АПРИЛки 2010 се срещат вече за първи път с малкото човече-3

  • 13 851
  • 319
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Априлки 2010 - щастливи пролетни  майки ще сме ние!
Добре дошли при нас!

01.04.2010
Веси, 26 г. - втора бременност, Троян/Германия
WinnieThePooh, 33г. - втора бременност, София/САЩ
look_ani, - Ямбол

02.04.2010
marini, 34г. - втора бременност, София

03.04.2010
tabu, 25 г. - втора бременност, София
Жаве, 29г. - първа бременност, София
Dani Vasileva, 26г. - първа бременност, Стара Загора
petia_tm, - първа бременност
liota, 28г. - втора бременност, София
Звездичка, 32г. - втора бременност, София
anni2002, 24г. - първа бременност, Великобритания

04.04.2010
iveeta, 30 г. - втора бременност, София
magyatn2009, 27г.
navail, - първа бременност, София

05.04.2010
Veselka_s, 26г. - втора бременност, София
 

07.04.2010
tini-mini, 29 г. - втора бременност, София
zar4e, 27г. - втора бременност, София
EliMeli, 29г. - втора бременност, София
Мария1909, 25г. - първа бременност, София

08.04.2010
Steliuha, 27г. - втора бременност
Margy, 30г. - втора бременност, София
vesi_mesi, - Бургас
navigatorka, - София

09.04.2010
peiota, 27г. - първа бременност, София
mimonzinq, 25г. - първа бременност

10.04.2010
PERNATA, 31г. - втора бременност
Denni, 33г. - втора бременност, Варна

12.04.2010
galinanik, 31г. - втора бременност, Варна
pinzi, 30г. - първа бременност, Сливен
vili_nik, - първа бременност

13.04.2010
rene88, 21г. - първа бременност
alisa, 27г. - първа бременност
Palechka83, 26г. - първа бременност, София
swoboda, 33г. - първа бременност, София


14.04.2010
megan@, 31г. - втора бременност, София

15.04.2010
licorn, 32г. - първа бременност

16.04.2010
cveti27, Габрово
Myriam,
pep83,
Вяраа,

17.04.2010
Sunshine26, 26г. - първа бременност, София
MamaMoni, първа бременност, София

18.04.2010
nica, - втора бременност, Пловдив
katsarova, - трета бременност, София

19.04.2010
Katy Charles- трета бременност, Великобритания

20.04.2010
Mirania, -38г., трета бременност, София

23.04.2010
naidy, - втора бременност, София


24.04.2010
wave, - 32г., първа бременност, София


26.04.2010
Pozitivnata - първа бременност, Варна

27.04.2010
Sladkish4e- 28г. - втора бременност, София
valeto, - 35г. - първа бременност, София

29.04.2010
Destiny_D, първа бременност


Очакваме с нетърпение следващите попълнения!




БРЕМЕННОСТТА - НЕКА ДА Я ИЗЖИВЕЕМ ПО НАЙ-ПРИЯТНИЯ НАЧИН



Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 21:54 от Априлки 2010

# 1
  • Мнения: 19
И аз да кажа моите притеснения. Трябва да съм в 8 г.с, но вчера лекарят ми отмени всички прегледи, поради спешен случай. Трябваше да чуем вече тоновете. Притесняващото е, че нямам никакви симптоми. Нито ми се гади, не повръщам. Само лек дискомфорт в гърдите, но като че и това отшумява и малко подуване на краката. Нормално ли е?
Имам записан час за петък след обяд и леко се притеснявам. А коремът ми е толкова подут, че изглеждам на матрьошка от сега.

