Идеи за Бизнес 4

  • 122 773
  • 898
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
        Добре дошли в новата темичка!   bouquet

    Пожелавам на всички млади предприемачки успех и дано в тази тема да има много реализирани проекти!
    А ето и линкове към старите теми:
      Идеи за бизнес 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262066.0[/url
      Идеи за Бизнес 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365839.0
      Идеи за бизнес 3 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412573.0

# 1
# 2
  • Мнения: 219
И аз да се разпиша, да не ви загубя.
Гледам, докато съм раждала доста сте писали - интересно беше да прочета.

Успех пожелавам на всички захванали се да правят бизнес  Hug

# 3
  • Мнения: 1 568
Tsvetito,  bouquet

ти си направила най-хубава работа от всички ни!  bouquet
Всичко да е наред с теб и бебока Laughing

# 4
# 5
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
и аз тук да следя
 Hug

# 6
  • Мнения: 657
Маргало, възхищавам ти се от ентусиазма.Браво,продължавай все така.Аз също съм смятала и пресмятала много неща.Колко нощи сме осъмвали с листи и химикал.Ето две от идеите ми преди 2 години - първата беше свързана с поничките на Дънкин.Да се отвори обект в Русе ,франчайзинг  разбирасе.Втората беше с дрехите на Алекс Раева.И двете страни бяха коректни,изпратиха ми по факса изисквания и ценова листа.По телефона също сме разговаряли.За съжаление с безумно високите наеми в Русе нито една сметка не излезе както трябва и се отказах.

# 7
  • София
  • Мнения: 16 036
Цвети, честито - да расте и да те радва малкия мъж!   bouquet
 
Ния, добре си се отървала от донатите и от Алекс. Тя си затвори магазина в София.
Донатите на франч. в София също масово затварят.  Не съжалявай - всяко зло за добро.

# 8
  • Мнения: 1 568
Маргало, възхищавам ти се от ентусиазма.Браво,продължавай все така.Аз също съм смятала и пресмятала много неща.Колко нощи сме осъмвали с листи и химикал.Ето две от идеите ми преди 2 години - първата беше свързана с поничките на Дънкин.Да се отвори обект в Русе ,франчайзинг  разбирасе.Втората беше с дрехите на Алекс Раева.И двете страни бяха коректни,изпратиха ми по факса изисквания и ценова листа.По телефона също сме разговаряли.За съжаление с безумно високите наеми в Русе нито една сметка не излезе както трябва и се отказах.

Високи бе,седят празни ,но това 500 евро за нищо ги нямат!И това е минимума!
Като ти искат депозит и един наем за агенцията..отиде,че се невиди!Луда работа!

# 9
  • Мнения: 686
 И аз да се запища в новата темичка Hug

# 10
  • Мнения: 657
като стана въпрос за наеми, а това е  основно перо за тези които си нямат помещение, нашия град Русе направо ме хвърля в потрес.Нормален магазин на нашата  главна да речем около 30-35 кв до скоро продаваха обувки наема е 3 000 евро. #CrazyСнощи минавах покрай този магазин,който близо 2мес стои празен и сега продават книги newsm78 Е не ми излиза математиката......да започнеш месеца с минус 6 хил лв, след това заплати,счетоводство, ток,телефон и т.н че да останат и за храна.........

# 11
  • Мнения: 1 568
Страшно е направо!Немога да си го обясня!Стоят празни с месеци,а не ги намалят newsm78

При положение,че Русе е град с изключително слаба икономична структура и огромна безработица!
А на морето е по-евтино ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 16 036
Явно  продажбата на книги или обувки е прикритие. А печалбата идва от продажба на други стоки. Или оправдават едни пари - като ги включват във фирмата, плащат им данъци и вече са чисти.

# 13
  • Мнения: 657
Да,, то е ясно че се случва нещо под тезгяха иначе изключено.То колкото и да си невеж елементарно може да събереш и извадиш няколко цифри и да си наясно с какво се захващаш.Понеже съм имала бизнес в Русе на висок наем и се отказах разбирасе защото се покачваше главоломно и не издържах.Не съм прала пари,нищо черно, чисто и просто  теглихме кредит и така стартирахме с два чифта ръце и малко мисъл.Наема ни започна от 800 лв, след близо 5г беше 2 000.Последната година буквало изнемогвах.В момента се радвам, че се отървах от този кошмар.Винаги съм била в чуденка честно изкарват ли се такива наеми, защото аз не успях.

# 14
  • Мнения: 7
Привет бъдещи  и натоящи бизнес дами! smile3525  Дано с почването на новата темичка идеите за бизнес станат повече и изпълними.А за наемите не си мислете че на морето са по-ниски доста ни секат и тук.А като се има пред вид че Варна е най-скъпия град.... smile3511 направо не ми се говори.И тук виждат че помещенията им стоят празни но не свалят наема.Но въпреки това успех в начинаията на всички мами и татковци ако има такива тук. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт