Пухкава и бяла зима пак в ТЪРГОВИЩЕ ще имa!!!

  • 41 067
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 909
Благодаря за кафенцето Стефи  Peace
Така и така никъде няма да се ходи...поне една плодова торта да взема да спретна ли  newsm78 ...май май това ще направя....хайде отивам да кулинарствам   chef

# 556
  • Мнения: 27
Голямо мъртвило тук.Уж всички бяха навити за среща,а какво се получи ooooh!Много сме несериозни Wink

# 557
  • Мнения: 909
mimoletka ,аз бях готова..но така и никой не каза ще има или не!
Среща според мен трябва да е повече от двама души в това е идеята  Peace...винаги мога да изляза на кафе с някой друг...  Naughty но аз искам да се запозная с вас лично..все пак почти всеки ден си пишем тук....
....явно на повечето от вас ви е писнало да влизате тук...защото си пишем много малко хора...а уж толкова много хора следят темата... newsm78...разбирам ви може би не ви остава време за форума..пък и да ви остава сигурно искате да го прекарате със самейсвото си...но както и да е ...ако наистина някой път се уговорите може да ми звъннете по тел...има го в списъка...ще дойда с удоволствие  Peace ..лек ден ви желая  Hug

# 558
  • Мнения: 22
Ей, шматки, я не се палете толкова!  Hug
Айде по едно кайве:


Аз вчера 100 пъти опитвах да вляза във форума, за да питам не сте ли навити за вчера, обаче чак днес успявам да вляза. И напоследък все по-често ми се случва. Нета ми ли не е добре, сървъра на форума ли, не знам  newsm78
Наистина поумря темичката, но Исана работи и не успява да влиза почти, Ванчето сега не е в града, не знам кога ще се появи, а другите не знам защо не влизат, може би им е скучно. Все пак се надявам да си го поддържаме, защото всеки път на някой, като му потрябва съвет се включват почти всички и си помагаме. Аз поне ще пиша и ще упорствам, да не ни изостава темичката. Харесвам си я! Стефи толкова много се старае всеки път!   bouquet Само да не са тези проблеми със свързването  #Crazy
Аз след 8 февруари ще си имам МАМАААА! Ще си дойде за около месец и отсега съм в еуфория! Малко трудно ще ни е още едно гърло да храним, защото си идва без пукнат лев, но важното е, че ще е при нас и ще имам бял, възрастен индивид от женски пол, с който да си говоря по цял ден  Laughing Laughing вместо с малкото едносрично човече само!

Хайде хубав ден, милички! Не се натъжавайте, и другите ще се включат скоро, ще видите!  Hug  bouquet newsm51

# 559
  • Мнения: 1 080
Добрютро  Hug Hug Hug
Абе, стига сте се палили.Някой път се разберете за седмица напред за срещата и да няма изненади - така за следващия ден не става.
Пък за писането - ми не сме много, ама к'во от тва  Peace
Аз мисля пиша редовно, не мога всеки ден понякога, ама и без туй не пиша много умни неща - тъй че....   Joy
За майчинството и аз като Марипоса мисля едно към едно  Hug
А с форума наистина има проблем - не е от теб душа Close
Колажа не съм го почнала, ама ще е скоро и първата страничка ще обновя, смао да ми остане време, че докато търча след торнадото да не си счупи главата, да сготвя, да почистя и той деня свършил  ooooh!
Ай Бай  Hug Hug Hug

# 560
  • Варна
  • Мнения: 113
Здравейте мами. Аз също съм от Търговище но от много време вече не живея там.Чета ви но рядко пиша, че нямам време с две деца Crazy
Скоро ни предстои да дойдем на гост на баба и дядо.
Вече едвам събираме багажерията на бандитите в колата и иска да ви питам има ли някъде детски оказион да си купя кошара, проходилка и още някои дребни нещица да не се разнасяме напред назад с толкова багаж. #Crazy

Поздрави и усмихната седмица на всички

# 561
  • Мнения: 1 080
Здравей Neri, добре дошла и да пишеш вече, че ще те бием  Laughing
Незнам за оказион, но има едни английски стоки - повечето втора ръкам където има и детски стоки, но аз не мисля, че там ще намериш нещо  Tired
Това за което се сещам сега наприма виста е Продавалника:
http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php
Там ако си намериш нещо  Hug
 Hug Hug Hug

# 562
  • Варна
  • Мнения: 113
Благодаря stefinka за бързия отговор Hug

# 563
  • Мнения: 22
Нери, добре дошла! Няма да намериш всичко, което ти трябва в английските стоки. Има много хубави неща, но не винаги точно каквото търсиш. Това не е специализиран детски магазин, а нещо като 1001 стоки. Така, че по добре намерете място и за кошарата  travel family6
Стефи, ти много обичаш да се самоунижаваш, за да те хвалим после ние и да ти казваме колко умничка си ни  Joy Joy
Ами умна си бе душа. И да пишеш и да не пишеш все на тебе рзчитаме за тая темичка, така че не се самозакопавай с всеки твой пост   bouquet
Айде бе, де сте другите? Сега пък вас ви няма?  #Crazy Hug

# 564
  • Мнения: 909
мятах едни  манджи  ooooh!едни торти  ooooh!...едни пранета  ooooh!....до сега ..отивам да хапна малко и аз вече ..и влизам да понапиша нещичко Peace

Хайде тук съм вече LaMariposa ,благодаря ти за кафенцето... Peace
И кой се пали...аз просто поясних как стоят нещата,не се отнасяше за тези които пишат все още тук...отнасяше се за тези които само влизат и четат и пак излизат..затова сигурно им е станало скучно тук или ...еее вече го казах в предния пост няма да се повтарям..който иска да го чете пак  hahaha
Neri  ,здравей добре дошла  Hug...е поне на ден по едно изречение може да мяташ тук  Party
Оф момичета както е казала Стефи..трябва да се уговаряме една седмица по рано...
Neri ,забравих..това което си питала ако не го намериш в английските стоки както ти е казала LaMariposa...съм сигурна ,че все ще се намери някоя майка която вече не са и необходими и да ти ги продаде....за кошара не се сещам за сега ..но за проходилка ще попитам една мама дали и трябва ако не колко пари ще и иска и ако те устройва ...ще ви свържа.. ако излезе още нещо ще ти пиша  Peace

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 14:27 от merydit

# 565
  • Мнения: 119
Мили мами!
От една седмица се чудя как да открия човек който живее в Търговище а работи в Лозница т.е. има там аптека.Човекът май се казва Младен Младенов.Преди време ми донесоха лекарство от тази аптека,което се приготвя от самия фармацевт.Казаха ми когото и да попиташ в Търговище го знае-дали е така не знам.!?Та молбата ми е ако знаете тел№или GSM да ми го изпратите на лични.Много ми е необходим става въпрос за едно бебче на 2 месеца.Предварително Ви благодаря!!!

# 566
  • Мнения: 909
Сега ще го потърся и ако го имам ти го пращам на лични  Peace

# 567
  • Мнения: 27
ana-mari мога да ти дам номера на Младен но утре.Меридит ти намери ли го?

# 568
  • Мнения: 119
Да взех го утре ще звънна.Благодаря Ви!!

# 569
  • Мнения: 909
Да пратих го на момичето...казах и ако има проблем с номера/макар да се съмнявам/...утре да каже ще го потърсим пак  Peace

Общи условия

Активация на акаунт