# 2
  • Мнения: 1 710
Честита нова тема!
Да е пълна само с хубави новини и емоции!

Момичета, не се притеснявайте толкова. Много жени са без симптоми на бременност или с едва доловими такива, така че това не е повод за черни мисли. Направете колкото може по-бързо ПКК, за да видите има ли нужда от някакви медикаменти, направете веднага консултация със специалист ако имате съпътстващо хронично заболяване. Ако страдате от наднормено тегла или имате проблем с щитовидната жлеза, диабет или сте забременели трудно, обезателно посетете час по-скоро ендокринолог и после се отдайте на позитивни мисли. 

# 3
  • Мнения: 1 982
Момичета, не се притеснявайте излишно!  Peace Докато не ви кажат, че има нещо, за което да се тревожите, не виждам защо трябва да се натоварвате допълнително! И без това сега хормоните ни са в пълен безпорядък! Както вече съм казвала, с предишната ми бременност въобще не се чувствах по-различно, освен че знаех, че си нося мъничката точица в мен и се радвах неизмерно! Сега е различно...Наслаждавайте се на това прекрасно състояние! Hug
Мисля, че съм добавила в списъка всички, които са дали данни! Ако има пропуски, свиркайте! Whistling
Сега почти не съм променяла първата страница, освен че добавих няколко нови линка, които ми се сториха полезни! Ако имате други идеи, с удоволствие ще ги включа!
Марги, писали сме едновременно! Wink

# 4
  • Мнения: 11
Здравейте! Сега се връщам от АГ - видяхме само сакче,  а съм в 7 г. с. Доки каза, че е нормално, защото овулацията ми е била на 23 и все още е рано. Щяло да се види да не се паникьосвам. След две седмици каза да отида пак и тогава ще ми направи картон. Дано всичко е наред и да получа най-хубавия си подарък за рожденния ден!

# 5
  • Мнения: 1 710
marini, справила си се чудесно с оформлението на темата smile3501

За срещата ме пишете и мен. Обаче не разбрах нито кога, нито къде... Laughing Embarassed

Имам идея за заглавие на следващата тема:
Априлките тръпнем вече да чуем сърчицето на малкото човече!

# 6
  • Мнения: 6 001
Ето ме и мен Hug

# 7
  • Мнения: 380
Здравейте и от мен!

Много красиво оформена тема. Поздравления за майстора  Wink

И аз ще се повторя, но наистина, не се притеснявайте толкова и не му мислете за всеки симптом. Те се появяват и изчезват, особено придърпването ниско долу и напрегнатите гърди.

petia_tm, и аз не повръщам,нито ми се гади. Общо взето не се чувствам бременна, но знам че съм  Grinning. Не се притеснявяй излишно, радвай се, че се чувстваш добре  Hug

Аз пък си видях точицата днес Grinning. Много е вълнуващо. Мъжът ми не можа да дойде, но пък синът ми беше с мен и ми държеше ръката загрижено. Каза,че щял да е голям батко и се държа като такъв през цялото време.

Смениха ми термина на 3 Април, така че ако може да ме преместите там. Видях,че най - много очакващи сме за тази дата  Grinning

Относно витамините, виждам че там не е практика да се пият толкова религиозно като тук (САЩ). То по принцип и аз ям много плодове и зеленчуци, но гледам и витамини да пия, защото не съм сигурна че си осигурявам препоръчителната дневна доза от всички видове витамини.

Спите ли нощем момичета? Аз не мога нещо да спя добре.Само кошмари, само се въртя и спя на пресекулки, затова след обяд подремвам докато Нико спи Simple Smile

Лека вечер на всички от мен! Hug

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте момичета... Hug
Честита ни нова темичка,нека се пълни само със хубави новини....
Днес моите изследвания бяха готови  и докторката ми каза че хормона е покачен двойно...т.е бебчето расте..Дадоха ми час за 3 септември и сега започва голямото чакане.Аз съм някъде в 5 г.с ,но ще си сложа линийка когато мине прегледа за да знам със сигурност в коя г.с съм..
Лека вечер ви желая и мислете позитивно...  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 380
Здравейте момичета. Hug
От вчера не се чувствам добре.
Боли ме корема, все едно ще ми идва МЦ, от след обяда и така цяла нощ. Tired
Почти не съм мигнала.
Днес вече ще звъня спешно за преглед.
Аз  все отлагам, защото са ми неприятни тези прегледни, но няма друг избор.
Пак имах треска през нощта....до кога не знам???
Лек и ползотворен  ден на всички. Hug

