug

Мими успех с новата работа , и моята майка миналото лято беше тук 20 дена и нямаше търпение да се прибере към БГ

# 13
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Лунна самодива ,благодаря ти за информацията !
Но тук в България това лекарство както казах не се внася и съответно не се използва масово (дори и при нужда).
Затова и личния лекар няма ангажимент за доставката му, да не говорим , че някой въобще и не го познават.
Важи принципа- помогни си сам , за да ти помогне и лекар  smile3503
Ако можеш да ми дадеш координати на фирми доставчици там , ще търся познати , за да проверят възможна ли е и частна поръчка , а оттам и доставка до БГ.
БЛАГОДАРЯ ! newsm03

# 14
  • Мнения: 83
Кари_ как да съм по дебела и с по голям корем и от вчера,никакви признаци че бебо иска да излиза и май ще се чака до понеделник.ти имаш две момиченца така ли?
А да питам и аз за тази къща,/много е хубава/ вие си правите нещо като събиране ли?
На колко време е това,гледам че сега се каните за септември,ако ни поканите  Grinning може да дойдем и ние някой път но по нататък бебо като порасте,че едва ли на някой му се почива с ревящо бебе.
Приятен ден на всички!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт