Re: АПРИЛска мама чака сърчице да чуе 2

  • 15 031
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 420
Честита ни нова темичка - само с хубави новини да се пълни!

Ами къде е списъчето с нашите бремелинки?  newsm78

Благодаря за окуражаващите думи, момичета. Въпреки това няма още да се хваля пред вас - докато не видя с очите си по-ясна чертичка.  Crazy

За витамините - аз пия комбинирани, заедно с фолиева киселина  още от преди месец Peace Те са предназначени при бебеправене, по време на бременност и кърмене  Peace ( Ани, ако се интересуваш - "Томис" са витамините от Буутс за около 3-4паунда за 30 Peace )

За чайчетата и аз се чудех, особено като открих, че като си пийвам чайче от мента и някак гаденето намалява и се чувствам по-ободрена  Peace Аз пия чая с мед, та се чудех как се гледа на меда по време на бременност? Май имам някакви спомени, че не трябваше да се приема по много  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 983
Априлки 2010 - щастливи, пролетни  майки ще сме ние!
Добре дошли при нас!

Ето ни и нас: [/size] [/color] [/b]

01.04.2010
Веси, 26 г. - втора бременност, Троян/Германия
WinnieThePooh, 33г. - втора бременност, София/САЩ
look_ani, - Ямбол

02.04.2010
marini, 34г. - втора бременност, София

03.04.2010
tabu, 25 г. - втора бременност, София
Жаве, 29г. - първа бременност, София
Dani Vasileva, 26г. - първа бременност, Стара Загора
petia_tm, - първа бременност
liota, 28г. - втора бременност, София
Звездичка, 32г. - втора бременност, София
anni2002, 24г. - първа бременност, Великобритания

04.04.2010
iveeta, 30 г. - втора бременност, София
magyatn2009, 27г.
navail, - първа бременност, София

05.04.2010
Veselka_s, 26г. - втора бременност, София
 

07.04.2010
tini-mini, 29 г. - втора бременност, София
zar4e, 27г. - втора бременност, София
EliMeli, 29г. - втора бременност, София
Мария1909, 25г. - първа бременност, София

08.04.2010
Steliuha, 27г. - втора бременност
Margy, 30г. - втора бременност, София
vesi_mesi, - Бургас
navigatorka, - София

09.04.2010
peiota, 27г. - първа бременност, София
mimonzinq, 25г. - първа бременност

10.04.2010
PERNATA, 31г. - втора бременност
Denni, 33г. - втора бременност, Варна

12.04.2010
galinanik, 31г. - втора бременност, Варна
pinzi, 30г. - първа бременност, Сливен

13.04.2010
rene88, 21г. - първа бременност
alisa, 27г. - първа бременност
Palechka83, 26г. - първа бременност, София

14.04.2010
Megan@, 31г. - втора бременност, София

15.04.2010
licorn, 32г. - първа бременност

17.04.2010
Sunshine26, 26г. - първа бременност, София

18.04.2010
nica, - втора бременност, Пловдив

19.04.2010
Katy Charles, - трета бременност, Великобритания

23.04.2010
naidy, - втора бременност, София

27.04.2010
Sladkish4e, 28г. - втора бременност, София

Очакваме с нетърпение следващите попълнения!




БРЕМЕННОСТТА - НЕКА ДА Я ИЗЖИВЕЕМ ПО НАЙ-ПРИЯТНИЯ НАЧИН



Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 16:33 от marini

# 2
  • Варна
  • Мнения: 46
Браво на Вас това е много са много полезни линкове за бъдещите майки. Днес ще ходя при личната лекарка за направление вече за ЖК.  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 695
marini, благодарности!  Hug Темата е страхотна!  newsm51

# 4
  • Мнения: 570
Птивет на всички бъдещи априлски мами. Темата да е пълна с хубави новини  Hug
Аз утре ще ходя за направление за ЖК  Party

# 5
  • Мнения: 1 768
Маrini,невероятна си.Признавам те за  голяма майсторка. Hug

Добро утро,красавици.

Не мога да се позная направо.Бликам от енергия,не ми се спи,върви ми се.Вечер будувам до някое си време. LaughingА когато не бях бременна,все ми се спи,все ми изморено. Party
Пия си витаминките,които доки ми предписа и това е.Магнезий ми даде в случай,че пръсците ми започнат да се схващат или имам болки в яйчниците. Simple Smile
На 25.08. съм на преглед тук в БГ.Тогава ще съм в 9 седмица.Надявам се,че ще може да видим бебо през корема вече,а не вагинално,че тези вагинални прегледи ме побъркват.Много са ми болезнени и не мога да се отпусна на тях. Sad

Софиянки,предлагам дата на среща.21.08. петък някъде в хубаво заведение по вечерно време.
С мъжа ми ще сме в София до събота обед затова ви прелагам.Не познавам обаче столицата.Така че разчитам да ме чакате някъде.


Срамота ще е ако не се съберем.Толкова много софиянки сте в темата. Naughty

# 6
  • Мнения: 1 710
Честита нова тема! Да е пълна само с хубави новини и да има много нови мами на Априлчета 2010 Simple Smile
marini  bouquet

# 7
  • Мнения: 330
Привет и от мен, идвам от декемврийки 2007!  Засега съм с една бледо розова втора черта на теста, закъснява ми с 6 дни и май сме направили братче или сестричка на нашата Невена. Ще повторя теста тези дни и ще се радвам да се присъединя към вашата компания. Все още съм леко объркана, искам го това бебе, но каката ми е толкова палава пък и сякаш още малка... Върнах се на работа преди година, тъкмо влязох във вихъра си и сега отново бебе...ами супер! От Варна съм, на 31 години, втора бременност, имам дъщеря на 1 г. и седем месеца, очакван термин 12.04.2010г.

