Режимите на Ипократис 13

  • 70 157
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10
момичета, седя си и си мисля, че съботата наближаваааааа!!!!
Мале, какво папкане ще падне! newsm47

# 721
  • Мнения: 0
Момичета,аз пък най-накрая стигнах да си взема мерки и.....се потвърди един отдавна ,известен на мен факт...,че съм РАВНА ОТ-ВСЯ-КЪ-ДЕ!!!!!!!!
Та,резултатът в цифри:
ханш-116
талия 112  smile3511
бюст-115
Е,какво да ви кажа-Господ дал,дал,дал,та забравил да спре да дава!

# 722
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Ау, сега като каза, викам и аз да взема да се измеря, че срамота- няма да мога да отчета колко съм свалила после!
Да се запиша за протокола:
Х- 119
Т-95
Б-107
В тези мерки не мога да не включа лебедовата ми шия и тройната ми брадичка   Embarassed Не смея да пиша, че не знам как се пуска нова тема, като изпишем тази.

# 723
  • в колонките
  • Мнения: 510
Момичета,аз пък най-накрая стигнах да си взема мерки и.....се потвърди един отдавна ,известен на мен факт...,че съм РАВНА ОТ-ВСЯ-КЪ-ДЕ!!!!!!!!
Та,резултатът в цифри:
ханш-116
талия 112  smile3511
бюст-115
Е,какво да ви кажа-Господ дал,дал,дал,та забравил да спре да дава!
Ау, сега като каза, викам и аз да взема да се измеря, че срамота- няма да мога да отчета колко съм свалила после!
Да се запиша за протокола:
Х- 119
Т-95
Б-107
В тези мерки не мога да не включа лебедовата ми шия и тройната ми брадичка   Embarassed Не смея да пиша, че не знам как се пуска нова тема, като изпишем тази.
   

         Много сте сладки и двете. Joy.Страхотно чувство за хумор и самоирониране.Успех,чаровници,сигурна съм,че ще успеете.  bouquet  bouquet

# 724
  • София
  • Мнения: 10
Aia, къде си?Трябва някой да псне нова тема, на мен не ми пречи това да съм аз обаче незнам  как да пусна линк към старите теми???
МОЛЯ, КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМАГА, ЧЕ НЯМА КЪДЕ ДА СЕ ЖАЛВАМЕ Simple Smile

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Като дадете цитат на първия пост го копирате и го пускате в "нова тема". Там има линкове към старите теми. Мога след това да добавя тази тема към линковете. Ако искате направо мога да пусна новата тема  Simple Smile

# 726
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
ЗлаВещица, помагай,пуснах уж нова тема, но не премахнах знаците за цитат и първият пост изглежда точно като такъв.  Embarassed

# 727
  • Нюрнберг, под високото небе!
  • Мнения: 15
Момичета, заповядайте в
 Новата тема 14: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=636911.msg20926637#msg20926637   Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 2 751
Ladena , би ли си изчистила пощенската кутия, за да ти отговоря на писмото ти  Peace
Извинете, че се намесих в темата ви  Peace

# 729
  • Мнения: 0
Приятели на правилното хранене, адресът на ул. "Цар Шишман" вече не е актуален. От 1 юли 2013 г. кабинетът на Ипократис Пападимитракос се намира на ул. Стефан Караджа 11А, ет.1(над партера), ап.5 /срещу Сатиричния театър/. Телефоните за връзка са: 02/8201181, 0877 665 175.

Общи условия

Активация на акаунт