Отговори
# 285
  • Мнения: 307
Здравейте!
Добре дошли на новите мамчета!
Честити хубави резултати на всички които са били на преглед,а на тези които им предстоят много стиснати палци! Peace
Vabeni да разкажеш довечера.Успех!

Много се радвам,че сте си изкарали хубаво на срещата!

# 286
  • Мнения: 0
Добро утро мами Stop,аз сам в 15 седмица,но за ФМ моя доктор нисхто не ми е казал,кога е наи-добре да се направи? Сега на 1 септември съм на преглед и ще го попитам newsm78

# 287
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мяу, в никакъв случай не искам да разколебавам за избора нито теб, нито някоя друга мама..
Аз пък бях решила, че взимаш комисони, от Окръжна и от Вита, на записана за раждане форумска глава, и раждането там ще ти е безплатно или поне със солидна отстъпка Laughing.

Майтапче, не съм си и помислила, че се опитва да разколебаваш. Просто се впечатлих от условията във Вита, не че съм се съмнявала, че са по-добри, но все пак не бях се интересувала конкретно.

# 288
  • Мнения: 0
Райче,ако ще организираш среща за Варненските мамита,аз сам на линия  bouquet

# 289
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Добро утро мами Stop,аз сам в 15 седмица,но за ФМ моя доктор нисхто не ми е казал,кога е наи-добре да се направи?
На първо място -- не е задължително да се прави.

На второ място има три: в първи, втори и трети триместър.

Аз ще правя само втората. Ти можеш втората и третата, или само една от двете.

Препоръчвам ти да не задълбаваш, втората ФМ е най-пространна и най-скъпа съответно, но и най-много си струва, тя се прави между 19-24 г.с., тоест все още можеш да си запазиш час при някои от докторите на първа страница. Обикновено тогава се разбира и пола.

Я, ние май изписахме темата! Party

# 290
  • Мнения: 3
Аааа не,за срещата аз не съм казвала че ще идвам,не знам защо сте ме споменавали  newsm78 Laughing

# 291
# 292
  • Мнения: 0
Мяуче,много ти благодаря за изчерпателния отговор,хубаж ден от мен  bouquet

# 293
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аааа не,за срещата аз не съм казвала че ще идвам,не знам защо сте ме споменавали  newsm78 Laughing

Някой е объркал името сигурно, нищо сериозно Wink

Общи условия

Активация на акаунт