# 8
  • Мнения: 1 983
Момичета, радвам се, че ви харесва темата! Всякакви предложения са добре дошли! Малко стана объркване с двете теми и затова началото не е, както трябва, но мисля, че не е фатално! Общият акаунт вече е активен, така че от следващата тема ще е най-добре да се пускат от него, за да е достъпно за редакция за всеки, който поиска! Паролата - с ЛС!
*Веси*, как ти завиждам за енергията! Аз съм като парцал! Никога не съм се чувствала така и ми е супер гадно! Нон-стоп ми се гади, денонощно! За срещата - ние тогава заминаваме на море, така че аз няма да мога за съжаление, но ако се организирате, искам да гледам снимки, да знаете! Wink
И не на последно място - и аз видях нашата точица!  Laughing За сърцето е още рано, но май е време да си сложа новата лентичка Wink Лекарката ми предписа някакви таблети за гаденето, ще ги пробвам и ако някой се интересува, мога да ги кажа, но така или иначе без рецепта не става!
Добре дошла, galinanik! Hug И моето първо априлче е лудо за връзване, но реших да поема риска! Да видим кой ще надвие и кой ще остане с всичкия си! Wink
Дано да изпълним темата само с хубави новини и да ставаме все повече! Hug

# 9
  • Мнения: 2 494
Записвам се и аз в новата темичка!!! Честита да ни е и само хубави новини в нея!!! Ние засега сме си Ок, мисля днес да си направя още едно тестче, за да видя по-ярка чертичка  и чакам с нетърпение 19.08 да видя фъстъчето     
Сестра ми с двете деца ни е на гости и вкъщи е страхотно парти (каката на 7, малкия на 1.6г.  )   

Добре дошли на новите мамчета!!

Марини, честита точица!!!!

Може ли паролката на общия акаунт на лични 

Аз за срещата съм ЗА!!!!! 

Целувки на всички!!!

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
преместих си поста от старата тема-малко се пообърках.

Да дам малко повече инфо за моята бременност: термина ми е на 04.04.2010. На 27 години съм и през 2007г. имах една неуспешна бременност, която приключи рано и организма ми сам се изчисти.
Днес бях на лекар-вижда се сакчето с жълтото тяло  newsm10, но все още е рано за да се види ембрионално развитие. Така че на 19 Август съм пак на доктор. Поради тази причина изчакваме с огласяване на новината, дори и пред родителите-нека всичко тръгне добре и тогава ...

Поздрави на всички мами newsm51

# 11
  • Мнения: 1 420
Много е хубава новата темичка. Марини  Hug   bouquet

Аз се опитах да изтрия моят постинг в началото, но системата не ми дава, а и на страничката, където са дадени всички теми за "очакващи януари-април", за тази тема пише, че съм я пуснала аз  newsm78 Явно затова не ми дава да си изтрия съобщението  Rolling Eyes

magyatn2009, добре дошла!

Аз направих още 2 тестчета и пак ми излезе бледа втора чертичка. С 2 дена закъснение се надявам, че си отчита вярно и ще се радваме на априлско бебче!  Mr. Green

Може да ме запишете - Уини, на 22г, втора бременност, от В.Търново, но от близо 4 години живеем в Cambridge,UK  Grinning


Тук в Англия първия ти преглед е чак към 8г.с., така че ще си почакам до тогава...Ехх, не знам как ще издържа. А и още не съм казала на половинката  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 420
Забравих да кажа термин - на 15.04.2010  Peace

# 13
  • Мнения: 1 710
Веси, аз съм “за” по отношение на срещата и ще дойда стига да съм в София. Пишеш обаче, че искаш да е в петък вечер, а това затруднява малко нещата. Обикновено в хубавите, централни заведения, които са с прилични цени, вечер е навалица, много е шумно, да не говорим, че е и доста задимено. Аз вече имам приличен стаж във форумските срещи, защото с Мартенки 2008 се виждахме често. Обикновено се срещахме след обед, към 3-4, когато заведението е почти празно и е на наше разположение. Гледахме да е през почивните дни, защото доста мами работят. Имало е случаи да се събираме по 17-18 бременни и само това, че сме избирали толкова ранен час ни е спасявало да не чакаме с часове за места, защото да намерим толкова много свободни маси, които да са близо една до друга и да ги съединим, не е никак лесно. Предпочитахме да ходим в Хепи, в Дон Домат, в Уго, Мис Каприз, но за съжаление в нито едно от тези заведения не правят резервации. Трябва по-нататък да видим колко мами имат желание да дойдат на срещата, за да сме наясно приблизително колко жени ще се съберем и дали ще имаме проблем с масите.
Ако някой има идеи за хубаво заведение, нека да я сподели.

# 14
  • Мнения: 3
Здравейте МАМИИИИИИ,
току що се връщам от доктор, който потвърди бременността ми. pregnant
Видяхме плодното сакче и след  две седмици пак съм на преглед-тогава  ще можем да чуем и сърчицето със сигурност.
Днес с бъдещия татко видяхме най-красивата точица на света.

Прегръщам ви !
Леко бременеене и успех !!! newsm51
Нека всички видим тези дни точици със сърчица!

Общи условия

Активация на акаунт