# 10
  • Мнения: 351
sladkish4e,  Praynig всичко да е наред. Аз също няколко дена след закъснението имах чувството, че ще ми дойде, но това отмина (твоят термин е 20 дена след моя, за това мисля, че може би и при теб ще отмине). Отиди все пак на лекар за твое успокоение. А за болката - докторите винаги изписват no-spa. Пиши как е минал прегледа!  Hug

# 11
  • Мнения: 3 695
Привет и от мен!    Hug
Страхотна тема! Благодарности на авторката!   bouquet
Сладкишче, и аз вчера не бях на себе си - не стига, че цял ден ми се гади, ами вечерта ми беше студено и нещо като треска имах и аз.  Confused Дано всичко е наред при теб!  Praynig
Мъжът ми купи червено цвекло и започнах да пия сок от него заради хемоглобина. Днес съм по-добре, пък да видим. На преглед съм другия вторник.
Въпросче - сега като съм на 7 седмици и 1 ден, в 7 г.с ли се водя или в 8 г.с.?

# 12
  • Мнения: 339
Въпросче - сега като съм на 7 седмици и 1 ден, в 7 г.с ли се водя или в 8 г.с.?
тини-мини, в 8-ма се водиш Simple Smile
При мен симптомоте си ги има, някои добри, други неприятни и леко стряскаши, но това настрана..
Вчера покрай разговора за котките и аз малко се шашнах - свекърва ми гледа котка в апартамента, а ние бяхме там около месец в началото..И то косми навсякъде, нямаше как да избягам... Crossing Arms Дано да няма отражениение  Praynig
Има ли още някоя мама от Дървеница? Ние със Сладкишче се намерихме и познахме Simple Smile
Лек ден на всички!

# 13
  • Мнения: 2 494
sladkish4e  Praynig Praynig Praynig

СРЕЩА - 21 август петък 18.00ч. "Дивака" - УЛ. "6-ти септември" 41А
/http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=8bd15fad1d3c26223d55a98da79d5dc0&tip=1/ :
1. megan@
2. iveeta
3. Margy
4. navail
5. ............
http://restaurants.pop.bg/resort35.html

Ще отида към 11 да проверя дали има места, ще резервирам за 6 човека, засега сме записани 4, който иска да заповяда, дори и да сме повече супер, ще се сместим, засега сме слабички Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 710
Ееееее, всички бременни са средоточени в източната част на София. Crossing Arms И при предишната ми бременност беше така - като направиха среща в Младост, отидоха поне 10 мами, като направихме в Люлин, дойдоха две. После си разхождаха бебетата заедно, а аз сам самичка из люлинските мръсни градинки. Както разбирате, аз живея в Люлин.
EliMeli, сподели с гинеколога, че си живяла с котка, за да ти пусне изследвания и да си спокойна.

Момичета, ще ходите ли на лекциите на "9 месеца"? Аз ходих по време на миналата бременност, въпреки че се провеждаха чак на Плиска. Някои са доста информативни и забавни, пък раздават и подаръци. Сега видях, че се провеждат в ЦУМ и този месец е имало интересни теми, различни от тези които съм слушала преди 2 години. Дано ги повторят по-нататък. За нераждалите мами, лекциите на списание "9 месеца" ще са много полезни.
Ей, сега се сетих колко хубави бременни емоции имахме на тези лекции. Почти всички си поръчвахме едно и също за ядене и похапвахме сладко, докато ни обясняваха колко е лесно да се къпе бебето или как точно трябва да напъваме при раждането. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт