На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 473
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 550

оле тези са се престарали  Joy

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 147
всичко ми се видя скъпо, не само карането на джет Simple Smile , а пък по базарите колко са нагли просто нямам думи.

# 47
  • Мнения: 126
http://juliaf.snimka.bg/sea/more-turtcia-2009.421697.1483046      Момичета ето малко снимки от хотела, newsm74   препоръчвам  го

# 48
  • Мнения: 1 710
maria-juliaf, много снимки съм гледала от този хотел, но и твоите разгледах с кеф. Аз вече станах абсолютно върла почитателка на веригата Делфин. Simple Smile

На всички, на които им предстои почивка, пожелавам много хубави слънчеви дни, топла вода, температура подходяща за плаж и нито една капка дъжд.
 

# 49
  • Мнения: 126
Margy  другата  година пак сме там , но аз разпитах за Делфин  Палас , който е по скъп..   беше близо  до нас  и ми казаха ,че е било много по шумно и навалица, а условията и храната едни и същи  така, че  нашия  Делфин  Дива  май е по добър

# 50
  • Мнения: 520
maria-juliaf,благодаря за снимките!И аз съм хвърлила око на този хотел и много ми се иска другото лято да почиваме именно там.Имаше ли много българи?

Момичета,колко на брой са хотелите от тази верига,3 или 4?Това май е най-скъпия,нали?Знаете ли каква горе-долу е разликата в цената при ранните записвания?

# 51
  • Мнения: 126
 Аз видях  само едно семейство българи,  а иначе Делфин Дива във който бяхме е по евтин от Делфин Палас, вярвайте по принцип съм много  критична, но за там мога само да казвам похвали

# 52
  • Мнения: 520
А,да,току що видях и сравних цените и наистина е малко по-евтин,но на мен лично ми харесва повече!Страхотен хотел е!
maria-juliaf,ако имаш желание,ще се радвам да разкажеш по-подробно за престоя ви!

# 53
  • Мнения: 1 710
Щом става въпрос за Делфин, веднага се включвам Mr. Green

Хотелите от веригата са 4:
DELPHIN PALACE DELUXE COLLECTION
DELPHIN DIVA PRIMIERE
DELPHIN DELUXE RESORT
DELPHIN BOTANIK WORLD OF PARADISE

По отношение на цените, мога да ти кажа, че за ранни записвания за Делфин Ботаник и Делфин Делукс, отстъпките бяха около 18%. Това изразено в цифри ще рече, че за Делфин Делукс платихме между 510 и 520 евра на човек, бе летищните такси, при положение, че без отстъпките цената е 630 евра. До колкото си спомням, за Делфин Ботаник, цената за ранни записвания беше 470-480 евра, а без отстъпката 575 евра.
Пак по спомени от това, което ми е казвала моя позната, в Делфин дива с отстъпката платиха 630 или 650 евра, а без отстъпката цената е 714 евра. Всички тези цени са за една и съща дата, през месец юни.

Смело мога да заявя, че хотелите от тази верига предлагат отлично съотношение между цена и качество. А конкретно за Делфин Делукс, смятам, че цената е доста ниска, при положение, че осигуряват перфектна почивка и сравнен с други хотели от същата ценова категория, предлага наистина чудесни условия, храна, анимация и т.н.

# 54
  • Мнения: 520
Margy,благодаря ти!Може ли да ми кажеш кои са по-хубавите хотели от тази верига?На картинките и четирите изглеждат страхотно...Вие с кой туроператор пътувате?Прегледах цените за август,понеже ние единствено тогава имаме възможност за почивка и за съжаление са доста по-високо в сравнение с останалите месеци!Дано да има хубави оферти при ранните записвания!За сега съм набелязала DELPHIN DIVA PRIMIERE!

# 55
  • Мнения: 126
1713 evra  za dvama sas edno dete 3,5 god.-7 noshtuvki samoletni taxi vklu4eni za Delfin Diva mi nie biahme  ot 29 avgust do 5 septemvri , a tur operatora shte ti go pratia na li4ni  da ne kajat neshto

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 10:55 от maria-juliaf

# 56
  • Мнения: 520
1713 evra  za dvama sas edno dete 3,5 god.-7 noshtuvki samoletni taxi vklu4eni za Delfin Diva

За кой месец става дума,август или септември?С кой туроператор?

# 57
  • Мнения: 2 122
здравейте, в петък и ние заминаваме на почивка в Кушадасъ, хотела е Адакуле, не виждам информация на първа страница, което много ме изненада
понеже сме с две малки деца имам притеснения предимно към техния комфорт и за това да питам- лекарства мога ли да си нося /голямата това лято ми прави два пъти спазми и си имаме задължително урбазон, вентолин и ериус/, пюрета за малката също, че не е за общо хранене- проблем ли е, да си нося ли памперси от тук, или направо от там има къде да си купя /те, не че не са купувани от Турция де   Mr. Green, ама в курортите не зная как е/, каква валута ми препоръчвате да нося, имам Випей на Уникредит, някой теглил ли е пари от там с такава карта и има ли проблем с нея.
Благодаря на всеки, който ми отговори на въпросите и на всички, които им предстои почивка слънчеви и весели дни  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 750
здравейте, в петък и ние заминаваме на почивка в Кушадасъ, хотела е Адакуле, не виждам информация на първа страница, което много ме изненада
понеже сме с две малки деца имам притеснения предимно към техния комфорт и за това да питам- лекарства мога ли да си нося /голямата това лято ми прави два пъти спазми и си имаме задължително урбазон, вентолин и ериус/, пюрета за малката също, че не е за общо хранене- проблем ли е, да си нося ли памперси от тук, или направо от там има къде да си купя /те, не че не са купувани от Турция де   Mr. Green, ама в курортите не зная как е/, каква валута ми препоръчвате да нося, имам Випей на Уникредит, някой теглил ли е пари от там с такава карта и има ли проблем с нея.
Благодаря на всеки, който ми отговори на въпросите и на всички, които им предстои почивка слънчеви и весели дни  Hug

тази година бяхме юни в Адакуле, хотела не е лош, но не е и нищо особено. Много стълби, много етажи....на мен това не ми хареса. Анимацията - не е много интересна, но децата се забавляваха. Храната е хубава и прилично разнообразна. Има футболни игрища и мъжът ми риташе всяка вечер, до самия град ходихме само веднъж за съжаление, хареса ми, не беше изобщо скъпо.
Аз лекарства винаги нося и то най-различни, никой никога не ми е правил проблем, памперси - разбира се, Лири почти не сме носили, на място сменихме евро - лира, тегленето от нашите карти в чужбина има доста висока такса, и заради това само плащахме с тях - бензиностанции, магазини,..всичко.

# 59
  • Мнения: 1 710
mini_79, сигурна съм, че всички тръгваме към чужбина с една торба с лекарства, така че не би трябвало да имаш проблем. За по-неспецифичните лекарства си бях взела рецепта, защото на моя позната й поискаха, но не в Турция. Памперси си носих от тук, но честно казано въобще не ми е хрумвало да търся там от къде да купя. Пък и ако нямаш сигурна информация къде точно се продават, на умерени цени, няма смисъл да губиш време да обикаляш магазини и аптеки.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 16:10 от Margy

Общи условия

Активация на акаунт