Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 1

  • 35 673
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Ох, не ми се смейте, ама започнах да права фотокнига, запаметих направеното до момента, обаче сега като влезна и не мога да я намеря. Как да стигна до нея. Изядох си ноктите вече.

# 586
  • Мнения: 115
My Photos->My creations
там би трябвало да ти излезе

# 587
  • София
  • Мнения: 113
Хайде и на мен една покана моля Praynig

Получих, благодаря.

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 17:19 от meg79

# 588
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мислех си и преди, но все забравях. Като изписвате имейлите си, вместо @ пишете  at. Така няма да бъдат уловени от смапботове и после да се чудите що толкова спам имате в пощите си.

# 589
  • Мнения: 271
Моля и за мен една покана toni_1702atmail.bg
Предврително Ви благодаря!

# 590
  • Мнения: 85
Моля и за мен една покана toni_1702atmail.bg
Предврително Ви благодаря!
имаш я вече от мен Peace

# 591
  • Мнения: 1 354
Получавали ли сте нещо повече от снимки,заслужават ли си? на мен малко високи цени ми се струват,като им сложиш доставката  Thinking

# 592
  • Мнения: 863
Добре де, на мен ми излизаше по едно време,че тази оферта за "Покани приятел" е до 31 октомври,а виждам,че и вчера сте канили приятели,значи може би е валидна все още   newsm78

# 593
  • Мнения: 22
Получих снимките си от 28.10 , страшно съм доволна Peace Благодаря на всички за помоща при поръчката! Hug

# 594
  • София
  • Мнения: 1 020
Добре де, на мен ми излизаше по едно време,че тази оферта за "Покани приятел" е до 31 октомври,а виждам,че и вчера сте канили приятели,значи може би е валидна все още   newsm78

Вчера моя приятелка поръча от три акаунта снимки и при нея изписа че е до 31/10 офертата, но стана. Сега чакам да дръпнат парите и да дойдат снимките Praynig .

# 595
  • Мнения: 3 219
Получих си снимките от събота Shocked

# 596
  • София
  • Мнения: 1 476
Получих си снимките от събота Shocked

Ехее, тези са страшни направо  Heart Eyes

# 597
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета! Направих поръчката си на 26 октомври, понеделник,  получих я  в събота. Благодаря за поканата на caprice. Снимките са много хубави. Изчетох различни мнения по отношение на качеството и не знаех какво точно да о4аквам, но се радвам , 4е резултатът е страхотен. Само две от снимките са леко замазани , но това е, защото бяха с много ниска резолюция. След като качих снимките , Oder prints, и на Advanced options  - прегледах всяка една по една, за да не би да е изрязана по неподходящ начин и да я коригирам както аз желая ,ако е възможно. Simple Smile

# 598
Здравейте.Кажете ми моля ви къде да видя колко кредита имам от роднините,които съм поканила?

# 599
  • Мнения: 3 445
Здравейте.Кажете ми моля ви къде да видя колко кредита имам от роднините,които съм поканила?
my account-> my credits Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт