СЕПТЕМВРИйското човече скача във "Родени" вече! - Тема 1

  • 20 154
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 277
Някъде четох тия дни, а и педи каза, че ако е на кърма, бебето трябва да качи поне 500 г - това означава, че кърмата е достатъчно и няма нужда от АМ. Ние за първите 18 дена сме качили 800 г. На 6.11. пак сме на консултация и тогава ще видим за месец колко сме качили. Каката ми беше качила 1200 г за първия месец.

Ние от 3 дена се борим с бебето да му дадем биба и най-накрая Ина успя снощи да я прилъже. Сега плачеше за ядене, но й беше рано и я прилъгвам вече 30 мин с бибата и то ей на, дойде си време за храненето Simple Smile Тя си спи с биба в устата де, спокойна е, не плаче, даже не суче, а си седи само... Това беше за бебешондел де Simple Smile

# 736
  • Мнения: 14
Да се разпиша и аз набързичко,че след малко ще се къпем с Ива!!! Grinning

Честити месечинки на Бебоците на Находката и Дулсинея!!!

Алекс,честит рожден ден!!!Много любов,късмет и щастие ти пожелавам!!!  bigdance2

Dreems,да ти е жива и здрава рожденничката!  bouquet

Находке,каква е тази дискриминация,душа!Много си серт!Ама аз не ти се сърдя! Wink

Mama Gaci, HugВсе пак някой ще ме почерпи!


Лека вечер,мамчета! Hug Hug

# 737
  • Мнения: 655
еееееее,ма вие нещо не сте ме разбрали правилно,ама айде Wink Wink Wink

това е за Горби,за извинение

# 738
  • Мнения: 153
Вчера направихме месец ама не ми остана време да ви почерпя (макар и виртуално  Wink)




Честити месечинки на Бебоците на Находката и Дулсинея!!!  bouquet
dreems да ти е жива и здрава рожденничката!    bouquet
alex1701,   Много щастие и любов ти желая!

tsveta да се оправяте бързичко

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Привет! Бобо пак яде по никое време! Ще ме побърка тоз момък, казвам ви! Няма и няма сън за мен, бедната! Че и вечер като ставам да  го храня само харча пари по онлайн магазини и не се отразява това положение добре на семейния бИджет.  Blush
Веситка де е? Кой ще прави новата тема?
Имам една молбичка, нека новата тема е: СЕПТЕМВРИЙСКИ БЕБЕТА-ТЕМА2 Някак си ми е по-стегнато и открояващо се.  Rolling Eyes
keri_, да го нацелуваш големия мъж вече!  Heart Eyes

# 740
  • Варна
  • Мнения: 153
Добро утро, бързам да пусна кафето преди да сме затворили темата


И да почерпя, че днес ставаме на цял един месец:) Ето каво сме ви приготвили с Ирина:



Да ви е сладко!



# 741
  • Варна
  • Мнения: 75
Добро утро и от мен.
Elesta, пак страхотно кафенце - благодаря.

Като ви четох сега - не съм само аз за оплакване. И на вас май не ви е лесно, че и по-трудно да не кажа.
Аз това цедене ме побърква, обаче да го храня през 10 минути - направо ще е кошмар. Hug  Стискам ви палци момичета. Hug

Кой каза за електрическа помпа? Само съм я чувала, но дали ще може повече да изтиска? То така и така от 4 храненя минахме на 2 вече. Ми колкото има толкова ooooh! Ние от началото си се дохранваме.

dreems , направо ме разби мила. То май като стане дума за пари - повечето сме така... Laughing Laughing Laughing Бе нека ти е жива и здрава. Има още да изгражда и характер и маниери.

Хубав ден от нас.

# 742
  • Мнения: 14
Добро утро!

Elesta,кафенцето е страхотно!Жалко,че не мога да си пийна! SadАз пак спрях кафето,че ми се струва ,че Ива беше доста превъзбудена тия дни именно от него!Незнам дали е случайно,но вчера беше много кротичка и спа цял ден.Ще видя и днес как ще е.
Честити месечинки на бебчетата на Кери и Елеста!Да са здравички и много послушни!
Находке,душко,приемам извинението,макар че няма за какво!Ясно ми е,че всичко е майтап!Не съм толкова тънкообидна и нося на бъзици GrinningА пък и на теб човек как да ти се разсърди?! Hug
LaDiDa,така са мъжете мила.Нямат засищане Mr. GreenМоят синковец,като бебе беше същият.Постоянно беше гладен Grinning
Цвета,бързо да оздравяват дечицата,че и ти милата все някой болен имаш в къщи! Hug
Засега това,пожелавам ви хубав ден! Hug

# 743
  • Мнения: 5 026
СЕПТЕМВРИЙСКИ БЕБЕТА-ТЕМА2
Веси я няма, а 50 стр ще свърши, та пуснах нова тема  Peace

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте,

Отдавна не съм писала,аз дори на компа не съм сядала откакто се роди Никола Simple Smile
Първо честито на всички септемврийски мами да са живи и здрави те и дечицата им.
 newsm07
Ние сме на кърма и на адаптирано мляко защото кърмата не ми стига а човека все е гладен:)
След раждането имах бая здравословни проблеми и кърмата ми май от това намаля , много ми се иска да го кърмя бебо ама едва по 50-60 грама пуска гърдата, и останалото на АМ.
Но важното е той да е добре а и аз да съм добре,за да мога да му се радвам на спокойствие
За сега толкова
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт