как бихте реагирали и как да се извиня

  • 9 516
  • 66
  •   1
Отговори
Здравейте аз съм 19 години тази година завърших на абитуриентската се запознах с братовчеда на кавалера ми, мило и добро момче, но и адски стеснително, хареса ми и го потърсих след това и тръгнахме. с него си споделяме и сме си говорели за секс въпреки че на него не му е много удобно притеснява се, пък се оказа че е и девствен (21 годишен). той е доста затворен, не си харесва външният вид и не е много контактен, мислех си че се дължи на факта че има два броя "трето зърно", нещо което за него беше изключително трудно да ми сподели. днес стават четири месеца от както тръгнахме и реших че е крайно време да правим секс (той все ми отказва даже се чудя дали не е гей). тъй като родителите ми са на почивка го поканих вкъщи на обяд бях се приготвила добре, с любимото му ядене и така да го предразположа. след като хапнахме отидохме да гледаме филм, гледахме ледена епоха 3, по едно време почнахме да се натискаме както обикновено, но аз поех инициативата и тръгнах да го събличам, при което той взе да се дърпа, но явно възбудата надделя и щеше да правим секс, реших да започна с орална, още в момента в който си свали боксерките забелязах че има белег от операция в близост до генеталиите и почнах да го разпитвам (какво е, от кога му е и т.н) каза ми че бил от неуспешна операция за крипторхизъм или някакво такова сходно име, аз глупачката вместо да бъда по внимателна какво говоря на тази явно болна тема за него му казах "Още някакъв дефект нямаш ли ?", при което той се обиди облече се и си тръгна. звъня му на телефона не отговаря, не знам защо толкова се обиди като и той ужким внимава какво говори, но доста често и той се из цепва. Вие как бихте реагирали на мое място ? и как да му докажа, че наистина съжалявам и че недъзите му не са проблем за мен ?
благодаря на всички отзовали се и се извинявам за допуснатите грешки.

# 1
  • Мнения: 562
На първо място спри да ги възприемаш като недъзи!  Crossing Arms  И в никакъв случай не ги наричай така пред него.  Naughty  Аз разбирам момчето - нормално е да се обиди. Наистина трябва да му се извиниш и то искрено. Надявам се той да те допусне, за да го направиш. Оттам нататък всичко зависи от теб, но първо трябва да промениш собственото си мислене.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 844
след като си знаела,че момчето има толкова сериозни комплекси,наистина е трябвало да си по-внимателна.от една страна казаното то теб е все едно майтап,но явно за него това е истински проблем и го е обидило дълбоко.
извини му се съвсем човешки,пиши му един смс,щом не вдига.кажи  му,че си се изразила неправилно и е прозвучало зле,но не си имала нищо лошо предвид.кажи му,че ти харесва,че за теб няма значение белега и каквото и да е друго и че в твоите очи е най-хубавия мъж.
от него зависи дали ще приеме извинението ти.би трябвало да му мине,все пак не си направила кой знае каква непоправима грешка.
и другия път бъди по-внимателна и пестелива на изцепки. Peace
п.с. не знам нужно ли е да го споменавам,но при бъдещ сексуален контакт може да има проблеми с ерекцията.това малко прозвуча тъпо и не на място,но е факт.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Страхотен начин да накараш един мъж да поиска да прави секс с теб Laughing
Няма да ми се сърдиш, но според мен тази двойка няма да я бъде, зарежи. И друг път по-нежно Peace

# 4
  • Мнения: 431
Заший си ритуално устата. То някои думи нито възраст, нито нищо не ги оправдава. Иди да му се извиниш лично.

# 5
  • Мнения: 1 749
И аз съм на мнение,че тая връзка няма да я бъде.За момчето това са страшно сериозни неща,а ти си направила непоправимото-обидила си го с тях.Извини му се лично,но не очаквай каквото и да е.

# 6
  • Мнения: 41
Според мен изчакай малко за да се извиниш.В момента той е по скоро уплашен отколкото обиден/предвид операцията която му е правена/ .И другият път внимавай какво говориш защото не всички хора са джаста -праста.

# 7
  • Мнения: 876
Наистина е глупаво от твоя страна, но се случва на всеки да се изцепи. Но си мисля, че е доста засегнат, тъй като доста му е коствало да се отпусне и в момента, в който наистина го е направил ти си му забила нож в гърба с тез "недъзи"! Търси го лично и му обясни 1:1 как не ти пука за тези неща, как те нямат значение, ама бъди доста убедителна, защото бая си се оср.ла.  ooooh! И през следващите 2 месеца не си мисли, че ще ти пусне!  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 581
Ако ти пука за момчето, намери начин да говориш с него. Просто наистина му кажи това, което мислиш - че той ти харесва и че тия неща нямат значение за теб. Човек приема такива неща доста сериозно, дори за друг да изглеждат не кой знае какво  Confused

Просто си осъществила най-мрачните му очаквания за момента на секс. Ако държиш на него, намери начин да му го покажеш  Peace

# 9
  • Мнения: 2 013
Задължително е да го намериш бързо и да поговориш нормално и откровено с него. Дори и да не останете гаджета дълго, не е гот да му оставяш такъв спомен...

# 10
  • Мнения: 7 474
Е може ли докато е без гащи да го разпитваш за операции  ooooh!, поне да го беше питала след това. Изчакай да мине малко време и се извини и друг път мисли 10 секунди преди да кажеш нещо.
Нещо не ми се вярва да излезне нещо с тоя младеж, ама.....

# 11
  • Мнения: 5 468
Е може ли докато е без гащи да го разпитваш за операции  ooooh!
Joy Joy Joy
Абееее... "след това", кво да му каже? "Аве, братчед, кви бяха тия операции, тия работи бе?"  hahaha
По-добре да си мълчи като й каже от кво са.

# 12
  • Мнения: 1 008
Хубаво е,че го споделяш-
по този начин предпазваш
и останалите мами и момичета! Peace
Първо трябва внимателно да помислим
дали недъзите му наистина не са проблем
за теб. Thinking
Не мисля,че си казала нещо кой знае колко
обидно,вие все пак сте гаджета и трябва да
си споделяте всичко.По-скоро вината е в него,
можел е да сподели, а не да те поставя в
такава неудобна ситуация! Close
Редно е,ако е истински джентълмен, да ти се
извини веднагически,защото хич не е мъжка
постъпка да бягаш и да се криеш. newsm11

# 13
  • Мнения: 51
Щом толкова държиш на него,напиши му един един смс и от сърце му се извини,и му обясни колко съжаляваш и бла-бла,пък да става каквото ще...

# 14
  • Мнения: 136
Много , много тъпо ! Наранила си момчето жестоко , за нещо , за което то няма никаква вина ! Това  не бива да се нарича дефект или недъг , но явно и без твоите изцепки достатъчно му е тежало .
Попитай братовчед му къде може да е в момента и го намери . Мисля , че трябва да се извиниш незабавно ! С такива неща шега не бива ! Незнаеш как ще го понесе момчето и какво ще направи .

Общи условия

Активация на акаунт